Skocz do zawartości
SQNFUN

Skarga na super admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Przed chwilą
Nick gracza: Bezzi
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Bezzi nawiązując do wypowiedzi Nonagilion nazwał mnie idiotą - grzecznie się zapytałem dlaczego mnie obraża to nie zauważył w tym nic złego, a wystarczyło zwykłe przepraszam. Mam nadzieje że super admin zostanie ukarany tak jak każdy inny użytkownik forum za takie przewinienie, bo jeżeli pójdzie to płazem i administracja stwierdzi, że nie widzi w tym nic złego to rozumiem że w identyczny sposób możemy obrażać kogokolwiek - nie kierując tego bezpośrednio do osoby którą chcemy obrazić. Zapraszam do zapoznania się z czatem od momentu kiedy pojawiłem się na forum. (p.s link który wkleiłem jest odnośnikiem do komiksu z aureoxem zrobionego w ramach konkursu Mistrzów Painta półtora roku temu)
Dowody:

n2bafm.jpg

1zxnqrl.jpg

24y7bjc.jpg

292beav.jpg

2442mbm.jpg

2qnb9m0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było zdanie potoczne i nie nawiązyło do Twojej osoby tylko było ogólnym zdaniem, nie mam pojęcia dlaczego pomyślałeś, że to o Tobie, pewnie dlatego, bo pisałeś coś wcześniej. Gdybym był na tyle chamem aby powiedzieć Ci, że jesteś idiotą to bym to zwyczajnie powiedział Ci w twarz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Bezzi napisał:

To było zdanie potoczne i nie nawiązyło do Twojej osoby tylko było ogólnym zdaniem, nie mam pojęcia dlaczego pomyślałeś, że to o Tobie, pewnie dlatego, bo pisałeś coś wcześniej. Gdybym był na tyle chamem aby powiedzieć Ci, że jesteś idiotą to bym to zwyczajnie powiedział Ci w twarz :) 

Ok w takim razie napisz mi do jakiej dokładnie wypowiedzi odnosiło się to Twoje stwierdzenie, że "mądry idioty nie zrozumie" skoro nie chodziło o mnie? 
Chyba tak z du*y sobie tego nie napisałeś, bo jaki to by miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była rozmowa z jedynym userem i to do niego napisałem "mądry idioty nie zrozumie" bez żadnego nawiązania do poszczególnych osób na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, Bezzi napisał:

Była rozmowa z jedynym userem i to do niego napisałem "mądry idioty nie zrozumie" bez żadnego nawiązania do poszczególnych osób na czacie.

No właśnie - pokaż mi tą rozmowę i czego to się dokładnie tyczyło - tyczyło to się jego wypowiedzi "Nie śmieszne" dotyczącej tego komiksu który wkleiłem.
Jeżeli naprawdę sobie coś ubzdurałem i się mylę to proszę bardzo pokaż mi do której jego wypowiedzi to Twoje stwierdzenie się odnosiło, bo sprawdzałem czat kilka razy i wniosek jest tylko jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiesz słowa "potoczne" i że napisałem to właśnie w taki sposób do jednego usera nie mając Ciebie na myśli.. 

Poważnie teraz pisząc uznam Cię za taką osobę, bo napisałeś skargę na moją osobę wyrywając słowa z kontekstu do zupełnie kogoś innego gdzie było zupełnie inne przesłanie. Myśl.. proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Bezzi napisał:

Rozumiesz słowa "potoczne" i że napisałem to właśnie w taki sposób do jednego usera nie mając Ciebie na myśli.. 

Poważnie teraz pisząc uznam Cię za taką osobę, bo napisałeś skargę na moją osobę wyrywając słowa z kontekstu do zupełnie kogoś innego gdzie było zupełnie inne przesłanie. Myśl.. proszę :)

Sytuacja jaką opisałem w tym temacie wraz z dostarczonymi screenami jest jasna i klarowna, bynajmniej taka powinna być dla osoby logicznie wyciągającej wnioski.
Może rzeczywiście nie miałeś mnie na myśli ale pisząc do gościa z du*y "mądry idioty nie zrozumie" od tak - bez żadnego punktu zaczepienia - jak na super admina jest bardzo dziwne, a z tego co tutaj przedstawiłem WYGLĄDA to tak jakby było to kierowane do mnie.
Twoje kontrargumenty "słowa potoczne" "słowa z kontekstu" czy "zupełnie inne przesłanie" według mnie nie są żadnym tłumaczeniem, bo to nie ma sensu ale jebać.

Zapewne cała ta skarga zajebie we mnie rykoszetem, a po Tobie spłynie no ale napisałem co chciałem i tyle. Pozdrawiam

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Skoro @Bezzimu przeszkadza to co napisałeś w jego kierunku to ma w 100% prawo dać Ci warna. Nie od dziś wiemy, że szukasz zaczepki na forum więc nie próbuj odwracać kota ogonem." 

@SQNFUN poczuł się urażony więc warn się należy, prosta piłka, @Bezzi napisał to do niego, co widać i no..

 

RÓWNOŚĆ MUSI BYĆ, essa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...