Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam możliwości odpowiadania w temacie multilotka.  (Ranga pewnie nie ma uprawnień)  

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 7.06.2017 o 18:36, LOVASSS napisał:

Zadam tylko jedno, proste pytanie. Kiedy jest przewidywany czas, aby forum było w 99 % ogarnięte? 

Hmm to pytanie należy zadać technikowi forum - czyt. @LOLSON #URLOP ale niestety ma URLOP, a w dziale urlopów nic na ten temat nie ma i nie wiadomo kiedy wróci. Możliwe że założył temat dotyczący urlopu w dziale wyższej administracji...

Kiedy klikam w cała aktywność wyskakuje błąd:
55705858855475192974.jpg

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Master napisał:

brak poddzialu GO MOD AWP w dziale z SS

nie moge edytowac postow na telefonie..

 

 

kiedy zostana rozpoczete jakiekolwiek prace? @LOLSON #URLOP

Tam nie ma podziału. Jest jeden dział z ssy GO MOD i tam także do nich należą ssy AWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje rozszerzyć kompetencje super adminów, ponieważ obecnie ponoć tylko super moderator forum może zdejmować ostrzeżenia, a czasami ludzie czekają po kilka dni i tym samym ich podania o admina również stoją w miejscu.
Podobnie ze zmianą nicku, zdecydowanie Lovkowi przydałaby się pomoc.

edit: luz, to tylko propozycja, bo dzisiaj kolo na sb się gotował że czeka już kilka dni na zdjęcie warna, a jego podanie o admina dalej stoi zamknięte 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Proponuje rozszerzyć kompetencje super adminów, ponieważ obecnie ponoć tylko super moderator forum może zdejmować ostrzeżenia, a czasami ludzie czekają po kilka dni i tym samym ich podania o admina również stoją w miejscu.
Podobnie ze zmianą nicku, zdecydowanie Lovkowi przydałaby się pomoc.

SuperAdmini są od serwerów, od forum są Moderatorzy i SuperModeratorzy. S@ sprawują opiekę nad adminami i serwerami a nie zmianami nicku jak co miesiąc przez niektórych. Poza tym mamy co robić, zamiast bawić się z nickami wolimy jednak zająć się czymś bardziej pożytecznym.

Mam nadzieję, że Kłoksiu i Mału wezmą to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, SQNFUN napisał:

Proponuje rozszerzyć kompetencje super adminów, ponieważ obecnie ponoć tylko super moderator forum może zdejmować ostrzeżenia, a czasami ludzie czekają po kilka dni i tym samym ich podania o admina również stoją w miejscu.
Podobnie ze zmianą nicku, zdecydowanie Lovkowi przydałaby się pomoc.

edit: luz, to tylko propozycja, bo dzisiaj kolo na sb się gotował że czeka już kilka dni na zdjęcie warna, a jego podanie o admina dalej stoi zamknięte 

Jeśli forum wróci do 100% naprawy M@ "być może" będą mieli uprawnienia do ściągania warnów jak kiedyś. 

Mam pytanie, wersja mobilna również będzie naprawiana? Ciężko cokolwiek sprawdzić ip, białe tło na panelu moda, białe tło w postach przy nicku, zbędny panel na samym dole do kontaktu z administracja, faceebok do wywalenia, forum jest rozciągnietę mowa o wersji na telefon. 

@happy albo range co drugi dzień xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, SQNFUN napisał:

Proponuje rozszerzyć kompetencje super adminów, ponieważ obecnie ponoć tylko super moderator forum może zdejmować ostrzeżenia, a czasami ludzie czekają po kilka dni i tym samym ich podania o admina również stoją w miejscu.
Podobnie ze zmianą nicku, zdecydowanie Lovkowi przydałaby się pomoc.

edit: luz, to tylko propozycja, bo dzisiaj kolo na sb się gotował że czeka już kilka dni na zdjęcie warna, a jego podanie o admina dalej stoi zamknięte 

 

Czeka kilka dni bo wysłał do aquaxa kod a nie lovasa. To inna sprawa, jeśli ktoś lubi zarzucać, zamiast się zapytać czy może do kogoś innego.

My nie mamy jak @SUNN. wspomniał ładnie jako super admini nie mamy czasu, aby patrzeć że ktoś sobie nicki co chwile zmienia bo ma taki kaprys. 

Ale rozumiem że chcesz graczom pomóc, więc szanuje propozycje, ale za dużo też nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dziale administracyjnym a dokładnie "Ostrzeżenie dla administracji" ja i @GustawNie jesteśmy wpisani jako OP. Nie wiem czy dobrze zrobiłam zgłaszając to.

 

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy użytkownik powinien widzieć czy ktoś dostał ostrzeżenie bądź upomnienie po wejściu na jej profil - zapobiegło to by zbędnym zgłoszeniom postów za które dana osoba została już ukarana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ranga support admin jest zepsuta, nie można wejść na ten profil. 

Czas naprawy jest ospały jako moderator proszę o szybką reakcje na ten post i inne wzwyż, gdyż jest to mocno uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czy to dzial do tego, jak cos to jakis uczynny moderator przeniesie to w prawidlowe miejsce :3
proponuje dodac to: https://w ww.youtube.com/watch?v=IXTJlH7g0tw (usuncie przerwe w miejscu www) do robienia ssow. Zamiast orientuj sie, byloby takie cos XDDDD

@SUNN. dlatego to jest luzna propozycja, nic wiecej :D 

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...