Skocz do zawartości
WaRninG1

Wywiad z Elo Elo 350.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam wywiad z dawnym UBT @elo elo 350. Jest to mój pierwszy wywiad a więc będę wdzięczny za wszelakie opinie i wskazówki oraz nie krytykowanie :) . Serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu! 

Uprzedzam jeszcze, że do napisania wywiadu namówił mnie @Max.Bugs, przepraszam za tak mało pytań :(                                                                 

                   

              

                                                                                                                                                                                            Reporter - WaRninG1

                                                                                                                           Respondent - Elo Elo 350

 

Witaj! Na samym początku serdecznie dziękuję, że zgodziłeś się udzielić wywiadu. A więc zaczynajmy! Proszę, opowiedz coś o sobie.

Cześć! Mam na imię Patryk, lat mam 18, lubię grać w gry FPS i MOBA (LoL), lubię też grać w piłkę nożną.

 

Patryku, niezbyt odpowiedziałeś o sobie w poprzednim pytaniu a więc pomogę Ci. Kim jesteś z zawodu? Jakie są twoje pasje i zainteresowania? Skąd pochodzisz?

Pochodzę z Rzeszowa, mój zawód/szkoła, to technik informatyk, zainteresowania, to tworzenie stron dla dorosłych ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak na serio, informatyka :)
 

Bardzo ciekawa wypowiedź! Zauważyłem ostatnio, że zrezygnowałeś ze wszystkich stanowisk na sieci. Opowiedz proszę, czym jest to spowodowane?

Jest to spowodowane moim świetnym myśleniem, że mi się ładowarka zwaliła, a to wina kontaktu, do którego była podpięta. Czas też mnie ogranicza, więc wiesz, są rzeczy ważne i ważniejsze (nie obrażając nikogo). Mam też kilka problemów, ale wolę się nie wypowiadać na ich temat.

 

Rozumiem. Zapewne znasz, całą sieć MH, gdyż jesteś już z nami szmat czasu.

Czy ja wiem.. nie znam wielu osób na tej sieci. O wielu słyszałem, ze sporą ilością rozmawiałem na naszym TS'ie.

 

A mógłbyś nam opowiedzieć o tym jak do nas trafiłeś, czyli jak wyglądała twoja przygoda właśnie z tym forum?

Z chęcią :) Kiedyś grałem na COD 200. Była i jest do dzisiaj klasa elektryk, która miała 3 błyskawice. Któregoś dnia wbiłem sobie pograć tą klasą i zobaczyłem, że nie ma 3 błysków tylko 1.. od razu napisałem posta, który został odrzucony przez Borna. I tak oto zostałem do dzisiaj.

 

Okej, czyli mam rozumieć, że wybrałeś byle jaki serwer i był to właśnie serwer sieci MH?

Grałem swego czasu na różnych serwerach, ale wszystkie z tego co pamiętam, to były COD mody i stąd moja miłość do CODów. Trafiłem na MH, bo większość tamtych serwerów została zamknięta lub usunięta.

 

Bardzo ciekawa historia! Wróćmy do twojego zawodu, czyli technik informatyk, więc proszę opowiedz, co głownie robisz jako technik informatyk.

Głównie, to pomagam w tworzeniu programów komputerowych.

 

Rozumiem. A co z twoimi zainteresowaniami, próbujesz poszerzasz je bardziej?

Aktualnie, to zajmuję się głównymi celami życia.

 

Bardzo ważna rzecz! Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie sieci, co chciałbyś w niej zmienić?

W sumie, to na tę chwilę nie mam nic do zmienienia :)

 

Rozumiem, cenie za szczerą odpowiedź. Wejdźmy jeszcze na sekundę w sfery bardziej prywatne. Masz jakieś marzenie, plany? Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Żałujesz czegoś co zrobiłeś bądź czego nie zrobiłeś?

Plany mam, na pewno trzeba sobie dziunie znaleźć i się poślubić :P Żałuję tego, że zaufałem takiemu jednemu typkowi z forum, który mi zniszczył trochę życie :) 

 

Mówisz zniszczył trochę życia, co dokładnie dokonał?

Miałem taką jedną koleżankę, którą tu zaprosiłem, jakiś rok temu weszła na tsa pogadać ze mną, a taki jeden typek jak mnie nie było powiedział jej, że ją obgadywałem na tsie :) w sumie to było ich 2.......

 

Rozumiem, bardzo przykre. Jeszcze jedno pytanie, czy chciałbyś mieć dzieci oraz, czy masz rodzeństwo, jak tak to opowiedz proszę, czym się zajmują na co dzień?

Dzieci chciałbym mieć. Mam brata, który ma 8 lat, więc nie za dużo robi.

 

Rozumiem, z racji twojego doświadczenia ten wywiad mógłby być dłuższy, niestety nie możemy jednorazowo obłożyć użytkowników taką ilością informacji. Myślę, że wielu użytkowników interesuję się Twoją osobą z racji tego, że masz duże doświadczenie na tym forum, a ten wywiad mam nadzieję, że rozbudzi ich ciekawość! Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić całą administrację COD'a 400 :* Całą wyższą administrację forum, Kyou, Ciebie, A3ro, Max.bugs'a, Rekusqa :D Vertiego oraz całą sieć MH!

 

 

Dziękuję bardzo za udział w wywiadzie jak i za pozdrowienia! Do zobaczenia! :D 

Również dziękuję i do zobaczenia!

 

Jeszcze Elo Elo 350 chciał, abym to dodał ,,Dla niejakiej т я υ ѕ к α ω к σ ω α"  https://www.youtube.com/watch?v=UCkxdiO1Dho :) 

 

 

 

                                                                             
 

 

 

 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest sporo błędów, ale liczą się chęci. Zrobiłeś krok w kierunku tego, by było co poczytać na forum, to się chwali. Jako, że to Twój pierwszy raz o czym sam wspomniałeś, to myślę, że następnym razem pójdzie o wiele lepiej. ? 

Ps. Dzięki Tobie dowiedziałam się jak ten bot elo ma na imię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@WaRninG1 Przymykam oko na to, że kilka pytań jest po prostu skopiowane z wywiadu z @Bezzi :PNa przyszłość warto też sprawdzić czy z danym użytkownikiem był już przeprowadzany wywiad, kilka artykułów wstecz już z nim udostępniony :) Troszkę krótko, i cały artykuł optycznie mógłby być bardziej dopracowany :)Jednak jak na pierwszy wywiad - całkiem przyzwoicie. Mam nadzieje, że z czasem wszystko udoskonalisz! Zapraszam do złożenia podania, o które pytałeś. @elo elo 350 dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam! :kappa:

Edytowane przez Max.Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad przyzwoity, nie jest zły jak na ten ,,pierwszy raz'', aczkolwiek troszkę krótko i jest sporo błędów, które mam nadzieję w przyszłości zostaną przez Ciebie niwelowane do zera. Plusika zostawiam i czekam na kolejne, być może bardziej obszerne wywiady, tudzież inne prace w dziale redakcji! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...