Skocz do zawartości
Gustaw

 odrzucone Modek Gucio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gustaw
Wiek: W tym roku 21
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem moderatorem już na tym ts. Troszkę czasu żeby sobie przypomnieć wszystko.
Posiadasz mikrofon?: Jak najbardziej
Dlaczego własnie Ty?: Myślę, że jestem jednym z bardziej aktywnych użytkowników naszego ts'a. W każdej chwili można coś komuś pomóc, doradzić. Nie mam też żadnej innej rangi co by kolidowało w pełnieniu owej funkcji. 
Staż na sieci: ponad 4 lata.
Co wprowadzisz na naszego Ts?  Myślę, że nic na razie wprowadzać nie trzeba. Wszystko jest w jak najwyższym porządku dzięki @Master i @Bene 
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Tak w wyniku jakiegoś śmieszkowania przez np. @Consecuente 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj,

Nie miałem przyjemności porozmawiać z Tobą na naszym serwerze głosowym, aczkolwiek na forum wydajesz się bardzo spoko ziomkiem, staż oraz doświadczenie masz, tak więc masz mój głos.

Powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...