Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , pisze post tylko i wylacznie jako zapytanie do osob wyzej postawionych ,co sadzicie aby dla UBT dodac support by mozna bylo w krytycznych momentach, gdy na prawde nie ma innych adminow wejsc i zerknac kogos lub zbanowac na inny serwer? Logiczne , ze nikt nie bedzie tego naduzywal ale duzo jest sytuacji , ktore mozna zalatwic w taki sposob szybciej. Nie oszukujmy sie , ze jednak nie kazdy ma czas czy to w weekend ,czy nie,a zgloszen jest duzo. Uwazam,ze chwasty sie wyrywa bo Nasz ogrodek jest czesto przez nie obrastany :) wiadomo o co chodzi - HAXIKI. Nie kazdy jest na tyle sprytny aby nagrac demo lub dojsc do tego jak zglosic kogos , a takie rozwiaznie moze pomoc. Sa urlopy, jest szkola. Jedni maja wolne,drudzy nie. Ale chodzi tylko o pomoc w szybszym wylapywaniu szkodnikow na serwerze. Nie chodzi o zadne rangi ani nic takiego - flaga wystarczy.

Pisze to pokojowo jako pomysl, ktory mysle, ze spotka sie z jakims poparciem . Wiec prosze o odpowiedzi dlaczego tak, a dlaczego nie oraz licze na zgodę :) Skoro mozemy odbanowywac, to czemu nie banowac? Uprawnienia te sa na pewno kontrolowane wiec... czekam :)

@MARCIN3K @Bezzi @No Pr0blem i ja. 4 flagi. 

Pozdrawiam

 

No jest support admin i co robi? Powiesz mi ? Wchodzi od razu na serwer i banuje ?:>  siedzi ciagle online? Nie za czesto. Nie chodzi mi o zadne rangi , adminow tez ciagle nie ma , a czasami nawet dlugo. To propozycja , nie przejdzie to beda dalej biegac z palakami ,dopoki ktos tego nie zglosi na forum. Proste :)ja na zapytaniu nic nie strace.Ale dzieki za odpowiedz szanuje. 

 

edit/ No Pr0blem podobno ma taka flage:P ale nie mialem nawet pojecia , bo nie ma zaznaczone wyraznie nigdzie kto takie posiada. A chlop tez nie ma za wiele czasu aby z niej skorzystac. Skoro 1 ma to 3 nadac nie problem..

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK!

Pomimo iż UBT ma dostęp do amx'a/source'a i mogę go zbanować to nie wejdzie dopiero po zmianie mapy co jest bezsensu bo przez niego wyjdzie cały serwer bo gra z nim jest bez sensowna :) 

A tak wejdę na serwer  zbanuje go od razu i po problemie :)

Mam nadzieje, że pomysł wypali :D 

Tyle ode mnie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problemy im robicie bez żadnego sensownego powodu. Skoro ubt chcę pomóc w ogarnięciu bajzelu, to dlaczego wy odmawiacie im tej pomocy? Tak dużo macie adminów na serwerach, że możecie sobie pozwalać na ich nieobecność?

Dzień w dzień, widzę  osoby jęczące na chatbox'ie, by jakiś admin wbił i zbanował, głównie codmody. Dajcie im tego admina, bez vipa, nic nie tracicie, a tylko zyskujecie.

Dnia 6.10.2019 o 16:43, senor napisał:

przeciez jest cos takiego jak support admin wiec po ch*j ranga ubt support?

wy macie reagowac na odwolania od banow i zgloszenia na cheaterow, reszta zajmuje sie albo dany admin serwera albo support admin

Cytat

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; 

I co z tego, że jest taka ranga? Przeczytałeś ty dobrze chociaż jego post? On chcę po prostu flagi, niezależnie czy to będzie ranga, która istnieje, bądź też nie. Prosi o możliwość, by móc zbanować odpały na innych serwerach. Swoje obowiązki wykonują należycie, więc przeciwwskazań nie widać.

Ubt to na tyle zaufana ranga, że można wam zaufać w tej kwestii, więc popieram.

 

//Shampo

Skasuj notkę, bo gavno wnosi do tematu. :) Zresztą ty sam sobie dopierdalasz nikt nie musi tego nawet robić.

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz to UBT nie ma dostępu do AmxBan/SourceBan? Przecież przez te witryny można banować. Chyba, że zabrano takie opcje Wam. Kiedyś jak byłem UBT to była taka opcja, posiadałem także admina na jednym serwerze i poprzez konsole na tym właśnie serwerze banowałem graczy z innych serwerów którzy latali odpaleni. Po zmianie mapy ich już nie ma, wiadomo troszkę czas reakcji dłuższy niż przy standardowym banowaniu lecz cel uświęca środki. Jeżeli nie macie w/w opcji to w sumie nie widzę przeszkód nadania takich uprawnień dla UBT. Tutaj dochodzi opcja dodatkowej kontroli i wymagań podczas rozpatrywania podań, jest to jakiś rodzaj wyższej rangi bo admina na wszystkich serwerach mają nieliczne osoby.

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, MemesiO napisał:

Zaraz to UBT nie ma dostępu do AmxBan/SourceBan? Przecież przez te witryny można banować. Chyba, że zabrano takie opcje Wam. Kiedyś jak byłem UBT to była taka opcja, posiadałem także admina na jednym serwerze i poprzez konsole na tym właśnie serwerze banowałem graczy z innych serwerów którzy latali odpaleni. Po zmianie mapy ich już nie ma, wiadomo troszkę czas reakcji dłuższy niż przy standardowym banowaniu lecz cel uświęca środki. Jeżeli nie macie w/w opcji to w sumie nie widzę przeszkód nadania takich uprawnień dla UBT. Tutaj dochodzi opcja dodatkowej kontroli i wymagań podczas rozpatrywania podań, jest to jakiś rodzaj wyższej rangi bo admina na wszystkich serwerach mają nieliczne osoby.

@MemesiO tak owszem , jest cos takiego , ale wyobraz sobie , ze ktos to zglasza, wchodzi ktos na forum dodaje i zalozmy jest 5 min do konca mapy. Musze wejsc zobaczyc demo, typ gra dalej, kolejne 30min prawie mapy zleci ,a gosc pohaxuje sobie dalej. O to mi chodzi , aby tych 30 min zaoszczedzic. Wczoraj dla przykladu- dalem bana na Only Mirage , gosc gral 8 min na aimbocie , zmiana mapy wszedl drugi i grali obaj 30min. Chcialbys tak? nie sadze. Wtedy wlasnie tracimy graczy, ktorzy mysla , ze nie ma adminow i tak zostanie.

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, joolz napisał:

@MemesiO tak owszem , jest cos takiego , ale wyobraz sobie , ze ktos to zglasza, wchodzi ktos na forum dodaje i zalozmy jest 5 min do konca mapy. Musze wejsc zobaczyc demo, typ gra dalej, kolejne 30min prawie mapy zleci ,a gosc pohaxuje sobie dalej. O to mi chodzi , aby tych 30 min zaoszczedzic. Wczoraj dla przykladu- dalem bana na Only Mirage , gosc gral 8 min na aimbocie , zmiana mapy wszedl drugi i grali obaj 30min. Chcialbys tak? nie sadze. Wtedy wlasnie tracimy graczy, ktorzy mysla , ze nie ma adminow i tak zostanie.

Jeżeli się tak w to zagłębić to od tego są S@, Support Admin no i Administracja główna. UnBan Team jest tak jak to napisał @senor od działów odwołań i zgłaszania. Takie uprawnienia to dość ważna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, MemesiO napisał:

Jeżeli się tak w to zagłębić to od tego są S@, Support Admin no i Administracja główna. UnBan Team jest tak jak to napisał @senor od działów odwołań i zgłaszania. Takie uprawnienia to dość ważna sprawa. 

To daj mi przyklady banow tych adminow oraz to jak w ten sposob pomagaja ???, gdy np No Problem sam pisal , ze nie ma na razie czasu, czy tez ktos jest na wolnym lub nie ma czasu grac z roznych powodow. Pisze wyraznie, ze ja nie chce narzucic nikomu support admina czy s@ bo nieliczni maja na to czas. A skoro wiem, ze ja go mam czy inni maja to po prostu zapytalem o flage,a wiem , ze sporo sieci daje takie uprawnienia wraz z UBT i to nic zlego. Uwazam,ze to pomoze,a czy tak wazna? Nie sadze, nie kazdy gra na kazdym serwerze tyle czasu aby mogl posiadac support admina , a chyba do tego jakies wymagania tez sa i nie powie mi nikt, ze doswiadczenie tylko i wylacznie :) Kazdy ma zycie, a w przypadku gdy ktos by tgo naduzywal to wiadomo co dalej(to co powinno byc z polowa adminow na cs go glownie czy tez 1.6 )

Edytowane przez joolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@joolz nie zagłębiajmy się w aktywność wyższej administracji bo jej nie znam, nie sledze. Dobrze, że UBT ma takie aspiracje, ale tak jak pisałem, każdy ma swoje wyznaczone zadanie.

Jeżeli administracja uzna, że to dobry pomysł to nikt nie będzie chyba mocno protestował. Ręce do pomocy zawsze się przydadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem za, nawet pamiętam takie rozmowy gdzie była o tym mowa. Uważam, że ubetek jest bardziej ogarnięty niż zwykły admin, bez urazy chłopcy i dziewczęta ;)

Rola ubt skupia się na forum ALE nie zawsze, adminów nigdy dość, a doświadczony admin, który potrafi ocenić gracza jest na miarę złota :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za takim rozwiązaniem aby ubt dać dodatkowe uprawnienia. Znacznie przyspieszy to eliminację nieuczciwych graczy. Wystarczy że gracz wejdzie na forum i na czacie zawoła admina na dany serwer. A ktoś kto akurat będzie mógł wbić do gry wejdzie i zrobi co trzeba. Sam pamiętam zanim dostałem supporta jak wchodziłem czasami na DD2+dm lub na go:mody albo na ffa a był odpalony gracz  na fula spid hak spin bot o aimie nie wspominając jak to wyglądało 15 osób na spect bo nikt z haksem nie chce grać i czekają aż wbije jakiś admin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie podoba mi się ten pomysł. 

Na supporta trzeba zasłużyć - nie dostanie go byle kto a osoby, które są w ubt tak naprawdę widzę na forum od niedawna. 

Uprawnienia były by takie same. Działali by jako supporci na serwerach czyli tak naprawdę na dobra sprawę można rangę supporta wypierdolic i Dac każdemu ubt XDDD 

Nie ma sensu tego zmieniać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"UbT jest bardziej ogarnięte od adminów" - zależy o kogo chodzi, bo tutaj każdy może palcem na kogoś pokazać, ale to przecież nie o to chodzi.

Dla mnie Support zawsze powinien być traktowany oddzielnie, niestety obecnie tej randze jest przykładana zbyt mała uwaga (co widać), przez co aktywnością admini nie grzeszą. Moim zdaniem wystarczą lekkie roszady, a co do ubt to powinien "zasłużyć/napisać podanie" na takiej samej zasadzie jak każdy użytkownik. Obecnie zawsze mozna posłużyć się bansem.

Widzę, że niezły młyn się tu zrobił i pokazywanie argumentacji, co poniektórych jest nie na miejscu.

Pozdrawiam

Edytowane przez B2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, B2K napisał:

"UbT jest bardziej ogarnięte od adminów" - zależy o kogo chodzi, bo tutaj każdy może palcem na kogoś pokazać, ale to przecież nie o to chodzi.

Dla mnie Support zawsze powinien być traktowany oddzielnie, niestety obecnie tej randzie jest przykładana zbyt mała uwaga (co widać), przez co aktywnością admini nie grzeszą. Moim zdaniem wystarczą lekkie roszady, a co do ubt to powinien "zasłużyć/napisać podanie" na takiej samej zasadzie jak każdy użytkownik. Obecnie zawsze mozna posłużyć się bansem.

Widzę, że niezły młyn się tu zrobił i pokazywanie argumentacji, co poniektórych jest nie na miejscu.

Pozdrawiam

Miesiąc w UBT i rangą rangą automatu, przez miesiąc da się poznać czy ktoś się nadaje czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 minut temu, Bezzi napisał:

Miesiąc w UBT i rangą rangą automatu, przez miesiąc da się poznać czy ktoś się nadaje czy też nie.

Tak ale niektórzy mysla, ze ubt chce na sile sie zalapac na supportow. A tak nie jest, jeszcze zeby cos support pomagał w tym kontekscie, a przecież dobrze wiemy, że tak nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...