Skocz do zawartości
A3ro

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie napisałem mam pewną propozycje w sprawie usuwania cziterów z serwera jak adminów nie ma. Wczoraj chociażby nie było żadnego admina przez 30 i cziter bezkarnie grał na aimie, wh, sh, itp. Dlatego mam propozycje wprowadzenie komendy /vote dzięki której zwykli gracze mogli by wyrzucać ludzi którzy nie potrafią grać uczciwie.  Mogło by działać to na zasadzie że gdy 3/4 ludzi zagłosuje aby wyrzucić gracza to zostaje on wyrzucony na pare minut. Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, ponieważ ten ów cziter to prawdopodobnie lechtaczkylion tylko pod inną nazwą i napewno będzie wracać.

Do wypowiedzi zapraszam: @Nodi, @elo elo 350, @Kempes #, @syjon., @Wredna., @THC EryQ, @cover, @MoNt3, i innych graczy tego serwera.

Da się coś z tym zrobić? @aquax, @SadoS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł sam w sobie jest okej, ale zdaje mi się, że już kiedyś ktoś to proponował i nie przeszło (mam Jakieś prześwity w głowie)

Tylko co w przypadku kiedy ktoś taki się odwoła? Kto będzie wzywany do odwołania? Każdy kto zagłosował musiałby i tak mieć na niego swoje demko żeby je potem  rozpisać tu na forum A jakieś 70% graczy konta u nas nie posiada 

Na nie 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł sam w sobie nie jest zły i na serwach mix fajnie działa, ale:

@RYBSON dobrze wyjaśnił jedną rzecz. Lecz, jeśli ktoś wie jak ip se zmienić np taki Lechtakczylion, czy misio, to bez problemu wejdzie na serwer.

Na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkałem się z takim pluginem na innych serwerach i szczerze mówiąc nie polecam go. Jeżeli jakiś gracz gra dobrze to  inni go zgłaszają (Nawet graczy Steam) i potem by był wielki szum na forum, że ktoś dostał bana itp. Jeżeli  coś na haxy to najlepiej  wgrać na serwer dobrego AC (Nie zawsze on zbanuje każdego haxa, ale większość już tak.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę takie bez sensu , lechtaczkylion wbija na serwer od razu po każdym banie więc musielibyście głosować co 10 sekund. Najlepiej byłoby jak byście pisali o tym na forum ewentualnie jeśli macie steam do @SadoS i załatwi sprawę ( na jakiś czas). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AC odpada na cod modach tak jak napisałem w notatce koledze wyżej, a co do vota to gracze będą tego nadużywać a wraz z tym pojawi się problem. Dodam jeszcze, że nawet jakby był to ban/kick na parę minut to te odpały, które tak uparły się na ten serwer wejdą po sekundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...