Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No elo. Mam taką propozycję. Jak ktoś da nuke, to żeby mapa była grana do końca, a nie jak ktoś da nuke i koniec mapy. (Pomysł od @cover) zapraszam do wypowiedzi: @Losik, @Nemezis ad, @Nodi, @syjon Kwolas sory, ale nie znam nicku xd, @Kempes # i wszystkich graczy 400, elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycja jest bardzo dobra jak grałem na innych codach właśnie tak było i moim zdaniem lepsza taka opcja mapa trwa 20 minut a nie,że ktoś wbije przykładowo po 5 minutach nuke bo tak może być puści i koniec mapy bezsensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie niech zostanie tak jak jest ponieważ : np na serwerze jest jakiś gracz z niskim  lvlem  i z tajemnicą smierci 1/1 , wbije gracz z wysokim lvlem i farmi na nim i może wbić na nim kilka nuke  ;)

Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś ma nuke to (prawdopodobnie) trafił mu sie jakiś OP perk, więc zmiana jest po to, żeby zbalansować z powrotem cały serwer. Nie wiem co miałaby dac ta propozycja? Większe karanie i nabijanie sobie fragów? Wiadomo, że propozycja nie jest korzystna dla nowych graczy, a chyba lepiej, żeby serwer przyciągał a nie odstraszał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...