Skocz do zawartości
CukierkowyMario

Do zobaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i wreszcie nadszedł ten dzień 

Pożegnania powodzenia w zdobywaniu adminów na 400 pozdrawiam @Losiu @Vix33nek! @Kempes # @Nodi @syjon. @SirJunior @SadoS @LOLSON @Kula , tylko mi donator nie zdejmować bo pozabijam , pozdrawiam całe MH oprócz @elo elo 350 bo to nie lubię narazie i część do zobaczenia za 5 Lat i będę tu zawsze.

@Kempes # ja się spinam o byle co ? . Ty się do mnie 1 spiołeś , nic nie pisałem że na 400 nie będę grał tylko że z forum odchodzę , nie wiem czego drążysz ten temat .

A po za tym @Kempes # kupiłem premki i nie chce by mnie przepadły , jak i tak je kupiłem.

@Upsiik nikt mnie degrada nie dał .

@Verti No to zaj... Jak już wszyscy wiedzą , widać informację się rozchodzą , widać kto tu języka za zębami nie umie trzywać.

@Verti Ta sprawa się dotyczy mnie Abu i vixy więc nie wiem na h... się ktoś wp.......

Ja nie staram się robić konfliktu ale mnie prowokujecie.

Niech zostanie jak jest jak tak chcecie i koniec.

"Ta sparwa co was tak dręczy A winę na mnie zwaliliście to wyjdę wszystko w praniu"

Edytowane przez Nemezis ad
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak się nie zachowuje prawdziwy chłop, chyba wiesz o co mi chodzi... myślałem, że potrafisz więcej przyjąc na klatę ;) nie pozdrawiam, elo. 
/Edit
@Nemezis ad czegoś tutaj nie rozumiem, żegnasz się, spinasz o byle co, wracasz za "5 lat" po czym na drugi dzień zmieniasz nick, profilowe na steam i grasz dalej? :meeting: 
No Ci powiem, że poważnie się zachowałeś, nic tylko bić brawo :0suicide:
@Nemezis ad Ostatnie kilka słów w tym temacie ode mnie... 
Nie obracaj kota ogonem, bo mam ss'y :) Jeśli Ty nie potrafisz zrozumieć kilku prostych słów, to nie mój problem. 
Chłopie sam sobie przeczysz, napisałeś do zobaczenia za "5 lat", nie napisałeś nic o forum :D na które i tak wbijasz 
?
Z jednym się zgodzę prawda wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...