Skocz do zawartości
 • happy

  Emeryt

  Ostatnia wygrana happy w dniu 25 Grudzień 2017

  Użytkownicy przyznają happy punkty reputacji!

  O happy

  • Tytuł
   Imigrant
  • Urodziny 19.09.1992

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   76561198034976254

  Ostatnie wizyty

  9 240 wyświetleń profilu
  1. happy

   Jestem na nie bo dużo pijesz a jak ktoś z Tobą pije to namawiasz aby pił więcej nie odpuszczasz przez co dla mnie jesteś arogancki cyk. A na poważnie jestem tak, nie zaskoczyłea mnie ta kandydatura, chociaż twoje słowa na stałe w Polsce przerażają mnie ale myślę że się zmieni. Argumenty oczywiście twardy dyktator, negocjator, kulturalny, stara się wyprostować każdy konflikt na jak najlepszą korzyść.
  2. happy

   @SQNFUN ciśnie abym jechał i jak dostanę urlop przyjadę, jadę z Holandii przez Berlin, Szczecin, Gdynia to będę mógł zabrać ludzi ? Znaczy 3 osoby Max bo jedno miejsce jest na @SQNFUN z przodu @Ania ;) liczę że jak przyjadę zagramy na gitarze ?? @Ania ;) Oj nauczymy, ja też nie umiem dużo cały czas się uczę.
  3. happy

   Ale na serwery mixowe nie daje się pluginów :0 Tylko cvary i w internecie masz podstawy wszystkie. Nauka Ci zajmie może 2 minuty? Pomysł jak inne fajny, ale jeśli chcesz przedstawić dany pomysł, sprawdź raz inne tematy które miały o tym gadkę i zaraz poszło w niepamięć, dwa pokaż jak to będzie wyglądało zorganizowanie całego przedsięwziecia.
  4. happy

   Próbowałeś setinfo _pw "hasło" albo setinfo _pw hasło ? Ogólnie szczegóły wysłałem Ci na pw, jeśli zadziała @Koziolek#Matolek napisz w temacie, jeśli problem występuje czekaj na wyższych
  5. happy

   Eee panie baja weekend @SQNFUN licz też imigrantów czyli mnie którzy są w innym kraju m, sam tam byłeś
  6. happy

   1. Powiem fajny pomysł na zachętę 2.Tez fajne ale Cs go jest obciążeny pluginy i i nie wiem czy dodatkowy taki obok skrzynek nie zaczął by bugowac Cs go, wiem że była podobna zasada i budowalo strasznie 3.blokada bs można ale do kolegi wyżej od razu ASP jest nie wykonalne po prostu. Mi się zdaje że zamiast dawać kolejny plugin łatwiej napisać w regulaminie bo blokada nie działa na wszystkich mapach. 4.no w sumie to przenikanie wkurza i czasem na skrzynke fajnie kogoś posadzić, ale się chyba na podwójny skok i to umożliwia? 5. Nie wiem czy wgl. Jest taki plugin pewnie trzeba napisać, ale to już nie moja kwestia. Ja tyle co wyjaśniłem z dawnego doświadczenie reszta to @aquax
  7. happy

   Dzięki za pozdrowienia, szczęśliwego nowego roku.
  8. [email protected]/Opiekun Sieci: @Malu #URLOPSuper Admin: @Ania ;) #URLOP do 31.12Moderator Forum: @z.r.a.z.Opiekun Serwera: @L a l c i aAdmin Techniczny: @FreezuModerator Ts'a: @senorUnBan Team: @SQNFUNGrafik: @Natsu Dragneel!Redaktor Forum: @MissiaRedaktor FP: @DomanAmxx Support: @LOLSON #ZWProgramista: @klqs serioSupport Admin: @Bezzi ^_^Admin serwera: @KainNajzabawniejszy użytkownik forum: @ArcanosNajbardziej wpływowa osoba: @ConsecuenteWażniak na Forum: @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiOsoba z klasą: @KnopaTS'owy jajcarz: @MaajkeelShoutbox'owy troll: Brak osoby, każdy to jest troll Zaskakująca osoba (pozytywnie): @ArcanosZaskakująca osoba (negatywnie): @Th3EndPomocna osoba w sieci (Złote serce): @Ania ;) #URLOP do 31.12 / @Malu #URLOP Największy zbieracz lajków: @Bezzi ^_^ Pozdrawiam i tak mam do każdej praktycznie osoby szacunek za wkład w sieć serwerów.
  9. @wandiho ja info wysyłam listem, też nie mogę?
  10. happy

   wstawiasz złe ssy. ssy nasze są w formacie .tga o nazwach hallife a nie zwykłych w formacie .jpg Wyżej masz poradniki, proszę o wyszukanie prawidłowych ssy-ów i ich wstawienie. Czas to 24 godziny.
  11. happy

   Gazetka fajna, @LOLSON dzięki za miłe słowa, zdanie takie same o Tobie, powodzenia!
  12. happy

   @EvO Witaj mój młody kochasiu. Myślę że wyjdziemy na piwo, jak za dawnych czasów.
  13. happy

   Drżenie rąk to mimowolne, rytmiczne, naprzemienne lub oscylacyjne (wahadłowe) ruchy powiązanych ze sobą grup mięśniowych rąk. Mogą one dotyczyć nie tylko rąk, lecz także głowy, elementów twarzy, tułowia lub kończyn dolnych. Jak dochodzi do powstania drżenia? Ruchy ciała są sterowane przez współdziałanie dróg korowo-rdzeniowych (piramidowych), zwojów podstawy mózgu oraz móżdżku. Na zwoje podstawy mózgu składają się jądro ogniste, skorupa, gałka blada i istota czarna, stanowiące razem układ pozapiramidowy. W układzie tym następuje większość uszkodzeń neuronalnych prowadzących do zaburzeń ruchowych. Drżenie rąk dzieli się na: statyczne (posturalne) występuje wówczas, gdy chory przeciwstawia się sile grawitacji, tzn. gdy przyjmuje pewną pozycję, np. gdy unosi lub prostuje ręce spoczynkowe - pojawia się w spoczynku, tzn. wtedy, gdy kończyna jest podparta, a pacjent nie musi pokonywać siły ciężkości zamiarowe - pojawia się przy wykonywaniu przez pacjenta określonego, zamierzonego ruchu złożone - jest połączeniem trzech ww. rodzajów drżenia To jest przyczyną tego. Musisz zrozumieć że celownik mu trzęsie się od choroby nie od pobrania czitów.
  14. happy

   Jeśli chcesz zgłosić gracza proszę podanie czasów akcji podejrzanych. Wystarczy mi to, sam ocenię potem nie musi być dokładna akcja, może być 7:50-8:00 np. minuty. Ale ogólnie Ci powiem, jako admin trochę masz mało rozumowania. To znaczy, że tak zasada jest prosta którą Ci zaraz ładnie wyjaśnię. Widzisz czitera, masz dwie opcje: -banujesz go z pewnością 100% że cziter -brak pewności, nagrywasz demko i dajesz do UBT Ale.. Jeśli dajesz demko to tak: -dajesz albo do działu "zgłoś czitera" albo komuś z członków UBT, nie wstawiasz takich tematów co trzeba z nim zrobić, bo to jest niski poziom naprawdę. Więc w skrócie. Takie coś nie jest na miejscu. Problem masz z zrozumieniem. Ale, aby rozwiązać taki problem musisz gracza zgłosić. Nie zgłaszasz gracza, nie rozwiązuje się problem. Użytkownicy forum nie mają wpływu na to twoje odwołanie, tylko UBT. Więc zrób wyżej kroki, rozpisz demko krótko a my Ci wyjaśnimy ten problem.
  ×