Jump to content

Recommended Posts

Siemka, mam pewną wizję wywiadu nie wiem czy ma ona jakimkolwiek sens dlatego piszę ten temat. Chciałbym zrobić multi wywiad z KAŻDYM użytkownikiem forum. O co w tym chodzi?

Dajmy na to podaje datę 31 luty 2103 rok godzina 19:50 i wtedy każdy kto może wchodzi na forum i odpowiada na pytanie na publicznym czatboxie.

Np. Co myślicie o aquaxie?

Vister - to pała

Kolorowa - kocham go mocno

Rozumiecie?

Wszystko ładnie kolorowe pod rangi itd.

Każde inne odpowiedzi, jakieś zabawne teksty też zostały by podpięte. A na drugi dzień ukazałby sie temat z "wywiadem". Taki wywiad trwałby godzine dwie trzy wiele zależy od WAS.

Co myślicie o pomyśle, okey czy w piec?

Pomysł fajny. Jestem ciekaw jakby taki wywiad wyglądał już w praktyce  :D

Każda forma aktywności w redakcji się przyda, jestem jak najbardziej na tak.

Bardziej bym był za tym aby przez cały dzień można było na nie odpowiadać poprzedzając odpowiedź przykładowo prefiksem [O].
Jesteś starym grzybem i nie sprawi Ci problemu przeanalizowanie całego szołtboxa z dnia, bo i tak to pewnie robisz ;) 

powodzenia

@SQNFUN Nie chodzi o analizę czatu w tym rzecz, że musiałbym być aktywny. Też nie głupi pomysł pomyślę nad tym.

Mysle, ze jednak lepsza bylaby opcja z pisaniem tego o okreslonej godzinie na sb. Tak to super pomysl, jestem za.

Dobra Pany widzę, że temat sie podoba. W tygodniu dam informację o której godzinie, prawdopodobnie będzie to weekend. :)

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...