Skocz do zawartości
RYBSON

Nowy Rok - Nowy Ja.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,

Nie jestem dobry w pisaniu pożegnań ale mam nadzieję, że nie oplujecie mnie za to jadem.

Ostatnio w moim życiu prywatnym i służbowym dzieję się zbyt wiele żebym mógł poświęcać swój czas na spełnianie moich obowiązków. Z tego też powodu zmuszony byłem do kilkukrotnych przemyśleń czy dam radę czy też nie no i doszło do tego momentu. Muszę się ze wszystkimi pożegnać. Oczywiście nie znaczy to, że nie będę zaglądać na forum czy też ts, po prostu będzie się to zdarzało rzadziej niż do tej pory. Zawarłem na tej sieci wspaniałe znajomości, nie będę wymieniać wszystkich bo kto ma wiedzieć ten wie o kim mówię. Czas spędzony na forum i ts będę wspominać na pewno z łezką w oku bo oprócz tych dram/skarg/problemów było wiele chwil w których mogłem się tu z wami wszystkimi pośmiać, pogadać ale przede wszystkim POZNAĆ.

Wszystkich, którzy czytają te moje wypociny chciałbym serdecznie pozdrowić i życzyć wam powodzenia w życiu prywatnym jak i tym na forum. Mam nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji znajdę sobie czas żeby tutaj ponownie zawitać i pomóc w rozwijaniu naszego Multi-Gówna.

 

Serdeczne pozdrowienia,

Suczka Multi-Head aka RYBSON

*Kurtyna*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...