Skocz do zawartości
hpp 4.0 1 3 3 7

 zamknięty to ma być opiekun chyba ówno nie opiekun :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś jakoś przed chwilą 
Nick gracza:  Czarna ( to ten opiekun dd2) 
Dowody:https://www95.zippyshare.com/v/vbEHxkF1/file.html 

grałem sobie normalnie po pewnym czasie zauważyłem ze jeden z graczy widzi przez fleshe i  przez smoke to wszedłem na spec i chciałem nagrać demko lecz szanowny admin dał mi kicka no to dobra wszedłem jeszcze raz na serwer i napisałem na u@ ze zepsuł mi demko on napisał wtedy że od sprawdzania graczy jest admin ( jo tylko niektórzy admini tacy jak na tym serwer to gówna i nawet nie umieja rozpoznać legit czitów albo gośca który jedzie na espie lub ma off fleshe tak jak w ttym przypadku) to napisałem mu na u@ ze gzuz lata odaplony bo widzi przez fleshe (pewnie espiek) na to admin mi odpisał " i kto to mówi. HIPOKRTA" 

całą akcja zaczyna się od  04:10 - 

wszystko jest na demku 

Świadkowie: DEMKO 
Uzasadnienie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to trzymaj ten język na wodzy ;) Po drugie było 3 adminów na serwerze, nie tylko ja tam istnieje  więc czemu skarga na mnie??? ;) Jaką masz pewność, że ja to napisałam?  Po trzecie. Nie weszłem tylko wszedłem. Zmieniła się mapa zostałeś na spec , nigdzie nie schodziłeś więc proste, że poleciał kick po kilku rundach. Tak się dzieje jeśli się nie zgłasza. Wróciłeś i zacząłeś naskakiwać na u@, że Ci popsuliśmy demko. NIE JESTEŚMY PROROKAMI! Gdybyś zgłosił to byłoby inaczej. I uwierz, że nie moi admini to gówna tylko to na czym latasz razem z kolegą, którego zgłosiłeś i rzekomo nagrywałeś. No nie hipokryzja? Już Was obu przetrzepałam i lata z wami jeszcze 2 ;) tzn pan Smajli już nie polata bo już go dopadłam. Czwóreczka wzajemnej adoracji na hpp ;) I  nie napisałeś, że lata odpalony bo widzi przez fleshe tylko uwaga będzie cytat

L 07/25/2019 - 17:34:26: [adminchat.amxx] Chat: "p e R M ? ! 1 3 3 7<7946><STEAM_0:0:8527229><>" chat " powiedz mi ze rozpiszesz gosca ktory gra legit na hpp to zwracam honor"

Gdzie tu niby to o fleszykach?
A dopiero NA SAM KONIEC, po całej Twojej wcześniejszej, zbędnej dyskusji padło samo zgłoszenie

L 07/25/2019 - 17:35:20: [adminchat.amxx] Chat: "p e R M ? ! 1 3 3 7<7946><STEAM_0:0:8527229><>" chat " gzuz"
L 07/25/2019 - 17:35:24: [adminchat.amxx] Chat: "p e R M ? ! 1 3 3 7<7946><STEAM_0:0:8527229><>" chat " pali sie"

Dalej nic o flashach ;)


I wiesz co? Ja to napisałam bo mi się nóż w kieszeni otwiera jak widzę takie akcje. Wbijacie razem, latacie na tym samym szajsie i jeszcze palisz głupa, że Go nagrywasz ;)  Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, żegnam Pana.

Poproszę o łagodną karę bo już wystarczająco kara mnie to, że codziennie wstaję o 4 rano :swiety2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahahahah o k***a teraz to mnie ro*********ś 

@~Czarna~ i tu się mylisz to nie był smajli xdd smjali ma wgl inny styl gry a te gó**o co ci zgłaszałem to jakiś gówniak na espie leciał 

ale to też nie zmiania faktu że powinnaś go sprawdzić ;) 

 

 

taaa pale się na hpp 4.0 i esaa

 

 

Edytowane przez hpp 4.0 1 3 3 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma tutaj nawet o czym mówić, jeśli jesteś tak bardzo narwany to idź do lasu nazbieraj jagód, przy okazji sobie zarobisz. Jeśli w tym czasie byli admini to widzieli Twoje zgłoszenia i na pewno na nie zareagowali w odpowiedni sposób. Skarga odrzucona, a co do tej osoby która rzekoma leciała na ESP ja się nim zajmę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...