Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dodanie tabelki ze zgłoszeniami z serwerów pod shoutboxem, ponieważ ułatwia to bardzo pracę support adminom którzy trzymają porządek na serwerach.

@BeZzi edit: na COD'zie 400 i 200 dalej ten plugin działa, nie wiem jak z innymi serwerami

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, SQNFUN napisał:

Proszę o dodanie tabelki ze zgłoszeniami z serwerów pod shoutboxem, ponieważ ułatwia to bardzo pracę support adminom którzy trzymają porządek na serwerach.

Z tego co wiem opcja /zgłoś na serwerach jest wyłączona więc nie ma sensu dodawać tej tableki bez tego pluginu. 

Proponuje żeby działy jak ten: http://multi-head.pl/forum/118-screenshoty/ były bardziej wysrodkowane lub rozciągnięte po prawej stronie mamy pustą przestrzeń.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś się schrzaniło przy przenoszeniu tematów między działami. Wcześniej, po wybraniu działu do którego przenosimy i zatwierdzeniu, automatycznie przenosiło nas do tego tematu już w odpowiednim dziale.

Teraz cokolwiek nie wybiorę i tak zostawia mnie w dziale, z którego temat przenoszę i muszę grzebać się do tego tematu przez całe forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9ubseg.jpg 

Nie da się zrobić tak aby nick składający się z dwóch wyrazów zaczynał się w tym samym miejscu? (np. aby literka S była pod literką K)
4hee81.jpg

Edytowane przez Komisarz SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tabelce po prawej na stronie głównej brakuje jeszcze tylko redaktora naczelnego, support adminów, grafików oraz opiekunów UBT:
15d13d2.jpg

Edytowane przez Komisarz SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Komisarz SQNFUN napisał:

W tabelce po prawej na stronie głównej brakuje jeszcze tylko redaktora naczelnego, support adminów, grafików oraz opiekunów UBT:

Nie ma ich tam bo nie są Administracją.

@Komisarz SQNFUN od kiedy Support Admini są w wyższej administracji? :D

@Komisarz SQNFUN jak coś to mam screena ^^ uczę się od najlepszych. A jesteś Support Adminem, nie administracją xd

@Komisarz SQNFUN bo to jest bardzo podobna funkcja do Technika Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, SUNN. napisał:

Nie ma ich tam bo nie są Administracją.

@Komisarz SQNFUN od kiedy Support Admini są w wyższej administracji? :D

@Komisarz SQNFUN jak coś to mam screena ^^ uczę się od najlepszych. A jesteś Support Adminem, nie administracją xd

@Komisarz SQNFUN bo to jest bardzo podobna funkcja do Technika Forum.

okej będę miał to na uwadze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...