Skocz do zawartości
z.r.a.z.

Z.r.a.z. został strawiony i wydal....

Rekomendowane odpowiedzi

No to czołem, wargą, kolanem!

Trochę czasu minęło, trochę ludzi się poznało - nie sposób podziękować wszystkim, dlatego też nie będę nikomu dziękował z imienia, lecz podziękuje całej grupie, grupie ludzi którzy tworzyli sieć. 

Zaczęło się od admina na dwójeczce , potem starcia ze starym Tomkiem, ważny jak diabli głos zaufania od n-tego, wsparcie LOVKA i zabawa do czasów obecnych ludków. 
No szlag, chyba wymieniając jednak dziękuję... to dodam też akłaksa, Malu, Anię, SUNNika, Lolka... no kurak- za dużo by wymieniać.
No to jeszcze skuna i majstera.... i ekipkę taką jak bornik, bene i misiowata.
No i juz sięgając początków: logiś, NKE, Masta_yodasta, TonyMontana, wandi-bandi, nynek....

Głowa mała, zatem kończę to. Dzieki wszystkim za zaufanko i za możliwości. Większości rzeczy nie udało się wdrożyć, jednak dużo ruszyło, chociaż może po prostu ludzie na forum dorośli się zrobili...

Na forum jestem i będę, jednak urlop jaki musiałbym wziąć trwałby kilka miesięcy (min 2.) więc muszę zawiesić swoją aktywność i oddać miejsce innym - dlatego też rezygnuję , choć z wielkim smutkiem i po tygodniach bicia się z myślami. 

Kończy się pewna era -  do zobaczenia :)!

 

 

Pozdr, 
Zbyszek

PS. Jak ktoś przebywa we Wrocku, Lublinie lub okolicach Rzeszowa to pisać PW- ja nie wylewam za kołnierz, a fajnie nie wylewa się z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja, w której z jednej strony chcesz zostać, a z drugiej wiesz, że nie możesz - znajome, prawda Zbyszku? :) 

Dziękuję za wsparcie mnie przede wszystkim w lutym/marcu 2018 oraz za pomoc na poprawkę z chemii! :D

Życzę jak najlepiej i ściskam. :squee: Do usłyszenia!

misiowata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za pozdrowienia, również Cię pozdrawiam! 

Cześć powodzenia w życiu! Trzymaj się mordo!

 

 

                                                        

                                                                                               

70285480_1488978007921441_4610902736651681792_n.png

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...