Skocz do zawartości
No Pr0blem

Do zobaczenia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym muszę się z wami pożegnać. Jak każdy wie są sprawy ważne i ważniejsze. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie być z wami na sieci, tak jak dotychczas. Dziękuję za danie mi szansy jako administrator serwera,  UBT jak i Opiekuna UBT. (Rezygnuję ze wszystkich swoich rang)

@~Czarna~ Dziękuję ci za całą pomoc jaką mi oferowałaś przez ten czas. Różnie między nami bywało ale jednak pamiętam również te dobre chwile. (co złego to nie ja! :) )

@aquax Dziękuje za danie mi szansy i za całą pomoc :)
@sypkilopez Dzięki za świetną atmosferę na DD2 :D mam nadzeję, że jak wejdę na DD2 to będziesz coś lepiej grać :D 

@elo elo 350 Dzięki za wspólne rozmowy na ts3 oraz grę na COD400 :D 

@Bezzi Dzięki za wspólną pracę w UBT :)
 

Nie chce mi się wszystkich wypisywać, ale dziękuję wszystkim za świetnie spędzony czas na sieci, za świetną atmosferę na serwerach. Poznałem tu masę wspaniałych ludzi. 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś tak nagle wypalił? Z twoich wypowiedzi, jak i samego podania na moda, nic nie zapowiadało na taką decyzję. No nic, trzymaj się i dzięki za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymaj się Dawid! ;)

Do usłyszenia na tsie, fb i innych takich :D Milo się z Tobą grało oraz rozmawialo, dzkęki za wszystko (włacznie ze skinami na Go modzie) 

Narka ;)

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...