Skocz do zawartości
Max

UB Team w redkacji! Wywiad z WaRninG1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie po dłuższej przerwie! Zapraszam do przeczytania kolejnego wywiadu! Proszę o pozostawienie opinii w komentarzu.  :)

 

 

 

Reporter - Max.Bugs
Respondent - WaRninG1

 

 

 

 

Witam serdecznie! Dziękuję za zgłoszenie chęci do udzielenia wywiadu . Na początek proszę przedstaw się i opowiedz coś o sobie.

Witam. Mam na Imię Mateusz mam 16 lat i mieszkam w małej wsi, która znajduję się w Województwie Mazowieckim, czyli Baczki. Aktualnie uczęszczam do 1 klasy szkoły zawodowej. Moje zainteresowania to: sport, muzyka oraz gry. Te zainteresowania staram się poszerzać w miarę moich możliwości.

 

 

Bardzo ciekawa nazwa miejscowości. Jaki zawód wybrałeś?

Dziękuję! Wybrałem zawód mechanik samochodowy.

 

 

Masz jakieś plany związane z tym kierunkiem zawodowym po ukończeniu szkoły?

Na tą chwilę nie, nie mam, w końcu mam czas :P

 

 

Rozumiem, a wracając do Twoich zainteresowań. Które rozwijasz bardziej, a które mniej? W jaki sposób to robisz?

Najbardziej myślę, że sport, chodzę dwa razy w dniu na treningi MMA a po treningach zerkam na forum oraz napie*dalam w cs'ka :D
więc na muzykę zbytnio czasu nie mam, aczkolwiek dwa razy w tygodniu coś tam słucham.

 

 

Fakt, ciężko znaleźć na wszystko wystarczająca ilość czasu. Uczęszczasz na treningi do jakiegoś klubu sportowego? Posiadasz jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie sztuki walki?

Niestety jeszcze nie, gdyż chodzę dopiero od 2 miesięcy, aczkolwiek robię postępy w tej dziedzinie. Pytałeś, czy uczęszczam do klubu, oczywiście, że tak :D

 

 

Na wszystko przyjdzie czas! Może zdradzasz czytelnikom nazwę klubu? Jeśli nie to rozumiem, czasami każdy lubi mieć trochę intymności i rąbek anonimowości.

Jeśli był bym nowy na forum to nie, ale myślę, że już jestem wystarczająco długo więc mogę powiedzieć: ,,BOXING BULDOGTEAM'' xD

 

 

Musze przyznac, że równie ciekawa nazwa zaraz po miejscowości :D Mateuszu, wejdźmy jeszcze trochę w Twoje bardziej prywatne życie. Posiadasz jakieś rodzeństwo?

Posiadam jednego brata i trzy siostry :D

 

 

Liczna rodzinka! Dobrze jest mieć kogoś do kogo można zwrócić się o pomoc czy poradę :)

Dzięki. U brata raczej ciężko o poradę xD, ale u sióstr pewnie.

 

 

Dlaczego ciężko? Zapewne najmłodszy. To jak jest z tą kolejnością? :) Powiedz mi masz może jakieś zwierzęta?

 

Nie. W rodzinie jestem najmłodszy ale chodzi mi o to, że mój brat to debil - chyba każdy tak uważa jak ma brata ale i tak go kocham :D Niestety jedna siostra się wyprowadziła. Ma już dziecko od 5 lat oraz oczywiście męża a jest najmłodsza. Potem jest ,,średnia siostra" ona ma chłopaka od jakiś 5 miesięcy, a najstarsza we wrześniu bierze ślub :PMam. Posiadam 2 psy i kota XD

 

 

Rodzeństwo często "drze ze sobą koty" ale najważniejsze, że kochasz brata. Opowiedz proszę, w jaki sposób znalazłeś sie na sieci Multi-Head oraz który serwer przypadł Ci najbardziej do gustu?

 

W jaki sposób trafiłem na sieć. Szukałem serwera arena 1vs1 w cs go, cóż wszedłem i bardzo mi się spodobał - tak bardzo, że złożyłem podanie na admina zostało przyjęte!  Od tamtego czasu bardzo często jestem na sieci, bardzo polubiłem użytkowników. Do gustu oczywiście przypadł Mi arena 1vs1, ale z upływem czasu, również nudzi się granie tylko na jednym, więc pograłem również na only mirage'u i tam również złożyłem podanko :D

 

 

Cieszę się, że Ci się podoba i jesteś wśród naszej społeczności! Osobiście nie gram na serwerach CS GO bo moja karta graficzna nie radzi sobie na chwile obecna z wymaganiami systemowymi tej gry :( Pozwolę sobie zauważyć, ze na forum również pełnisz funkcje UBteam. Możesz nam co nieco opowiedzieć jak wygląda Twoja praca? Sporo obowiązków? Jest ciężko?

To trochę słabo. Jestem aktualnie od spraw odwołań/skarg jeśli chodzi o cs go. Z 1.6 to robię tylko ss'y, aczkolwiek jest @Marcineeek., z którym bardzo świetnie się dogaduje. Dziś zaskoczył mnie @No Pr0blem, który dołączył do naszego grona i będzie, również pełnił tę funkcję, aczkolwiek będzie on pomagał Marcinkowi z tematami z 1.6 bo ostatnio, był na urlopie i te tematy stały dosyć długo, aczkolwiek wszystko już wróciło do pionu :)
Lubię pomagać, i ciesze się, że dano Mi szansę na takie stanowisko :)

 

 

Dziękuje za obszerna odpowiedz. A co sadzisz o administracji i prowadzeniu sieci? Czy jest coś co chciałbyś zmienić? Czy jest ktoś kto Twoim zdaniem źle wykonuje swoje obowiązki?

Proszę bardzo! Nie. Moim zdaniem wszyscy nie odpie*dalają maniany i robią dobrą robotę a zwłaszcza @LOLSON #ZW. Teraz ma w ch*j roboty bo i serwery z CS:GO musi opanować, podania/skargi itp. gdyż nie ma opiekuna, który mógłby się tym zająć i wielki szacun dla niego, że wytrzymuje to psychicznie XD

 

 

Rozumiem, myślę, że wystarczająco dużo już o Tobie wiemy wiec będziemy powoli kończyć. Czy chciałbyś coś od siebie dodać?

Oczywiście, że tak pozdrawiam całe grono Multi-Head a i szkoda, że tak krótko. Tobie dziękuję, że mogłem udzielić Ci wywiadu.

 

 

Dziękuje również serdecznie za poświęcony czas. Jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo", zawsze możemy kontynuować i stworzyć druga część w przyszłości! Dziękuje jeszcze raz i do usłyszenia!

Dziękuję również i do usłyszenia :D

 

Edytowane przez Max.Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak bardzo chciałeś coś o sobie opowiedzieć użytkownikom forum, no i widzisz, w końcu Ci się udało. :) Wywiad może nie jest za długi, ale sporo rzeczy się można dowiedzieć o tym młodym człowieku, no i kolorki świetnie dobrane. Dobra robota! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...