Skocz do zawartości
Missia

Q&A vol. 52 - odpowiedzi Missia

Rekomendowane odpowiedzi

@Gunia:

[P] Jak zaczęła się Twoja przygoda z Multi-Head?

[O] Szukałam jakiegoś fajnego cod moda i trafiłam na cod 400, tam poznałam @brOOk3n i to On zaprosił mnie na sieć. 

[P] Skoro przestałaś się zajmować redakcją, to najwidoczniej nie miałaś na to czasu... Ale przyjmijmy, że teraz znalazłbyś czas czy w takim wypadku chciałabyś powrócić do tego i na nowo się nią zająć?

[O] Obecnie jest to niemożliwe bo tego czasu brakuje, za rok jak wszystko pójdzie po mojej myśli to jest taka możliwość. Może niedługo coś wyjdzie z moją małą pomocą. Może, może.. ;D

[P] Z kim masz lepszy kontakt z mamą czy tatą? Jak myślisz, dlaczego tak jest?

[O] Myślę, że z mamą. Tata lata ciągle do pracy, a jak jest w domu to i tak sieci na telefonie bo dzwonią z pracy. Moja mama zawsze była otwarta na różne rozmowy, może też dlatego.

[P] Jesteś osobą, która wprost mówi to co myśli czy jednak zatrzymujesz to dla siebie?

[O] Zależy komu. Kiedyś wszystko trzymałam dla siebie, teraz wiem, że to się nie opłaca i zazwyczaj mówię to co uważam. Uczę się tego. 

[P] Jak lubisz spędzać czas wolny?

[O] Bardzo lubię robić zdjęcia i je obrabiać. Ostatnio tak jak wspominałam w wywiadzie próbuję coś w fotomodelingu. Poza tym polubiłam też ostatnio oglądanie seriali/filmów, nigdy tego nie lubiłam. Czasem też w coś pogram, ale zazwyczaj to chwilkę bo mój laptop już nie działa tak jak kilka lat temu. ;D

[P] Masz taką osobę z którą przyjaźnisz się od dzieciństwa?

[O] Nie.

[P] Czym zajmujesz się na co dzień? Uczysz się, pracujesz?

[O] Uczę się, chodzę do 4 klasy technikum.

[P] Z kim stąd masz najlepszy kontakt?

[O] Zdecydowanie z Szymonem (@brOOk3n), ponieważ spotykamy się na libacje alkoholowe i nie tylko, w realnym świecie. :D  Zawsze też bardzo dobry kontakt miałam z @Bene, @Varg i @LOVASSS

[P] Czy na sieci przebywa taka osoba której nie lubisz od początku od kiedy tutaj jesteś?

[O] W sumie to nie.

[P] Co myślisz o obecnych redaktorach?

[O] Myślę, że świetnie sobie radzą. Co wchodzę na forum to zawsze jest coś świeżego w redakcji - to dobrze.

[P] Pomorskie najlepsze?

[O] Oczywiście. :D 

[P] Masz jakąś piosenkę którą słuchasz codziennie?

[O] Ostatnio katuję takie coś:

 

 


@RYBSON:

[P] Dlaczego Tosia szczeka na sąsiada? Czegoś ty jej o nim naopowiadała?

[O] Tosia na wszystkich szczeka ?

[P] Kogo z Mh na ten moment chciała byś zobaczyć najbardziej? Możesz wymienić więcej niż jedną osobę jeśli takie są.

[O] Ciebie oczywiście! Chciałabym też zobaczyć @Varg, @Mikus, @M@R!O, @aquax, @LOVASSS i jeszcze paru.. @z.r.a.z. również czeka na obiecaną kolację. :D 

[P] Dlaczego chodzisz z bratem? :kappa:

[O] Bo tak mi się podoba! ?

[P] Po ślubie z wiesz kim weźmiesz jego nazwisko czy zostawisz swoje? XD

[O] Myślę, że dla zasady wezmę Jego nazwisko. ? (Zauważyłeś, że w sumie już możemy pytać się o siebie np. w szpitalu bo mamy to samo nazwisko? ? Nikt nam przecież nic nie udowodni haha)

[P] Kiedy zaprosisz do siebie nad piękne Polskie morze?

[O] Cały czas Cię zapraszam. 



@LOLSON:

[P] Zamierzasz iść w stronę modelingu?

[O] Modelingu nie bo jestem za niska, fotomodelingu być może. To wszystko kwestia czy podołam.

[P] Dlaczego mówisz, że nie masz czasu na MH, a widuje Cie codziennie na tsie?

[O] Coś podkoloryzowałeś, że codziennie bo to nie prawda. A jak już wchodzę to nie na długo. ? Siedząc na ts'ie mogę jednocześnie robić coś innego, mając rangę na forum musiałabym skupić się na tym w 100%.

[P] Kogo brakuje Ci ze starej ekipy?

[O] Tak mnóstwo osób, że nie dam rady wymienić. O kilku też wspominałam wyżej.

[P] Co po szkole?

[O] Studia, bardzo bym chciała. Pierwszorzędnym planem jest dietetyka na GUMedzie, drugorzędnym Amerykanistyka na UG. Maturka o wszystkim zdecyduje.

[P] @Missia wrUć?

[O] Może kiedyś ?

[P] Jak podoba Ci się obecny styl forum?

[O] Jest przejrzysty czyli ma najważniejszą dla mnie cechę.

[P] Który styl był według Ciebie najlepszy?

[O] Kilka ich było, czasem szczerze mówiąc nie widziałam dużych różnic. Nie mam do tego oka. 



@A3ro:

[P] Czy zagramy kiedyś na cod 400?

[O] Jak kupię sobie nowego kompa i będzie reset, oki? :D

[P] Kogo najmilej wspominasz z coda?

[O] Myślę, że @M@R!O, @brOOk3n, @Ania, @EvO, @KreatywnyAli, @HaZarD Wymieniłabym więcej. 



@elo elo 350

[P] Jak zdrówko? :D

[O] Jeszcze kaszlę, ale jest zdecydowanie lepiej. :D 

[P] Dlaczego przestałaś udzielać mi fotomodelingu na snapie? :kappa:

[O] Haha :D Robię coraz mniej zdjęć na snapie. 

[P] Co tam u Ciebie i Tosi? xD

[O] A dobrze, dziękujemy. :D Tośka wczoraj obchodziła swoje 2 urodzinki. 

[P] Dlaczego ten wyżej gra śmiercią?

[O] Nie wiem, ale kojarzę, że to dobra klasa. :D 

[P] Idziemy na maca? :D

[O] Tego właśnie mi teraz potrzeba. 



@assasin432:

[P] Nie znam Cię za bardzo więc spytam się - Jak masz na imię?

[O] Michalina, miło mi :) 

[P] Do jakiej szkoły uczęszczasz bądź uczęszczałaś?

[O] Chodzę do 4 klasy technikum o profilu 'technik żywienia i usług gastronomicznych'. 



@Bene:

[P] 1. Jakie jest Twoje najlepsze i najgorsze wspomnienie związane z siecią?

[O] Mogłabym wymieniać i wymieniać. Wspomnę o jednym, fajnym wspomnieniu, mianowicie jak grałeś Ty, ja, @Alexa i ktoś jeszcze w bodajże 'pytanie czy wyzwanie' na tsie w Boże Narodzenie 2016. :D Najgorszego nie mam.

[P] 2. Czego najbardziej żałujesz i czego Ci brakuje po odejściu graniczeniu sieci w życiu? 

[O] Spędzania czasu ze znajomymi stąd. Dosyć mocno to ograniczyłam.

[P] 3. Jakie są Twoje plany na przyszłość po ukończeniu szkoły?

[O] Tak jak wyżej wspomniałam - studia. Tylko ciągle zastanawiam się czy dietetyka to dobry pomysł.

[P] 4. Znowu qmple?

[O] Bardzo bym chciała. 

[P] 5. I najważniejsze: Co sobie w życiu cenisz najbardziej, i jak to jest być skrybą?

[O] Dalej nie wiem o co chodzi w tym filmiku, ale podoba mi się :D Miłość i zdrowie to wartości dla mnie najważniejsze. 



@Max.Bugs:

[P] Jakie gatunki filmowe preferujesz?

[O] Kryminalne, kino akcji. Bardzo lubię oglądać filmy, które już szybciej oglądałam. 

[P]  Ulubione danie?

[O] Kiedyś były to pierogi, obecnie chyba tortilla. Na pewno coś z kurczakiem, ryżem i makaronem. :D 

[P] Co sadzisz o administracji sieci?

[O] Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.

[P] Dlaczego taka nominacja do następnego Q&A?

[O] Jeszcze nie wiem kogo nominuję, zaraz się zastanowię. :D 

[P] Kiedy gramy w 1.6 :D

[O] Jak kompa zmienię. 

[P] Czy "Tosia" z powyższych pytań to niebezpieczny tygrys?

[O] I to jeszcze jak! 6kg czystego niebezpieczeństwa. :swiniak:

[P] Kiedy wracasz do redakcji? 

[O] Może kiedyś, zobaczę jak to wszystko się ułoży. 

[P] Lubisz czytać książki? jeśli tak to jakie?

[O] Nie za bardzo, kiedyś więcej czytałam. 

[P] Najbardziej niezręczna sytuacja w Twoim dotychczasowym życiu? :P

[O] Ojj nie mam pojęcia. 

[P] Dlaczego znasz wszystkich na sieci? xD

[O] Tyle lat miałam, żeby poznać tutejszych ludzi i jakoś tak się stało. A co, potrzebujesz kogoś numer/fb? :D 

[P] Która pora roku jest Twoją ulubioną i dlaczego?

[O] Lato, zdecydowanie. Uwielbiam to, że mogę chodzić po nocach bez marznięcia. Marzy mi się mieszkać gdzieś gdzie lato jest baaaaardzo długie. 

[P] Lubisz gotować?

[O] Bardzo lubię. Ale w domu! W szkole na lekcjach gotowanie wygląda zdecydowanie inaczej. 

[P] Dlaczego @Bezzi kilka dni temu powiedział, ze doda pytania i dalej ich nie dodał? :D

[O] On jest pijany, nie ma co wymagać. :D 

[P] Jak tam z Panem Tadziem? :D

[O] Zobaczymy, oceny jeszcze nie ma. ;D 



Dziękuję ślicznie za pytanka. 
Biorę na swój celownik @B2K, dawno Cię w Q&A nie było, poza tym bardzo Cię lubię  więc padło na Ciebie.

Buziaczki! :squee:  

 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwile obecna nie potrzebuje zadnego kontaktu ale jak tylko nadejdzie taka potrzeba - na pewno sie zglosze! :P Dzieki serdeczne za odpowiedzi, trzymam kciuki za Tadka!  :D Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 godziny temu, Missia napisał:

Biorę na swój celownik @B2K

w imieniu swoim i borna dziekuje ci missia za nominowanie go do nastepnego q&a
czas przygotowac okolo 50 zjebanych pytan
Screenshot_406.png.1a728d8acc2f2419d4c361ae2c2c7671.png

edit: q&a dobrze zrobione, odpowiedzi nie napisane na od******l. nawet fajnie sie czytalo, mimo ze i tak cos tam wiem o tobie
pozdro i powodzonka w realnym zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...