Skocz do zawartości
Gunia

Q&A vol. 45 - Odpowiedzi Gunia.

Rekomendowane odpowiedzi

@sypkilopez

[P] - Jak masz na imię ?

[O] Agnieszka

[P] - Jak znalazłaś się na sieci ?

[O] Nie pamiętam dokładnie, ale wydaję mi się, że robiłam reklamy dla innej sieci... A następnie jakoś tak spodobało mi się, że tutaj gra tyle ludzi, no i zaczęłam grać...

Wiadomo mialam przerwę raz dłuższą, raz krótszą - ale jak widać, nadal gram. Na dzień dzisiejszy w sumie gram prawie codziennie, no chyba, że nie mam czasu czy chęci, wtedy nie gram.

[P] - Dlaczego ciągle zabijasz mnie na longu a nie @ARNOLD KOPYTO

[O] Bo z tego co wiem, to Arnold boi mi się wchodzić w drogę... A tak na serio, to jeszcze go tam nie widziałam, a Ciebie zawsze - to pewnie dlatego. :P

[P] - Piwo czy Piwo ?

[O] Raz w życiu spróbowałam piwa, które szwagier mi dał, to mi wystarczyło, więcej nie tknę. Jak już to wódka, ale jej też już nie piłam od ponad roku. :D

[P] - Kto jest największym botem na dd2 i dlaczego ?

[O] Hm, tak prawdę pisząc, to z tych co zwracam na nich uwagę w jakimś tam stopniu - to Ty. A dlaczego? Może dlatego, że przeważnie padasz pierwszy, no i rzadko jesteś u góry tabeli, częściej na jej dole. ;)

@LOLSON #ZW

[P] Skąd nick Gunia?

[O] Mój nick jest z życia wzięty. Po prostu w życiu prywatnym tak do mnie mówią od małej smarkuli, po dziś dzień. :)

[P] Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

[O] Ojoj, to było tyle lat temu, że wiesz... Ale wracając do tamtych lat, to od zawsze wolałam się zadawać z chłopakami -  no i pamiętam, że jak tak sobie z nimi latałam tu i tam, to oni nie raz chodzili do tzw. kafejki internetowej i tam sobie grali właśnie m.in w cs'a, no to po jakimś czasie sobie też zaczęłam grać, a następnie umawialiśmy się na granie z domu, no i tak o to gram.

[P] Prócz CS'a, grasz w coś jeszcze? 

[O] Nie, nie gram.

[P] Co robisz w wolnym czasie? 

[O] W sumie to zależy od tego, ile tego wolnego czasu mam, bo jeśli czas wolny po pracy - to zazwyczaj wtedy idę na zakupy lub po prostu odpoczywam. A jak mam więcej tego czasu wolnego,

czyli calutki dzień - to wtedy z reguły staram się jechać w swoje rodzinne strony, zobaczyć swoich ludzi.

[P] Czy @RYBSON to stulejarz? 

[O] Nie znam chłopaka, nie odpowiem. :P

[P] Dlaczego @~Czarna~ to bot?

[O] Ja nie uważam, że Martyna jest botem. Jak dla mnie to gra lepiej od niejednego chłopaka.

Kiedyś byłam lepsza od niej, ale w obecnych czasach, bije mnie łobuziara jedna. :D 

@asassin432

[P]  3 gry, w które najbardziej lubisz grać.

[O] Gram tylko w cs'a.

[P] CS:GO, 1.6 czy inny? ( jak inny to napisz jaki )

[O] 1.6

[P] Grałeś w Fortnite? xD

[O] Jak już wklejasz zawsze to samo, to chociaż popraw. Nie, nie grałam.

[P] Dlaczego Fortnite to g**no?

[O] Nie mi oceniać, skoro nie grałam.

[P] Ulubione danie?

[O] Ogólnie to ja tam mało rzeczy lubię, że ciężko stwierdzić, co z tego co jem lubię najbardziej.

Ale lubię devoille z frytkami, polędwiczki, bitki, bigos, gulasz, no i nie jestem w stanie wskazać co lubię bardziej. :)

[P] Możesz uratować 2 osoby z Multi-Head'a przed śmiertelnym wirusem. Kogo uratujesz?

[O] Martynę i sypkiego.

[P] Kebab czy Pizza?

[O] Z dwojga złego, to kebab... Ale i tak wolę hamburgery. <3

[P] PUBG czy H1Z1?

[O] Nie wiem o co chodzi.

[P]  NiKo czy S1mple?

[O] To co wyżej.

[P] Ulubiona gra Battle Royale?

[O] Gram tylko w cs'a, więc..

[P] Fajnie się odpowiada? Ale to jeszcze nie koniec!

[O] Chcesz znać prawdę? Nie, nie fajnie.

[P] Ulubiony e-sportowy gracz?

[O] Nie interesuję się nimi.

[P]  Kto najlepszy z digla na scenie e-sportowej?

[O] Nie mam pojęcia.

[P] Najlepszy awp-er na scenie e-sportowej?

[O] To co wyżej i jeszcze wyżej.

[P] Kończymy?

[O] Uf. Również pozdrawiam mimo wszystko.

@Baniatowaty

[P] Interesujesz się jakimś sportem?

[O] Kiedyś interesowałam się siatkówką, na dzień dzisiejszy nie interesuję się jakoś szczególnie żadnym ze sportów.

@WaRninG1

[P] Masz jakieś pasje?

[O] Hm, kiedyś moją pasją była jazda na rowerze, a aktualnie jak tak sobie pomyślę teraz, to nie ma nic w moim życiu takiego, co bym mogła uznać za pasję.

[P] Kogo najbardziej lubisz z MH?

[O] Ogólnie to ja znam tylko ludzi z DD2... Oczywiście nie będę wskazywać, kogo lubię tam mniej, a kogo bardziej.

[P] Jak do nas trafiłaś?

[O] Pisałam o tym w jakimś pytaniu wyżej.

@Joincik

[P] Skąd pomysł na nick?

[O] Odpowiadałam na owe pytanie wyżej.

[P] Na jakim serwerze grasz?

[O] DD2. <3

[P] Jaki był Twój pierwszy nick?

[O] Taki jak i teraz.

[P] Ile masz lat?

[O] We wrześniu skończe 25.

[P] Masz zwierzątko? 

[O] Nie, nie mam.

@Shock_Therapy

[P] Dlaczego grasz jak bot?

[O] Hm, jak bot gram tylko wtedy, kiedy nie sprzyja mi ping - a ostatnimi czasy, zdarza się to częściej niż w dawniejszych czasach, to pewnie dlatego.

Ale jak mam ping ok, to bije Was jak chce. :D

[P] Kto ci wpadl w oko na serwerze odd2?

[O] Hehe, nikt mi nie wpadł w oko... Ale jest kilka osób na których grę zwracam uwagę, kiedy padam przed nimi, a jeśli ich nie ma na serwerze - to siedzę w tel, aż się skończy runda. :P 

[P] Zyciówka to...?

[O] Kiedyś bez vipa miałam staty coś około 80 i to niejednokrotnie, dokładnie nie pamiętam, bo to stare czasy... Dostałam nawet ssy kilka razy, tak dobrze mi szło. :D

@wiktor villain

[P] Pamiętasz DD2/INF?

[O] Oczywiście, że tak. Pamiętam Ciebie stamtąd, Sunn'a, Anie, Malu. :)

Pamiętam, że nawet kiedyś z Tobą rozmawiałam na tsie, jak właśnie tam grywaliśmy. :P

@Master

[P] Dlaczego?

[O] Hm, trudne pytanie Ci powiem... Może dlatego, że tak musiało być. :D

@aureox

[P] W jakim sklepie sprzedajesz?

[O] Zwykły spożywczak, nic ciekawego w sumie, szczegółów nie będę podawać. :P

@Kain

[P]  Agnieszka-Aga-Agunia-Gunia?

[O] Dokładnie tak, Andrzeju. :D

[P]  Co jest najlepsze na naszym DD2?

[O] Jak na moje, to atmosferka. Wiadomo, że nie raz jak wszędzie, trafi się jakiś debil co ją psuję, ale ogólnie to gracze się lubią i jest sympatycznie z reguły.

[P]  Co byś zmieniła na naszym serwerze?

[O] Na dzień dzisiejszy nic bym nie zmieniała, a jakiś czas temu strasznie wkurzały mnie te modele broni co ma vip, a teraz to już się przyzwyczaiłam - no i jest ok. :)

@VoN

[P] Jeden z kolegów adminów wstydzi się zapytać, masz chłopa? 

[O] Haha :D Nie, już nie mam, no i pewnie przez najbliższy czas nie będę miała - chyba, że któremuś pogorszy się wzrok. :P

[P] Co takiego jest na tej gali? 

[O] Ty? :P A tak na poważnie, to napiszę Ci tak, zależy gdzie mnie rzuci na początku rundy, no i gdzie mi bliżej, to tam zmierzam. :D

Zresztą ja lubię padać z rąk stałych graczy, więc celowo chodzę Twoimi, sypkiego, Martyny, Kain'a i Gumisia drogami. <3

[P] Chciałabyś zostać adminem na DD2? 

[O] Nie, jestem za nerwowa na takie rzeczy, by mnie wkurzali, to bym ich banowała ot tak, jeszcze bana bym sama wyrwała, a tego nie chce. :P

 

Ach jo, ale się zmęczyłam, ale oczywiście dzięki za pytanka. :)

Pozdrawiam i następną osobą którą nominuje, niech będzie @ARNOLD KOPYTO :)

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...