Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brak możliwości kasowania osób 'cytowanych' z poziomu telefonu tutaj przykład.

3 godziny temu, SQNFUN napisał:

 

Można usunąć tekst, samego cytatu już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w dziale Ekipa MH proszę o dodanie zakładki Naczelny Goblin MH czyli JAAA :) 

P.s dziękuję za ostrzeżenie które uważam za niesłuszne. Jest to propozycja tylko. Dostałem dwie odpowiedzi z których jasno wynika gdzie mam się zgłosić z zapytaniem o przywrócenie tej rangi. Skoro to jest miejsce na składanie propozycji nie sądziłem że nie o takie też propozycję chodzi. Następnym razem może lepiej napiszę w odwołaniu od bana bądź podaniu o admina. Może to lepsze miejsce. 

Pozdrawiam

@aquax proszę o wypowiedź 

Edytowane przez ScoobyDoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Bezzi# URLOP>majówka napisał:

https://scr.hu/q3PGG3 jak z kimś piszemy na fejsbuku to słabo widać, ponieważ jest za ciemne tło :P

Chciałbym się zapytać jaka jest anonimowość pisanych treści? :) 

Podpinam się do pytania o protokoły szyfrujące prywatne wiadomości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Szare pole tekstowe, nic nie widać co się napisało.

2. W trakcie pisania wiadomości na tym fejsbuku, w momencie gdy ktoś inny do Ciebie napisze to automatycznie nas przerzuca do nowego rozmówcy i jak ktoś nie zauważy, to wyśle wiadomość nie przeznaczoną dla niego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


H3V5rJ5.png

Nie widzę działu adminów serwera Julki, można to naprawić? ;v

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niektórzy opiekunowie pisali na ten temat, ponawiam pytanie. Czy opiekun serwera może mieć wgląd w ostrzeżenia użytkowników? Chodzi mi tutaj oczywiście o swoich adminów, oraz kandydatów na tę stanowisko, gdyż nie mamy zielonego pojęcia, czy "był spisywany" czy też nie. Mi jako również opiekunowi ubt przyda się ta opcja, gdyż również nie widzę czy mój człowiek ma warna i ma obowiązek go odrobić, czy też nie.

Prosiłbym o poważne podejście do pytania. ;)

@LOLSON #URLOP 

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy serwerze go mod #2 i cod 500k ,,wisi" napis OP, którzy zrezygnowali już z OP

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke zmieniła nick i w tabeli ,, Administracja MH" ma stary nick, tak samo nad serwerem go mod #2 i dd2#2, ,wisi" napis z jej starym nickiem. Druga sprawa to zdjęcia nie chcą mi się wczytywzc w tematach :/ Piszę, że występuje jakiś błąd bla bla bla.... Czemu podczas gdy jestem na dole wywiadu np. i chcę zmienić kolor z listy ,,więcej kolorów", to po wybraniu koloru wyrzuca mnie na sam początek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje, aby dodać jakąś instrukcje dodawania ssów, pisania skargi lub odwolania po angielsku. Czasami sa przypadki gdzie gracz z zagranicy chce sie odwolac od bana/wstawic ssy a nie wie jak to zrobic bo wszystko jest po polsku. 
Pisze teraz z jakims litwinem, w sprawie ssow ktore dostal. Wytlumaczylem mu co i jak, a ten dalej nie ogarnia... Juz nie wiem co mam zrobic.

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


senor z tego co pamietam to byly kiedys poradniki wideo jak wstawic screeny oraz poradnik opisowy, czlonkowie UBT wklejali gotowy szablon z takimi poradnikami dla graczy ktorzy pisali ze nie moga znalezx :) moze da sie to jakos odzyskac czy cus :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie można wkleić linkiem ze zdjęciem do tematu. Wyskakuje błąd. Sprawdzałam to w przetworniku imgur oraz zapodaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma działu dla Adminów 801 

I wcześniej pisałam sprawie że nie widać działu "Zgłoś Cheater" "Odwołanie od bana"  lecz Mój post zniknął xD

2017-05-18 17_02_11-Forum - Multi-Head.pl.png

2017-05-18 12_05_20-Clipboard.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam bana na czat :/ 

Nie przywrócono mi wszystkich rang

Muzyki profilu nie ma

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...