Jump to content
Gunia

#263 - Pytanie Dnia.

Recommended Posts

Teoretycznie słyszałam, że przypadki "zakochania od pierwszego wejrzenia" istnieją, aczkolwiek sama czegoś takiego nie doświadczyłam, ponieważ z czasem mi to mija. :D

Link to comment
Share on other sites


Hmm myślę, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Na początku zauroczenie, a gdy jest ono z obydwu stron i jest nawiązywany kontakt to przekształca się w miłość, a gdy jest tylko z jednej strony to najpewniej przemija. 

Link to comment
Share on other sites


Na własnym przykładzie opowiem, moim zdaniem są, oczywiście, nie jest to "miłość" taka jaką byśmy chcieli, dlaczego? Zakochać się, a zakochać/zauroczyć od pierwszego wejrzenia, to co innego. Zakochać się, czyli poczuć w kimś drugą, wartościową osobę, a zauroczyć, to mieć taki "przebłysk" można tak powiedzieć lekkiej podniety, czyli, o ale ta laska ma tyłek (:keepo:) itd. Aleeeee, to nie znaczy, że owej miłości od pierwszego wejrzenia nie ma, bo jest :p

POZDRO

Link to comment
Share on other sites


Nie. Miłość nie powstaje od tak. Jednie można się zauroczyć. Nie można się zakochać w kimś, kogo się nie zna. Zakochać się od pierwszego wejrzenia można chyba tylko w wyglądzie.

Edited by Madziaa<3
Link to comment
Share on other sites


Miłość od pierwszego wejrzenia to jedynie zauroczenie. 

W związku musisz w jakimś stopniu nawet najmniejszym znać tą osobę którą kochasz, a miłość od pierwszego wejrzenia już samą nazwą przeczy mojej myśli. 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...