Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mentosik. napisał:

@Freezu głównie chodzi o to, że coraz więcej urządzeń nie ma Wersji komputerowej np. ja

Tabela serwerów jest bardzo obszerna (według mnie)

Możesz ją zwinąć, po prawej stronie na górze tabeli masz taką opcję. Poprawiłem też responsywność, więc nie powinna już się rozlatywać przy mniejszych rozdzielczościach. 

13 godzin temu, Doman napisał:

Za każdym razem gdy wstawiam jakiś temat w dziale redakcji to na samym dole wszystkie zdjęcia mi się pojawiają. Opcja edytuj i usunięcie tego nie działa.

Bo dodajesz obrazki za pomocą załączników. Najlepiej wrzucać na jakiś hosting, np zapodaj.net (nie wygasają) i wrzucać bezpośredni link do grafiki.

15 godzin temu, Master napisał:

proponuje usunac z tabelki ostatnich postow wyswietlanie szablonow :) 

57038456816651237254.png

Nie da się, to też są zwykłe posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Mentosik. napisał:

Proponuję zrobić selekcję regulaminów. Mam na myśli ukrycie regulaminy serwerów których już nie mamy na naszej sieci, a dodać regulamin do wszystkich go-modów

Mniej więcej ogarnięte, a większą selekcją zajmie się Super Moderator.

5 godzin temu, VEX` napisał:

Zrobić gotowe wklejone szablony do podań, urlopów itd. 

Chodzi Ci o szablony graficzne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, Just NoOne napisał:

Nie wiem czy tak ma być, ale nie mogę ukrywać swoich postów i czyiś UBT/CS GO #1.

Z takimi sprawami do Super Moderatora.

Swoją drogą, problem z zaznaczaniem tekstu przy pisaniu litery "ą" został rozwiązany. Jeśli komuś dalej nie działa, proszę usunąć ciasteczka i pamięć podręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, SQNFUN napisał:

Nadal nie widać kto przeglądał dany temat. 

+ wyszukiwarka nie działa. 

Wyszukiwarka naprawiona.

2 godziny temu, SUNN. #URLOP napisał:

W Nowej Zawartości nie widać "kłódek" informujących o tym, że temat jest już zamknięty. Ułatwiało to pracę :3

Jutro ogarnę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, SQNFUN napisał:

Przywrócić 'podgląd postów' w aktywności, tak samo jak jest w nieprzeczytanej zawartości.

91911334935803333288.jpg

95700647832293200197.jpg

Nigdy nie było tam podglądu postów.

52 minuty temu, Garść Szyszek napisał:

Na onlyDD2#1 są dwa działy "Nowości na serwerze" http://www97.zippyshare.com/v/UheP2Uai/file.html

Naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


31 minut temu, Freezu napisał:

Nigdy nie było tam podglądu postów.

Naprawione.

Do wczoraj był podgląd postów - nie będę już tutaj się kłócił, napiszę na steam'ie...

EDIT: problem rozwiązany ;) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje aby domyślnie wyłączyć jakiekolwiek powiadomienia na adresie email, ponieważ w prywatnej skrzynce robi się syf jakich mało.
Dodam jeszcze że mnóstwo osób na SB pyta się jak to wyłączyć, ponieważ jest to zwykły spam, a nigdy wcześniej nie widziałem aby ktoś chciał sobie takie powiadomienia ustawić. 

Jak ktoś rzeczywiście by chciał dostawać powiadomienia na emaila to deklaruje się pomocą i zawsze takiej osobie powiem co ma zrobić aby je dostawać ale wątpię że do czegoś takiego dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...