Skocz do zawartości
Born

Assasin zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka Assasina trzeba zmienić, bo straciłem już cierpliwość do tej klasy. Leci ci taka chmara na ciebie i ch**a widzisz. + posiadają beton itd. itd.
Proponuję, aby:
Przywrócić starą klasę lub zablokować perki typu: Stalowa Obrona, Beton i Notki.
Pozdro

P.S. Perki zablokować na assasinie - o to mi chodziło wyżej

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perków nie ruszać bez przesady, ale zmiana assasina jak najbardziej za.

Stary assasin był najlepszy - 1/1 nóż + zmniejszona widoczność na nim bez przeładowania broni (mp5, a z niego o ile pamiętam jeszcze +5dmg było). Czyż nie wygląda to lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do blokady perków napewno nie bedzie czegoś takiego , gdyż zaraz pojawią się kolejne tematy np. blokada betonu czy stalowej na konspirancie itd.

Starego Assasina nie warto przywracać lepiej dać mu nerfa na niewidkę o połowę @WolfIDraV #Pracuje @klqs  dałoby radę zrobić ?

 

@Losik Trochę przesadziłem z tą połową chodziło mi raczej że bedzie słabsza ta niewidka bo teraz trochę przeraża

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nodi połowa niewidki w dół - co assasin dostaje wzamian za to?
Bo wyglądał by jak latynos z 3 rodzajami pistoletów, ciut lepsze niż sh...
Blokowanie perków to jest głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Assasin to za dobra klasa ja proponuje zmniejszyć niewidke i przywrócić bh, bo z bh fajnie się grało i ewentualnie dodać mu mp5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez sensu, jest klasa która widzi nie widzialnych oraz perk też jest, radarem też może się wspomóc nie widzę żadnego problemu .... Dodam że jest to klasa premium nie darmowa musi być lepsza by zachęcać do kupienia jej, trochę pomyśleć gram na tej klasie również i niekiedy nic zabić nie można... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym tu nic zmieniał (i to nie dlatego, że nim gram), ewentualnie przywrócić do 2 zmian wcześniejszych czyli - dać mu MP5 i delikatnie zwiększyć widoczność.
Tyle już było kombinowane z tym Assassinem, że wystarczy...

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...