Skocz do zawartości
Gunia

#263 - Pytanie Dnia.

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie słyszałam, że przypadki "zakochania od pierwszego wejrzenia" istnieją, aczkolwiek sama czegoś takiego nie doświadczyłam, ponieważ z czasem mi to mija. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm myślę, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Na początku zauroczenie, a gdy jest ono z obydwu stron i jest nawiązywany kontakt to przekształca się w miłość, a gdy jest tylko z jednej strony to najpewniej przemija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na własnym przykładzie opowiem, moim zdaniem są, oczywiście, nie jest to "miłość" taka jaką byśmy chcieli, dlaczego? Zakochać się, a zakochać/zauroczyć od pierwszego wejrzenia, to co innego. Zakochać się, czyli poczuć w kimś drugą, wartościową osobę, a zauroczyć, to mieć taki "przebłysk" można tak powiedzieć lekkiej podniety, czyli, o ale ta laska ma tyłek (:keepo:) itd. Aleeeee, to nie znaczy, że owej miłości od pierwszego wejrzenia nie ma, bo jest :p

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie doświadczyłem tego na własnej "skórze", ale w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe więc czemu by miała nie istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Miłość nie powstaje od tak. Jednie można się zauroczyć. Nie można się zakochać w kimś, kogo się nie zna. Zakochać się od pierwszego wejrzenia można chyba tylko w wyglądzie.

Edytowane przez Madziaa<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miłość od pierwszego wejrzenia to jedynie zauroczenie. 

W związku musisz w jakimś stopniu nawet najmniejszym znać tą osobę którą kochasz, a miłość od pierwszego wejrzenia już samą nazwą przeczy mojej myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...