Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W nieprzeczytanej zawartości dalej jest problem, bo gdy zaznaczam abym widział wszystko to dalej nie widzę tematów/postów które już czytałem.

EDIT: ponadto podbijam prośbę z góry aby wszyscy użytkownicy forum mieli do rozdania po 20 punktów reputacji tak jak to było przed resetem forum.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


42 minuty temu, SQNFUN napisał:

W nieprzeczytanej zawartości dalej jest problem, bo gdy zaznaczam abym widział wszystko to dalej nie widzę tematów/postów które już czytałem.

EDIT: ponadto podbijam prośbę z góry aby wszyscy użytkownicy forum mieli do rozdania po 20 punktów reputacji tak jak to było przed resetem forum.

Ale to nie jest żaden błąd, nie rozumiesz na czym polega działanie tej funkcji. Nazwa mówi sama za siebie - NIEprzeczytana zawartość, czyli tylko ta, której nie przeczytałeś. Jeśli chcesz przeglądać wszystkie posty, to masz opcję "Aktywność" w menu.
Co do reputacji, aquax zadecydował, że zostaje 10, a 20 będzie dla rangi premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy tak powinno być, czy ja już jestem ślepy, ale zauważyłem, że brakuje działu adminowskiego w dziale serwerów: ODD2#2, DD2+DM, DD2/INF, FFA, CS:GO Mod #1, #2, oraz nazwa tego działu na serwerze cod 800, cod 200 oraz CS:GO BF4 różnią się od pozostałych, "Admin [serwer]" a w przypadku tych serwerów "Admini [serwer]". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, Freezu napisał:

Ale to nie jest żaden błąd, nie rozumiesz na czym polega działanie tej funkcji. Nazwa mówi sama za siebie - NIEprzeczytana zawartość, czyli tylko ta, której nie przeczytałeś. Jeśli chcesz przeglądać wszystkie posty, to masz opcję "Aktywność" w menu.
Co do reputacji, aquax zadecydował, że zostaje 10, a 20 będzie dla rangi premium.

Doskonale rozumiem na czym polega działanie tej funkcji ale to raczej Ty nie rozumiesz o co mi chodzi dlatego jeszcze raz wrzucę screena.
28kk6q9.jpg
Wytłumacz mi do czego ta opcja służy? Specjalnie wciskam, że chcę widzieć wszystko, a tego nie widzę.
Jak widzisz na screenie "nieprzeczytaną zawartość" mam odznaczoną. Przed resetem forum ta opcja działała prawidłowo i jak chciałem widzieć posty które czytałem, to je tam widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ostatnio zgłaszałam problem z powiadomieniami i IP, to tylko te powiadomienia zostały naprawione. Dalej na komórce nie widzę IP użytkowników, a jest mi to na prawdę potrzebne bo głównie na forum siedzę na telefonie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, SQNFUN napisał:

Doskonale rozumiem na czym polega działanie tej funkcji ale to raczej Ty nie rozumiesz o co mi chodzi dlatego jeszcze raz wrzucę screena.
28kk6q9.jpg
Wytłumacz mi do czego ta opcja służy? Specjalnie wciskam, że chcę widzieć wszystko, a tego nie widzę.
Jak widzisz na screenie "nieprzeczytaną zawartość" mam odznaczoną. Przed resetem forum ta opcja działała prawidłowo i jak chciałem widzieć posty które czytałem, to je tam widziałem.

Nie mam pojęcia co autor silnika miał na myśli dodając taką opcję - na innych forach działa to na takiej samej zasadzie, bo sprawdzałem. Może na poprzednich wersjach było inaczej, ale teraz nie ma możliwości żeby to działało tak jak mówisz.
Wytłumaczę łopatologicznie: wchodzisz w "Aktywność" - widzisz całą (przeczytaną i nieprzeczytaną zawartość). Następnie z poziomu "Aktywność" wchodzisz w "Nieprzeczytaną zawartość" - widzisz jedynie nieprzeczytane posty, nazwa mówi sama za siebie. Więc jeśli chcesz przeglądać przeczytane posty to innej możliwości niż ta, którą Ci opisałem nie ma i nie będzie, bo nie jest to żaden błąd, wystarczy wejść w "Aktywność".

3 godziny temu, Missia napisał:

Jak ostatnio zgłaszałam problem z powiadomieniami i IP, to tylko te powiadomienia zostały naprawione. Dalej na komórce nie widzę IP użytkowników, a jest mi to na prawdę potrzebne bo głównie na forum siedzę na telefonie. :D

Zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, Freezu napisał:

Nie mam pojęcia co autor silnika miał na myśli dodając taką opcję - na innych forach działa to na takiej samej zasadzie, bo sprawdzałem. Może na poprzednich wersjach było inaczej, ale teraz nie ma możliwości żeby to działało tak jak mówisz.
Wytłumaczę łopatologicznie: wchodzisz w "Aktywność" - widzisz całą (przeczytaną i nieprzeczytaną zawartość). Następnie z poziomu "Aktywność" wchodzisz w "Nieprzeczytaną zawartość" - widzisz jedynie nieprzeczytane posty, nazwa mówi sama za siebie. Więc jeśli chcesz przeglądać przeczytane posty to innej możliwości niż ta, którą Ci opisałem nie ma i nie będzie, bo nie jest to żaden błąd, wystarczy wejść w "Aktywność".

Zrobione.

Nie musiałeś tłumaczyć mi jak działa "Aktywność", bo to akurat wiem - chodziło mi tylko o ten problem o którym napisałem wyżej i potrafię zrozumieć że nic z tym nie zrobicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje aby banery serwerów podświetlały się dopiero wtedy, kiedy się na nie najedzie myszką (tak jak baner GT) :

2yyr3eq.jpg 

+

2zrkqcw.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.03.2017 o 12:48, Ripton napisał:

Usunąć dodawanie reputacji w statusie?

Nie ma takiej potrzeby.

27 minut temu, Missia napisał:

Zaczynamy! :D Napisy po prawej stronie nachodzą się. 

Screenshot_2017-03-13-17-31-41.png

Zrobione. IP również. :D

24 minuty temu, HaZarD napisał:

http://screenshot.sh/odAn2WgiPncLo

w tym białym kwadraciku powinna być chyba liczba reputek przyznanych za post, a pojawia się dopiero po najechaniu na niego.

Zrobione.

12 minut temu, Frost` napisał:

Edycja rangi zbanowany bo nie widać teraz

Ranga Zbanowany jest aktualnie zbędna.

10 minut temu, SQNFUN napisał:

Proponuje aby banery serwerów podświetlały się dopiero wtedy, kiedy się na nie najedzie myszką (tak jak baner GT) :

2yyr3eq.jpg 

Nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Freezu napisał:

Nie ma takiej potrzeby.

Zrobione. IP również. :D

Zrobione.

Ranga Zbanowany jest aktualnie zbędna.

Nie ma takiej potrzeby.

2zrkqcw.jpg 

pominąłeś ten błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponowałbym wyśrodkować jak i powiększyć logo, bądź ustawić tak aby po kliknięciu w 'tego żołnierza' również przenosiło na stronę główną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widać kto wspomniał o Tobie temat jest powiadomienie na głównej, ale nie ma jej w tym dzwoneczku u góry :D 

 

I chciałbym podziękować za wkład włozony w nowy styl! :D @Freezu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


43 minuty temu, .:Aga:. napisał:

8653f235926c0.bmp

Zrobione.

43 minuty temu, BeZzi napisał:

Nie widać kto wspomniał o Tobie temat jest powiadomienie na głównej, ale nie ma jej w tym dzwoneczku u góry :D 

 

I chciałbym podziękować za wkład włozony w nowy styl! :D @Freezu 

Wystarczy zmienić opcje powiadomień w profilu. Ja jedynie wgrywałem i poprawiałem, autorem nie jestem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widać kto przeczytał dany temat.

Tak jak wyżej pisano też jestem za tym żeby reputki ze statusów zniknęły.

Brak działów admina https://scr.hu/58dvYv 

[ONLY DD2#2] [DD2+DM] [DD2/INF] [FFA] [CS:GO Mod#2]

Nie widać IP.

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, SQNFUN napisał:

25i29sy.jpg

15gv3f9.jpg

Jak się wkleja inny temat w poście wygląda to tak :

 

Wszystko poprawione.

9 godzin temu, Mentosik. napisał:

Fajnie byłoby dodać opcję: Wersja komputerowa, w dolnej części forum (opcja przydatna dla urządzeń mobilnych)

Da się w końcu odznaczyć automatyczne obserwowanie tematu, w którym się wypowiadam?

Tabela wyników jest strasznie rozjechana

Wystarczy zrobić tak:

4216a4400c204dee9292eaba344d9010.png

a2e99b25d14c40b1816a8707fcc24448.png

Obserwowanie możesz wyłączyć ręcznie.

O którą tabelę Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za każdym razem gdy wstawiam jakiś temat w dziale redakcji to na samym dole wszystkie zdjęcia mi się pojawiają. Opcja edytuj i usunięcie tego nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...