Skocz do zawartości
elo elo 350

 odrzucone [MODERATOR TS3] elo elo 350 po raz 1 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: 18 
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak, chcę spróbować czegoś nowego.
Posiadasz mikrofon?: Tak.
Dlaczego własnie Ty?: Ponieważ siedzę już dosyć długo na naszym tsie, jestem aktywny, do tego ostatnio po kilka godzin i czasem trafi się jakaś "przybłęda", która szuka moda, to czasem go przekieruję do takowej osoby :D
Staż na sieci: Prawie 2 lata.
Co wprowadzisz na naszego Ts? Chciałbym pomóc w dawaniu/usuwaniu kanałów oraz rang, ogarnianiu dat na kanałach użytkowników itd. 
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie ze względu na twój negatywny wpływ na młodszych użytkowników z powodu tego  , że źle zwracałeś się do takiej osoby np wyzywając ją .Niestety pamiętam sytaucje taką :(

ALE to całkowicie nie wyklucza ciebie z kandydatury każdy powinien mieć jedną szansę się wykazać.

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie wiedziałem, że taka sytuacja, która została przytoczona wyżej miała miejsce - nie będę  ukrywał, że dało mi to troszkę do myślenia. 

Zdecyduj się czego chcesz, bo póki co skaczesz z kwiatka na kwiatek. 

Jestem na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda nie udzielam się na TS (zbędne mi to). Ale myślę, że każdy zasługuje na szanse, znam @elo elo 350 dosyć dobrze, dla mnie zawsze kulturalny, ma dużo pomysłów i chęci żeby działać na tej sieci, a co najważniejsze zależy mu na tym, co wiąże się z tym, że nie spieprzy sprawy jak dostanie okazje. Nie mogę tutaj dać murowane "Na TAK",  ponieważ tak jak wymieniłem w pierwszym zdaniu, nigdy na kanale nie byłem, ale z mojej perspektywy dałby radę ;).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...