Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MemesiO napisał:

Zapewne odpisza ci, że nie ma takiego rozszerzenia ^.^

 

 

Występuje problem z ą nadal zaznacza cała treść. Tylko i wyłącznie podczas cytowania.

Zrozumcie, że nie ma możliwości dodania formatowanych nicków na Chatboxie. Nie jestem aż tak zaawansowany by edytować aplikację.

Co do "ą" poczytaj poprzednie posty, wyjaśniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.02.2017 o 23:55, Freezu #URLOP napisał:

Zrozumcie, że nie ma możliwości dodania formatowanych nicków na Chatboxie. Nie jestem aż tak zaawansowany by edytować aplikację.

Co do "ą" poczytaj poprzednie posty, wyjaśniłem.

Edytować aplikację, przecież to jest w ACP w plikach. Co do "ą", napiszcie do supportu, na forum kolegi to wystarczyło by podesłali łatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, MemesiO napisał:

Edytować aplikację, przecież to jest w ACP w plikach. Co do "ą", napiszcie do supportu, na forum kolegi to wystarczyło by podesłali łatkę.

Gdzie Ty widziałeś jakieś pliki w ACP? Napisałem, wspomniałem o tym już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


31 minut temu, BeZzi napisał:

Na telefonie nie mam ikonek wiadomości i powiadomień, wcześniej było okey więc nie wiem czemu mam ten błąd.

Potwierdzam także mam ten sam błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, BeZzi napisał:

Na telefonie nie mam ikonek wiadomości i powiadomień, wcześniej było okey więc nie wiem czemu mam ten błąd.

3 godziny temu, Olka♡ napisał:

Potwierdzam także mam ten sam błąd. 

Obiecałem jakiś czas temu i zapomniałem, więc macie już naprawione. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz tak.

1.UBT ma mieć dostęp do IP a dlaczego? Nie raz podany jest sam sid, nic i dzięki temu łatwo się weryfikowało zmianę IP. Ponadto @BeZzi czy kto inny dzięki temu przyłapał. Wcześniej jako OP walczyłem i mieli proszę przywrócić tak jak powinno być.

2.Ukrywanie postów. UBT także powinno mieć taką możliwość w UBT. Nie rozumiem słowa nie, bo się robi przez to fajny syf- ja unikam i walczę o to. 

3. OP serwera mają mieć modernizacje zamykanie tematów. Nie róbcie jaj, odbiera admina i zamyka, po co robić kolejny syf? 

Proszę to zrealizować, bo trochę śmieszne jest przed forum były te najważniejsze możliwości teraz nie ma. 

 

2 pkt jednak nie ale tamte 2 proszę o realizacje. @BeZzi ma rację, trochę przesadziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, happy napisał:

Teraz tak.

1.UBT ma mieć dostęp do IP a dlaczego? Nie raz podany jest sam sid, nic i dzięki temu łatwo się weryfikowało zmianę IP. Ponadto @BeZzi czy kto inny dzięki temu przyłapał. Wcześniej jako OP walczyłem i mieli proszę przywrócić tak jak powinno być.

2.Ukrywanie postów. UBT także powinno mieć taką możliwość w UBT. Nie rozumiem słowa nie, bo się robi przez to fajny syf- ja unikam i walczę o to. 

3. OP serwera mają mieć modernizacje zamykanie tematów. Nie róbcie jaj, odbiera admina i zamyka, po co robić kolejny syf? 

Proszę to zrealizować, bo trochę śmieszne jest przed forum były te najważniejsze możliwości teraz nie ma. 

Zgadzam się prawie ze wszystkim tylko nie z nr 2. ukrywanie postów przez UBT przypomne tylko jaki był przez to haos jeden ukrywał post drugiego. Ukrywał, bo zrobił błąd bo tamten był szybszy itp, nie powinno tego być od tego są moderatorzy i mają nad tym czuwać. Nie chce tego bałaganu jaki był przedtem dlatego jestem przeciwny tej reformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.02.2017 o 10:51, SUNN. napisał:

Jeśli kogoś zacytuję w poście to skrót alt+a powoduje napisanie "ą" i zaznaczenie całej zawartości posta, więc jeśli szybko piszemy to usuwamy sobie całą treść :D

Problem od prawie 2ch tygodni nadal występuje i strasznie utrudnia w korzystaniu z forum - proszę o naprawienie tego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SQNFUN napisał:

Problem od prawie 2ch tygodni nadal występuje i strasznie utrudnia w korzystaniu z forum - proszę o naprawienie tego... 

Nie wiem czy czytałeś odpowiedź odnośnie tego buga (zakładam że nie) ale ani Lolek ani Freezu nic na to nie poradzą dopóki nie wyjdzie aktualizacja IPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1# Opiekunowie serwerów widzą ostrzeżenia użytkowników... (bynajmniej Ripton tak twierdzi)

2# Proponuje dodać opcję widzenia warnów dla wszystkich użytkowników forum.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, SQNFUN napisał:

1# Opiekunowie serwerów widzą ostrzeżenia użytkowników... (bynajmniej Ripton tak twierdzi)

2# Proponuje dodać opcję widzenia warnów dla wszystkich użytkowników forum.

Mnie do tego nie mieszaj ;) Nie widzę ich.

Edytowane przez Ripton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Ripton napisał:

Mnie do tego nie mieszaj ;) Nie widzę ich.

Nie spamuj, akurat jesteś tutaj najmniej istotny, moją propozycją jest aby wszyscy użytkownicy widzieli warny innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wersja na telefony będzie również  ulepszana? Jest sporo błędów tylko nie wiem czy jest sens o nich pisać, czy może chcesz dopracować najpierw wersję komputerową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...