Skocz do zawartości
aureox

Q&A vol. 56 - odpowiedzi aureox

Rekomendowane odpowiedzi

@Gunia

[P] Jak tam SM, dużo obowiązków na forum? :p 

[O] Z pewnością jest ich troszkę więcej niż za czasów Moderatora, jednak nie ma jakieś katastrofalnej różnicy, daje radę! :D 

[P] Na pierwszym miejscu stawiasz swoje dobro czy innych? 

[O] Innych, tutaj bardziej mowa o rodzinie.

[P] Jakbyś miał opisać siebie za pomocą pięciu słów, to jakich byś użył?

[O] Ambitny, zawzięty, sympatyczny, niecierpliwy, grzeczny

[P] Wspominałeś jakiś czas temu, że nie chciałbyś pracować fizycznie i dla kogoś... Załóżmy, że nie pracujesz dla kogoś, a masz swój własny interes... Z czym by był związany? 

[O] Z mieszkaniem, a dokładniej z jego wynajmem :D 

[P] Kto Twoim zdaniem zasługuje na awansik spośród moderatorów? ;)

[O] Zasługiwała jedna z osób, która niestety  niedawno odeszła, a na ten moment nie jestem w stanie odpowiedzieć. 

[P] Za co lubisz sieć Multi-Head? 

[O] Za cudowną atmosferę! 

[P] Z kim stąd masz najlepszy kontakt, a z kim według Ciebie najgorszy?

[O] Jeżeli mowa o najlepszym to jest to kilka osob, dla przykladu bedzie to ; Malu, Ania, Master, natomiast jeżeli chodzi o najgorszy to chyba; Antarez, Missia  - dawno razem nie gadaliśmy:D 

@senor

[P] Jak tam sparing z bratem malu, nos dalej nakurwia? XD 

[O] Do dzisiaj nie mogę się pozbierać, nos dalej czerwony XD

[P] Czemu nam pociag do poznania sp*******l doslownie sprzed nosa?

[O] Pamiętaj, że jak się sypie to wszystko na raz. Spóźnił się w Sieradzu, więc spierdzielił sprzed nosem w Ostrowie - Gwóźdź do trumny w tamtej sytuacji został dobity, bez jaj 

[P] Zostaly jakies slady po pasach na du**e?

[O] Grube spodnie miałem, więc nie było ich XD

@Master

[P] Czemu zawszej najwiecej pi*******z a ch**a grasz?

[O] Ktoś musi robić jedno i ktoś musi robić drugie, w tym wypadku w tym drugim nie mam sobie równych.

@Baniatowaty

[P] Jaki był twój pierwszy serwer na sieci i który zapamiętałeś najlepiej?

[O] Zombie mod na który zostałem zaproszony przez @Guyver'ka :D 

@Clueey 

[P] Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem?

[O] raczej ekstrawertykiem:D

[P] Gdybyś mógł zadać jedno pytanie o Twoją przyszłość i uzyskać pewną odpowiedź, czego by ono dotyczyło?

[O] Dotyczyło by marzeń, czy umrę spełniony, czy zrobię coś o czym marzę od dawna. 

[P] Kto jest Twoim autorytetem?

[O] Marcin Malczyński, Jakub Kubańczyk Flas 

[P] Co byś zrobił z wygraną w totka?

[O] Zainwestował, przekazał sporą część na cele charytatywne,  czerpał radość z życia tak jak dotychczas.

[P] Jaka była Twoja pierwsza samodzielnie podjęta decyzja i jej konsekwencje?

[O] Pamiętam to jak dziś! W przedszkolu ta akcja się działa. Podobał mi się taki fajny, czerwony samochodzik o którego się zawsze biłem. Postanowiłem sobie jednego dnia zabrać go do domu - pożałowałem, bo na drugi dzień Pani się zorientowała i mi go zabrała i przez to mój głupi kolega się nim bawił na moich oczach, ale ja go nadal szukam, popamięta mnie XD

[P] Gdybyś wiedział, że za rok świat się skończy, to jak spędziłbyś pozostały czas? Czego byś spróbował po raz pierwszy? Na czym byś się skupił, a czego absolutnie nie zrobił?

[O] Oczywiście, że bym spróbował dużo nowych rzeczy, których nie odważyłem się jeszcze spróbować (między innymi mowa o alkoholu @Master  no nie? ale tylko alkohol, żadnych innych używek:D)   Będąc szczerym, to chciałbym wtedy ten czas spędzić z najbliższą rodziną, bo to oni jednak są dla mnie najważniejsi. Jeżeli mowa o rzeczy, której bym absolutnie nie zrobił to raczej nie chciałbym mimo wszystko zjeść cebuli. 

[P] Czego w sobie nie lubisz?

[O] Zdecydowanie tego, że za szybko przywiązuje się do nowo poznanych osób, które w jakikolwiek sposób mi  zaimponują, ale niestety będą w moim życiu przez krótki okres czasu, bo są dla przykładu z innej miejscowości. Mam wtedy taki czas, że zbyt mocno się tym przejmuje, ale na całe szczęście takie coś nie trwa wiecznie, wszystko mija z czasem :) 

[P] O czym marzysz?
[O] Nie mogę tutaj tego powiedzieć,  nie można zapeszać, w sumie mogę powiedzieć tyle, że teraz marze o położeniu się do wyra. 

[P] Co znaczy według Ciebie być szczęśliwym człowiekiem?

[O] Hmm, każdy interpretuje to w inny sposób. Bycie szczęśliwym człowiekiem czyli raczej takim uśmiechniętym człowiekiem, takim który czerpie radość z życia, dba o swoje i zarówno innych dobro. Jestem zdania, że człowiek staje się najbardziej szczęśliwym człowiekiem, kiedy osiąga coś mimo wszystkich przeszkód, które go napotykały, mimo ciężkich chwil, które z pewnością przeżył, mimo fali hejtu z którą na pewno miał styczność. Powód do dumy jest wtedy naprawdę wielki, jedno z uczuć nie do opisania. Albo po prostu pomaga innym, spełnia ich marzenia, sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy, wtedy naprawdę można czuć się spełnionym, szczęśliwym :) 

[P] Co Cię uspokaja?

[O] Muzyka

[P] Co Cię denerwuje?

[O] Przemoc - znęcanie się nad osobami, które są słabsze fizycznie i psychicznie, no i oczywiście znęcanie nad zwierzętami też :) 

[P] Co najdziwniejszego zrobiłeś w stanie nietrzeźwości? 

[O] Nie pamiętam

[P] Ulubiona bajka z dzieciństwa?

[O] Tabaluga

P] Często używasz wulgaryzmów?

[O] Niestety tak, walczę z tym :D 

[P] Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?

[O] Grze w bilard XD

[P] W jakim fikcyjnym miejscu najbardziej chciałbyś się znaleźć?

[O] W tej wiosce smerfów xd 

[P] Gdybyś miał przywrócić do życia jednego zmarłego muzyka, kto by to był?

[O] Piotr Łuszcz (Magik) 

@RYBSON

[P] Czy na następnym zlocie wypijesz więcej niż jeden kieliszek wódki ? 

[O] Oczywiście 

@B2K

[P] Kiedyś tam gadaliśmy o kalistenice i wsm pytanie: Ćwiczysz coś w tym kierunku czy jak to jest w końcu?

[O] Będąc szczerym to teraz dopadł mnie troszkę leń i brak mi motywacji, ćwiczyłem regularnie przez pół roku, lubię to robić, więc wrócę jeszcze silniejszy :D 

@LOLSON

[P] Planujesz swoją przyszłość z bilami?

[O] Myślę, że jak kupie sobie stół do domu i będę miał więcej czasu aby trenować to jak najbardziej. 

[P] Jakie plany w rozwijaniu moderacji? 

[O] Póki co pchnąć ją ku dobremu, wszystko wyjdzie w praniu. 

[P] Gdybyś mógł wziąć kogoś siłą do moderacji kto by to był? :kappa: 

[O] @B2K, @senor

Nominuje @SadoS'a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szanuję za odpowiedź na moje drugie pytanie, to się chwali. ? Ogólnie podobają mi się odpowiedzi, oprócz tej o to, kto jest Twoim autorytetem. :P No chyba, że dla jaj ich podałeś, to luźno. ? Pozdrawiam

 

edit. być może dlatego, w każdym bądź razie po tym co napisałeś, stwierdzam, że nie powinnam oceniać, bo tak jak napisałeś, rzeczywiście napisałabym śmiało, że nie mało, a bardzo mało o nich wiem. ?

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, aureox napisał:

Zasługiwała jedna z osób, która niestety  niedawno odeszła, a na ten moment nie jestem w stanie odpowiedzieć. 

patrz @Ripton awans ci sp*******l sprzed nosa :59b9500519122_default_angrykopiakopia:

dzieki za odpowiedzi, troche sie o tobie dowiedzialem
pozdro i widzimy sie na nastepnym zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...