Skocz do zawartości
Clueey

Wywiad z opiekunem UBT - joolz!

Rekomendowane odpowiedzi

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

joolz.thumb.png.afa07c4d54f7bc732621ff7762a0d7dd.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

Witajcie! Dzisiaj przybliżę Wam wizerunek osoby, która pełni na Naszym forum funkcje opiekuna UBT. Czym się interesuje? Gdzie pracuje oraz jakie ma plany na przyszłość? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się właśnie tutaj! ^_^  @joolz sam zgłosił się do tego wywiadu! Ty też możesz to zrobić tutaj > KLIK

Na dobry początek łapcie fotkę od @joolza!

joolzz.jpg.61dbe8557fe3e8c09fae3b22ccf61ce8.jpg

Życzę miłego czytania! :)

Clueey - redaktor
Joolz - respondent

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

Cześć! Jest mi niezmiernie miło, że postanowiłeś zgłosić się do tego wywiadu, myślę, że dzięki niemu dowiemy się wielu ciekawych rzeczy o Tobie. Na dobry początek powiedz, proszę, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

Hejo, jestem Paweł, stary, przystojny i zabawny chłop z Torunia. Obecnie mieszkam w Katowicach, ale przesiaduję w Toruniu. Wyciągnęło mnie na Śląsk z kobietą, bo mam bliżej na lotnisko.

No i widać, że też skromny przy okazji, haha. Opowiedz Nam w takim razie coś o swoim miejscu zamieszkania, czy jest tam coś ciekawego co możesz Nam polecić?

Skromny to moje drugie imię. W Toruniu mógłbym polecić zdecydowanie lodowisko, jeśli ktoś lubi atrakcje turystyczne to cała starówka, pełno muzeów oraz parków, no i świetne imprezy. Jeśli chodzi o Katowice to za wiele jeszcze nie znam rzeczy, ale głodnemu polecę Shrimp House i Energylandia niedaleko, bo ok. 45km. 

W sumie ja jak jestem przejazdem niekiedy w Toruniu to zawsze opycham się piernikami, bo są przepyszne. Powiedz w takim razie czym się interesujesz?

Szczerze mówiąc te pierniki ludzie próbują kopiować i nawet w Katowicach w Silesii, czyli centrum handlowym, widziałem i zakupiłem, różnica? Ogromna w smaku. Polecę również pizzerię Piccolo, 55 lat istnieje i kolejki potężne wiecznie, ludzie czekają nawet przed pizzerią godzinami żeby się dostać. Interesuję się autami, lubię się bawić z ich mocą i bajerami. Również komputery to taka zajawka. Grałem bardzo dużo w piłkę, ale już meczów nie oglądam prawie, wole pójść na ryby. Potrafię wstać o 3 w nocy, iść na ryby, wrócić o 23 i potem znów iść.

Uuu, to widzę, że masz bardzo zróżnicowane zainteresowania. Najbardziej zaciekawiły mnie te Twoje rybki, więc o nie spytam w pierwszej kolejności, Pochwal się jaki jest Twój rekordowy połów oraz skąd wzięła się u Ciebie taka pasja - sama z siebie czy dzięki komuś? 

Pasja zaraziłem się od taty, kiedy byłem młody to potrafiłem wstać w nocy, wsiąść na rower z tatą i pojechać na ryby, a następnie z ryb do szkoły to była obsesja. Dziś już sam mogę to robić. Największą rybą obecnie szczupak w Szwecji 130 cm. Zdrowy kawał ryby, ale tam niestety trzeba je zabijać i wywalać, bo traktowane są jak chwast.

Rozumiem, w sumie bardzo fajna, relaksująca  rzecz, byłam na rybach też parę razy i nie narzekam, nawet i polecam. :D  Mówiłeś również, że komputery to Twoja zajawka, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Jasne, że ryby to coś pięknego. Relaksu mnóstwo i psychiczny spokój, nawet jak nic nie bierze. Uwielbiam składać komputery, unowocześniać, mam pełno słuchawek, myszek, podkładek, mouse bungee (pewnie większość ludzi nie wie co to). Do tego, jeśli zobaczę coś nowego na rynku to zaraz muszę to mieć.

No to w takim razie niezły z Ciebie maniak komputerowy. Powiedz Nam w jakim zawodzie oraz gdzie pracujesz? Chyba, że studiujesz lub się jeszcze edukujesz to też możesz coś więcej o tym opowiedzieć.

Pracuję w firmie Mammoet, największa firma na świecie w mojej dziedzinie, stawiamy potężne turbiny wiatrakowe, wodujemy statki, ładujemy coś co waży więcej niż 300 ton. Taka duża zabawka. Jestem tam czymś w stylu kierownika. Super praca, ale jeden błąd i jesteś dziesiątki milionów euro w plecy lub gryziesz piach. Ciężko się dostać do tej pracy, ale się da jak widać, i stety lub niestety jest to praca na całym świecie.

No powiem Ci, że wydaje się to całkiem ciekawa praca. A powiedz jaką szkołę ukończyłeś, czy była ona związana z zawodem jaki dzisiaj wykonujesz?

Nie, szkoła nie miała nic wspólnego. Robiłem uprawnienia szkoły oraz języki sam dla siebie. Kosztowna sprawa, ale wypłata wynagradza męki. Chęci do ciężkiej pracy (każda kat. prawka) oraz głupoty są podstawą, aby to mieć.

Rozumiem. To jaki kierunek szkoły ukończyłeś i dlaczego w nim nie pracujesz? Stwierdziłeś, że to nie to czy po prostu chciałeś spróbować czegoś nowego?

Szczerze? Żadnej. Język angielski znam od zawsze lepiej niż polski. To był mój plus. Ogólnie wymagają tego za granicą. Umiem dobrze = zarabiam więcej. Chciałem spróbować pracy na dźwigu dzięki szwagrowi. Obecnie mamy tą samą kasę, rywalizujemy ze sobą, ale się kochamy. Sukces i szacunek. On dał mi życie w bogactwie, a ja jemu nieprzeciętną pracę.

Haha, no to faktycznie Ci się w życiu udało, masz szczęście. Zdrowa rywalizacja jest nawet wskazana ponoć. Dobrze, skoro zaczęliśmy tematy pracy, szkoły itp. to gdzie i jak widzisz siebie za 10 czy 15 lat?

Mam szczęście z kasą, ale ona może pomóc, a nie dać wszystko. Dużo ludzi stąd myśli: on sra kasą, będzie płacił, kupował, sponsorował. Nie. Ja mam mózg inwestuję w coś co da mi  jakiś zysk. Nie obrażając sieci (płacę grosze), to jednak mam mieszkania, auta itp. Każdy niestety odbiera mnie jako macho z kasa. Nie wiem czemu.. Mam tzn. dam? Nie... Za 10lat? Zaraz wygryzę @Bezzi z S@. Gdyby nie to, że wisi mi kasę ten mały luj, małą, ale wisi, to byłby ok, ale skoro nie umie oddać, no to powiem oficjalnie, że jest oszustem. 

Ciężka sprawa. To może powiedz Nam teraz jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich omijasz szerokim łukiem?

Omijam tych, którzy na siłę próbują mi zaimponować. Mnie stać na wiele rzeczy, a kłamstwa nie cierpię. Cenię tych co nie mają nic, a są najlepsi.

Posiadasz jakieś motto życiowe? Jeżeli tak to podziel się nim z Nami.

No jasne, że tak! ,,Jeśli ktoś mi mówi musisz, ja mówię niekoniecznie".

No powiem Ci, że Twoje motto jest bardzo trafne.  Podejmując jakiekolwiek decyzje kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem?

Motto trafne, ale ludzi prawdziwych nic nigdy nie dziwi. Decyzje podejmuję raczej kierując się rozsądkiem. Może to dziwne, ale serce nie do końca potrafi być ufne. Można się zakochać i odkochać, a jednak gdy na coś się uprzesz i chcesz to zdobyć to kierujesz się głównie rozsądkiem. Takie mam zdanie.

Jestem tego samego zdania, serce często bywa mylne. Co lub kto odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu?

Moja kobieta i praca. Myślę, że bez obecnej pracy nie osiągnąłbym tego co mam teraz, a kobieta pomaga mi we wszystkim i znosi częste wyjazdy na dłuższy czas. Uważam, że miłość wraz z pracą marzeń jest uzupełnieniem szczęścia.

Bardzo fajnie, życzę Ci powodzenia w pracy i dużo szczęścia w miłości! Powiedz może jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

Dziękuję! Póki co życie spełnia oczekiwania. Słucham trance i jeśli mam coś podesłać to zdecydowanie Vini Vici - Man on the run. Kocham tą piosenkę głównie po koncercie w Pradze, a dokładniej transmission prague 2018. Super sprawa.

 

Nie znam tej nutki, ale chętnie się z nią zapoznam. No koncerty to super sprawa. Odchodząc troszkę od życia realnego przejdźmy do wirtualnego, pochwal się jak właściwie trafiłeś na Multi-Heada? 

Polecam raz jeszcze ten hicik. Trafiłem grając sobie na serwerze co jakiś czas z kolegą, dokładniej pogo. Zaprosił mnie do gry i później zacząłem grać więcej i więcej, chłopacy mnie polubili, dziewczyny się rozkochały, złożyłem o admina podanko i poszło jakoś i śmiem twierdzić, ze jest za********e.

Bardzo fajnie. Teraz masz rangę opiekuna UBT, powiedz jak się czujesz pełniąc tą rolę, czy Twoi "podopieczni" sprawiają jakieś trudności czy raczej oceniłbyś ich jak najbardziej na +?

Opiekuna jak i inne rangi, ale nie mam obecnie jak grać, bo za słaby internet i laguje. Jeśli chodzi o chłopaków to jestem zadowolony, jedyną rzeczą, nad którą ubolewam to osoba do CS:GO, której potrzebuję na cito. Mamy swoją grupę i jesteśmy w dobrym kontakcie wszyscy. Pochwaliłbym szczególnie @MARCIN3K za wysoką obecność i dojrzałość w ocenach. Reszta chłopaków dopiero co do Nas dołączyła i jeden odszedł z niewiadomych mi powodów, ale dajemy radę.

To dobrze, może ktoś po tym wywiadzie ktoś złoży podanie. Poznałeś tu może kogoś z kim rozmawiasz codziennie lub po prostu masz bardzo dobre relacje?

Mam nadzieję, że złoży ktoś ogarnięty. Hmmm, chłopacy z UBT, z Nimi mam codzienny kontakt na grupie. Tak to ostatnio nie mam nawet czasu na grę z powodu tego co pisałem wcześniej, a dokładniej internet, więc forum też tylko ,,smyram", a na grupie gadamy codziennie.

Rozumiem, rozumiem. Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick joolz?

Nie wiem. Ja to kiedyś nicki co chwilę zmieniałem, ogólnie oznacza on, że jestem ostrą osobą, która lubi zabawę.

Uuu, czyli taki imprezowicz z Ciebie.. nieźle. Jak oceniasz pracę obecnej administracji forum?

Myślę, że chłopaki dają radę. Duże wsparcie Czarnej, ludzie sypią donejty, forum żyje jak należy co widać choćby po nowym serwerze. Imprezowicz może już nie, bo obowiązki i stabilność weszła, ale kiedyś biegałem z imprezy na imprezę.

Rozumiem. Przejdźmy do serii szybkich pytań! Kebab czy pizza?

Myślę, że pizza, ponieważ nie cierpię kebabów. Jakiś taki uraz mam do nich, bo nie smakuje mi mięso, a mój ostatni kebab wylądował na twarzy policjanta i 48h odpoczywałem za 14zł maxi kebsona.

Dobry film czy dobra muzyka?

Film zdecydowanie. Filmy uspokajają, a muzyka tylko i wyłącznie w samochodzie na dłuższe trasy.

CS 1.6 czy CS:GO?

Obecnie 1.6 mimo, że już osiągnąłem co chciałem w tej grze. Na CS:GO nie mam czasu już w ogóle żeby wrócić do formy.

Rap czy Rock?

Ani jedno ani drugie, na siłę rap.

Wakacje w Polsce czy za granicą?

Za granicą. Zdecydowanie. Mimo, że zwiedzam mnóstwo krajów przez pracę to jednak mam już wakacje zabukowane kolejny raz za granicą.

Nasz wywiad dobiegł końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić lub coś dopowiedzieć?

Chciałbym pozdrowić @~Czarna~ za cierpliwość mimo, że nie wierzy mi, że mam słaby zasięg z internetem. @sypkilopez, bo tęskni za dobrym raszem, gdy ja zabijam, a on pada. @Kain, bo jego kołowrotek czeka w Toruniu. Ciebie za piękne oczy, @elo elo 350, bo robi mi JAJECZNICĘ codziennie, i @LOLSON, bo jest tak dobry w Fifę jak mój ojciec. Pozdrawiam chłopaków z UBT, bo są zepsuci umysłowo jak leżące rok na słońcu śledzie. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Pochwaliłbym szczególnie @MARCIN3K za wysoką obecność i dojrzałość w ocenach. 

Hehe @joolz <3 

Cytat

Pozdrawiam chłopaków z UBT, bo są zepsuci umysłowo jak leżące rok na słońcu śledzie. 

WYPRASZAM SOBIE! :kappa: 

Leci plusik za wywiadzik, dobra robota :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedziałem, że ten wywiad wyjdzie bardzo dobrze! :P Teraz trochę żałuje, że go odpuściłem, żebyś Ty mogła go przeprowadzić :D Ja osobiście jeszcze spróbował bym coś z niego wyciągnąć siłą bo odpowiedzi udzielał obszernie i na poziomie a czasami o to ciężko :P Kolory jak dobrane pod UBT :kappa:Podsumowując - Kawał dobrej roboty, Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...