Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bezzi napisał:

Jak wejdziesz do tego folderu gdzie Cie przenosi, przejedź po ekranie palcem w prawą strone albo w lewą (w zależności od telefonu). 

Nie działa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 8.04.2017 o 11:57, Freezu napisał:

 

No patrz, co za zbieg okoliczności. Usunęliśmy możliwość zmiany i nagle nowy styl Ci się nie podoba. Zmieniłem Ci na stary wedle życzenia.

Ja ciągle miałem Deflaut, nadal mam ten nowy :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana wielkości filmu w sygnaturze z YT na jakiś restrykcyjny rozmiar ,(kliknięcie i tak przenosi na witrynę www) zanim więcej osób to podchwyci i 5 postów będzie miało długość kilometra.

Druga kwestia, czy uprawnienia danej rangi są dalej dostępne, pomimo iż jest jest to ranga główna danej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Bene napisał:

Zmiana wielkości filmu w sygnaturze z YT na jakiś restrykcyjny rozmiar ,(kliknięcie i tak przenosi na witrynę www) zanim więcej osób to podchwyci i 5 postów będzie miało długość kilometra.

Druga kwestia, czy uprawnienia danej rangi są dalej dostępne, pomimo iż jest jest to ranga główna danej osoby?

Zmienione.
Uprawnienia zostają.

4 godziny temu, Damazy ♥ napisał:

Jak wstawiam sygnaturę to wyskakują 2 takie same sygnatury mogli byście to naprawić :)

Bo nie potrafisz jej wstawić. Nie używaj załącznika tylko wrzuć na hosting i wklej link.

Godzinę temu, Bezzi napisał:

Propozycja dotyczy panelu "Kontakt z Administracją" skoro same rangi mają te "motyle" to proponuję zrobić tak jak z nickiem Bene'go. Myślę, że urozmaici to troszkę forum :) 

Usunąłem je tak jak przy pozostałych nickach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, bula1337 napisał:

Są małe błędy z adminami proszę o jak najszybsze naprawienie tego problemu z góry dziękuje:)

Błędy co masz na myśli? Po za tym patrz gdzie piszesz. To jest temat odnoszący się do forum a nie serwera. Są to dwie inne rzeczy.

Jeśli masz problem piszesz skargę w tym dziale -> http://multi-head.pl/forum/385-skargi-i-problemy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem za bardzo czy jest to zamierzone bądź nie skonfigurowane, po kliknięciu nowa zawartości i wejściu w jaki kokwiek temat przenosi to na telefonie do początku tematu. Jak dział ma xx stron to irytuje trochę jak muszę scrollowac na dół strony i klikać ostanią dopiero. Dało by radę ustswic tak, aby od razu wrzucało do ostatniego posta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to tylko u mnie ale czasami kiedy siedzę na stronie głównej/sb to wyłącza mi się scroll i muszę zamknąć kartę no i ponownie wejść na mh (używam google chrome)...
Nie pisałbym o tym gdyby nie fakt, że wczoraj robiłem formata i problem występuje nadal.
+ @Bezzi ego się teraz pytałem i ma ten sam problem na mozzilli.

+ U mnie też ten sam problem na chromie //happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...