Skocz do zawartości
RYBSON

 zaakceptowane [Moderator] Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

 

Imię: Szymon
Wiek: 18 jesieni
Czas spędzony na forum: Według tego nowego licznika ponad 2 dni
Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy, przenoszenie usuwanie edycja itd.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie, ale da rade się szybko nauczyć
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: To co na profilu widać, głównie spam
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Odpalone cały czas kiedy mam włączony komputerek więc z reagowaniem na powiadomienia nie było by problemu.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Składam trzecie podanie z kolei. Jestem osobą, którą zna zdecydowana większość forum. Nie mam problemów z pracą w grupie wręcz przeciwnie, wolę działać w zespole niż sam (choć zdarzają się sytuacje do których wole podejść samemu). Obowiązki wykonuje tak jak trzeba. Jestem także terminowy, nie lubię się spóźniać. Z aktywnością na forum także nie ma problemów. Ranga Support Admina nie była by tu myślę przeszkodą, ponieważ nie widzę sposobu jakkolwiek miały by się te rangi "gryźć" ze sobą.

Dziękuje z góry za każdą odpowiedź w podaniu

Słowo "kolesiostwo" jest mi obce :kappa:

Pozdrawiam cieplusio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem nadajesz się na to stanowisko idealnie. 

+imiennik, to daje wielki + jednak.  

@Baniatowaty już edytuje szefie

Nie będę się rozpisywał, bo mi się nie chce +wiek, +spełniasz wymagania i do tego jesteś pozytywnym ziomeczkiem. 

Elo

Edytowane przez Lauu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK ale i tak.mój głos pewnie nic nie da, a argumenty na tak to:

+posty 

+czas spędzony na forum 

+ bezkonfliktowy na forum jak i na serwerze

+ widać że ci zależy

Pozdraiwam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą 

Impulsywną -

Stanowczą +

Pracowitą + 

Masz swoje zdanie + 

Miałem mieszane uczucia co do Twojej osoby już kilka razy pokazałeś swoje pazurki, lecz po dłuższym namyśle uważam, że powinieneś dostać szansę, nie dasz sobie wejść na łeb i to cecha, którą mod powinien mieć. Na tak. 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem szczerze. Mam mieszane uczucia dotyczące Twojej osoby. Ogólnie to jesteś aktywny, pracowity, masz swoje zdanie. Jednak są również minusy - w moim odczuciu jesteś osobą, która przez posiadanie rangi czuje się lepsza i ważniejsza od innych, takie podejście mi się nie podoba. Nie wyobrażam sobie współpracy z takimi osobami. Jestem na nie. Nie mniej jednak życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania spełnione,  aktywność w miarę, jako suport działasz jak należy. Jednak niepokoi mnie czasem Twoje  traktowanie użytkowników, którzy nie mają żadnej ważniejszej rangi na forum i przykładowo dyskutują o  LoLu na SB - zbyt ofensywna reakcja czasem z Twojej strony, najlepiej olać to po prostu, niech se gadaja ;D 

W tej rekrutacji moim faworytem jest ktoś inny, ale masz mój głos i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rybosn, masz ciężki charakter, ale za to "twardą rękę" do podejmowania decyzji. Wiem, że nie będziesz się bał zareagować w trudnych chwilach i z każdą sytuacją nie będziesz do mnie przychodził pytając się o zdanie. Posiadasz rangę "Support admina" z której się wywiązujesz dobrze. Myślę, że Moderator Forum nie przeszkodzi Ci w dalszej pracy jako Support Admin i będziesz wywiązywał się z swoich obowiązków jak należy.

Podanie zostaje przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...