Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 11.03.2019
Nick gracza: @Bezzi I inni w temacie
Dowody: Temat z moim odwołaniem.  

Zaczęło się od UPOMNIENIA na hudzie"[email protected]@" że za takie robienie jest ban, przeczytałem to co mistrzowski admin napisał i zaprzestałem, mapa się skończyła i crash"zmiana na dd2" Na DD2 postanowiłem zresetuje statystyki i wszystko dodam w kondycje, zdobywając lvl'e dodawałem w nią" Adminom najwyraźniej się nie spodobało że NOWY grający Zwykłą klasą zamiata ich jak Matula pokój, więc zapewne na [email protected] kminili za co by go tu zbanować, zapewne jakiś Mózg Operacji"admin" wyleciał z inicjatywą dlaczego nie zbanować go za bugowanie statystyk,. Pomyślał ale jestem mądry, kto normalny sprawdzi DEMO/LOGI  dla jakiegoś Nowego, jak pomyślało złote dziecko tak zrobiło. <<< Po napisaniu upomnienia na [email protected]@  zaprzestałem, dla jasności. 

W moim odwołaniu Admini"1-3" piszę by Bezzi napisał na pw, tam podeśle demo"którego nie ma" Dlaczego akurat na steam wołało Bezziego na steam, by pokazać dowód mojego bugownia przed UPOMNIENIEM ADMINA? Załóżmy że taki był prawdziwy powód, to dlaczego gdy prosiłem o czasówkę"PO UPOMNIENIU SŁOWNEGO PRZEZ ADMINA" że nadal bugowałem, ignorowali to jakby nie było? <<< Moim skromnym zdaniem, na ch*j kogoś upominać że robi źle, a za 20 minut banować go Permanentnie,nie za to że nie poprawił się, tylko za UPOMNIENIE SŁOWNE.  I tu się nasuwa pytanie, dlaczego Admin daje UPOMNIENIA Graczom? Żeby go za 20 minut zbanować za poprawienie się,? Podam krótki przykład jego zachowania, UPOMINAM SŁOWNIE dwoje ludzi by przestali rozmawiać, oni natychmiast dostosują się do UPOMNIENIA i przestają rozmawiać, po 20 minutach grania ADMINOWI COŚ O**IERDALA i banuje ich mimo tego że po UPOMNIENIU Ci ludzie nic nie mówili. <<< Gdzie tu logika UPOMINANIA Kogokolwiek, lepiej po jakimś czasie zbanować ludzi za jedno przekleństwo które napisali 20 minut temu.     <<< Dlaczego Admin UPOMINA SŁOWNIE Gracza i po czasie go banuje mimo tego że Gracz po UPOMNIENIU SŁOWNYM zrozumiał błąd i nie potrzebował Dodatkowych UPOMNIEŃ, a szczególności Bana Permanentnego"po napisaniu odwołania został skrócony do Tygodnia za UPOMNIENIE Słowne i poprawienie się"?

 

To wyżej to tylko domysły"ich tok myślenia który chcieliby żeby każdy tak myślał" Przejdźmy teraz do sedna skargi"KOLESIOSTWA ADMINÓW"

Powiedzcie mi czy według was Upomnienie przez Admina na [email protected]@ skutkuje banem mimo poprawy i trzymania się regulaminu? No chyba nie, upomina się kogoś by zrozumiał swój błąd, a nie według Beezi'ego iMont3"+innych adminów" to pewny ban, a upomina kogoś nie że Źle robi, tylko że otrzyma bana w najbliższym czasie. <<< Musiałem skomentować ich KOLESIOSTWO.

Dlaczego w temacie z odwołaniem od bana Admini między sobą prowadzą rozmowy"wiadome Kolesiostwem" i czy normalnym jest to że dowody o które proszę nagle wyskakuje nowy Admin"nie wnoszącym nic" pisze żeby Bezzi wszedł na steam'a, tam mu napiszą i pokażą dowód. To jest normalne zachowanie  Adminów"Bez żadnego KOLSIOSTWA???"   <<< Dany Admin po chwili post usuwając ten fragment żeby Bezzi wszedł na steam'a, dokładnie ten post"https://scr.hu/XPPNNJP lub https://scr.hu/RppNNWr" Na 100% macie możliwość sprawdzenia treści przed edycją postu. 

Rozumiem że Admini często sobie rozmawiają o takich sprawach i podejmują razem decyzje, ale nie w NIESŁUSZNYM BANIE +Stwierdzili że dowód  mojego bugowania wyślą sobie na PW. A po edycjach postu Adminów przekręcili że niby ja na tych demkach bugowałem"bo w jednej rundzie miałem 230 po zresetowaniu statystyk, a w kolejnych 150 " Oni nawet nie mają pojęcia jak udowodnić"PRAWIDŁOWO" że ktoś buguje statystyki, bo jedne zresetowanie statystyk nie świadczy o bugowaniu, tylko o sprawdzeniu czy lepiej trochę pkt dodać w drugą statystykę. 

Po rozmowie na PW ukochany Bezzi skrócił bana do Tygodnia, za UPOMNIENIE SŁOWNE na [email protected]@ i zaprzestanie bugowaniu statystyk. Nie raczył nawet dodać posta z dowodem"czasówkami demka" opisujące moje bugowania którego oczekiwałem Nie jest to normalne że Zbanowany Gracz nie otrzymuje dowodu jego zbanowania, zawsze trzeba udowadniać bany"+1 Dzień-Permy" Ale chyba według Bezzi'ego i Adminów Cod 400 zbędne jest udowadnianie swoich banów bo MIĘDZY SOBĄ WYSYŁAJĄ"jakby mieli co"  tylko je****j faworyzacją i próbą zatuszowania sprawy.

 

 

Wiem że w ch*j do czytania jest, ale nienawidzę jak Admini w tak nieumiejętny sposób sobie pomagają jednocześnie szkodząc sobie wzajemnie ujawnianiem swojej głupoty. Mi na ub nie zależy, bo nie mam zamiaru grać na serwerach gdzie Graczy się banuje za domysły"bez powodu" bo nie jest w sanie zabić Nowego Gracza, który ich zabija. 

Oczekiwania Skargi: Ponowne zweryfikowanie odwołania jak należy+Ukaranie @Bezzi, @MoNt3 oraz Adminów którzy uczestniczyli w tym odwołaniu"Pomaganie Kolegom w próbie zatuszowania sprawy"

Chyba że dla was: @aquax @VisTeR.' @LOLSON @Nodi jest normalnym zachowaniem pomaganie Adminowi zbanować niesłusznie Gracza skutkującym stracenie go"innych" na sieci/serwerze. 

Również proszę o zostawienie tematu otwartego dopóki ktoś z Czerwonych nie wyda werdyktu owej skargi. Gdy Czerwoni będą chcieli dowodów"Kolesiostwa/Niesłusznego bana" by ukarać ich, będę w stanie poświęcić trochę czasu na przejrzenie dem i rozpisaniu ich jak niesłusznie banują i wzajemnie się bronią.

edit: Pisałem co do głowy wpadnie, bez zbędnego wracania i poprawiania. 

Moje odwołanie od niesłusznego bana: 

 

Edytowane przez noname 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same kłamstwa i oszczerstwa co jest niesmaczne, poprosiłem kogoś żeby pokazać czy byłem na steam ;)

received_614672358995452.thumb.png.a13d40f7b2a8c80433e33e0cd20e3be0.png

Żaden admin z cod 400 sie nawet ze mną nie kontaktował, ani na steam ani na forum co [email protected] może łatwo sprawdzić. Więc proszę nie wmawiaj mi tutaj kolesiostwa, bo to śmieszne i aż niesmaczne. 

Co do samego bana, sam sie przyznałeś do bugowania, masz świadomość, że za to jest permban? Z dobrej MOJEJ woli skróciłem Ci go do 7 dni, a Ty wmawiasz mi kolesiostwo ;) 

Wyżej w temacie admini wszystko Ci opisali. Miałeś pisane w grze, że masz nie bugować, a to robiłeś. Nieważne czy robiłeś to 5 minut przed banem czy 30, ZROBIŁEŚ TO i za to jest BAN. Zrozum to, że poszedłem Ci na rękę, a Ty śmiesz jeszcze mnie oskarżać, zastanów się w którą stronę bardziej poszedłem czy zwykłego gracza czy adminów. Litości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, noname 400 napisał:

Dlaczego w temacie z odwołaniem od bana Admini między sobą prowadzą rozmowy"wiadome Kolesiostwem" i czy normalnym jest to że dowody o które proszę nagle wyskakuje nowy Admin"nie wnoszącym nic" pisze żeby Bezzi wszedł na steam'a, tam mu napiszą i pokażą dowód. To jest normalne zachowanie  Adminów"Bez żadnego KOLSIOSTWA???"   <<< Dany Admin po chwili post usuwając ten fragment żeby Bezzi wszedł na steam'a, dokładnie ten post"https://scr.hu/XPPNNJP lub https://scr.hu/RppNNWr" Na 100% macie możliwość sprawdzenia treści przed edycją postu. 

gdzie na zalaczonym zdjeciu pisze zeby wszedl na steam? i moga to sprawdzic proste bo niema nic tu o pisaniu na steam poprostu chodzilo mi o oznaczenie admina Monte aby pokazal demka bo niestety nie zauwazylem wyzej ze je dodal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bezzi Czy Ty w ogóle odpaliłeś demo"jego te magiczne którego nikt nie może zobaczyć" i przeanalizowałeś bugowanie Po Upomnieniu Admina? No chyba wątpię. Jeszce specjalnie jakiś Gracz napisał na say'u żeby Admin napisał bo gram bez głosu, admin napisał hudzie żebym tak nie robił bo to bugowanie czy coś takiego, po otrzymaniu upomnienia zresetowałem i rozdałem statystyki"30-50 hp i reszta kondycja bo mapa Alpin była, gdzie kondycja zbytnio nie jest dobra+posiadałem perk Tajemnica Serwera +30hp" Grałem tymi statami do końca Alpina"był crash przy zmianie"  Więc na nowej mapce ponownie zresetowałem Statystyki w 1 rundzie i dodałem wszystko w kondycje"wiadome że z 2-3 razy zresetowałem statystyki jak miałem jakiś perk, ale koniec końców miałem Notatki Kapitana i wszystko dodałem w kondycje" Teraz proszę mi Ciebie powiedz mi gdzie tu bugowanie statystyk widziałeś? To że startowałem z 150 hp i kończyłem z tyloma lub mniej? 

edit: Przyznałem się że tak robiłem na Alpinie do czasu upomnienia, a nie że olałem je i robiłem swoje. Wiesz trudno jest sensownie bronić się Paroma Adminami jednocześnie i tak to nic nie zmienia, nawet nie raczyłeś spytać mnie o zdanie"cokolwiek" tylko jak Admin napiszę to rzecz święta, nawet jak nie przedstawił żadnego dowodu stwierdziłeś że nadal bugowałem po UPOMNIENIU. Nie interesuje mnie, że nie dopatrzyłeś czegoś. W takich sprawach trzeba być pewnym i mieć dowody, bo przez takie zachowania ludzie odchodzą lub miewają niesłuszne bany.

 

A jeżeli twierdzisz że to nie kolesiostwo proszę pokaż dowód bugowania w formie Dema z Czasówkami"opis przy nich w jaki sposób bugowałem" Bo jeżeli powiesz że Ci się nie chcę lub nie posiadasz, to jakim prawem masz czelność wydawać werdykty nie sprawdzając dowodów? A cóż to może oznaczać wydawanie werdyktu bo z Banującym Adminem rozmawiasz sobie na Steamie? Te słowo powtórzyłem wiele razy i nadal samo chcę się wyrazić"Twoje zachowanie/rozpatrywanie werdyktu bo Kolega powiedział" No pasujące słowo to Kolesiostwo, inaczej tego nie mogę nazwać.

 

Dalsze prowadzenie dyskusji z Panem nie ma sensu, niech wyda werdykt Skargi Administracja która Subiektywnie przeanalizuje i oceni Twoje oraz Adminów występki.

Edytowane przez noname 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego tu nie rozumieć , Po za tym grałeś na "Komendach" a to jest zakazane więc nie ma po co drążyć tematu. 

A to że napiszesz skargę o niczym nie świadczy jedynie o tym że chcesz czego czego nie zrobiłeś , ale jak może być coś czego nie zrobiłeś .

Jak zrobiłeś grałeś na komendach pogódź się z tym w końcu gościu . 

Przyjmij to do wiadomości że tydzień to wystarczająca cena za granie na komendach za to jest perm..

Nie wiem też jaki cudem pisząc na czacie napisałeś jeszcze bardzie upokarzający cię post .

Min. Jak zmieniasz ip w 2 min - Czyż byś już tak grał 

Czyli można po tym stwierdzić że wspomagaczy też używasz a za to jest perm .

Wyjaśnię ci co to są wspomagacze bo jeśli masz nie wiem czy dobrze przeczytałem to mnie popraw / 7 lat / 

- Wspomagacze

- ESP , WH , AIM , SP I tym podobne.

wyjaśnij tego screena niżej ?

image.png.7d43b623189c93fad1f9302214a92a10.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz gó**o burze "noname" Bezzi poszedł Ci na rękę i zamiast dziękować to się do niego rzucasz, TAK PRZYZNAJE MÓJ BŁĄD ZA TO POWINIENEM CI DAĆ PERMA A NIE UPOMINAĆ I BANOWAĆ. I jedyne co mogło by być nie tak z tym banem i odwołaniem to tylko to żeby Nodi lub ktoś z ubt mnie że tak powiem zje*ał za to że Cię od razu nie zbanowałem za to.

Powtarzam mój błąd tak samo jakbym Cię upomniał np. Noname na tym serwerze nie gramy na aimie lub wh i potem dopiero zbanował. 

Przyznaje się do tego błędu i następnym razem będę pamiętał żeby nie upominać za takie coś tylko od razu banować permem ;)

Ps. Jakie kolesiostwo ? że niby ktoś mnie broni czy coś? JA CIĘ ZBANOWAŁEM CHŁOPIE ! NIE @Bezzi Nie @Kula TYLKO JA ! I JAK MASZ COŚ DO TEGO BANA TO WAL DO MNIE ŚMIAŁO. 

Ps.2 Ja już się nie będe udzielał do Twojego Odwołania lub bana wszystko wiesz ;)

Edytowane przez MoNt3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt nic więcej do dodania niema, to zamykam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...