Skocz do zawartości
DzikuXD

 odrzucone Powrót króla lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DzikuXD
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): 2krotnie na tym serwerze coda
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: dużo na samy stemie gdzie używam go od roku i tylko na adminke 300+h
Steam: DzikuXD
Dlaczego Ty: dziś administracja popisała się przez 2 mapy weszły pastusy i wszystkich wyzywali a jedyne co dostali oświadczenie kultura na które lali potem 1 ban na 5min z czego po 5 min wrócili do piero jak sie postawiłem im i ciągle przez 1 mapę i początek 2 zostałem obrażany dostali ban na 30min
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: mam teraz wolne to jakieś 4-5h
Kontakt: steam DzikuXD
moje 2 wcześniejsze aplikacje które były na tak

@elo elo 350 nie dostałem degrada tylko skończyłem dobrowolnie z funkcji z powodów prywatnych natłok pracy

Edytowane przez DzikuXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grasz od 4 dni, takie  -/+

Byłeś adminem, ale z tego co wiem dostałeś degrada, lecz współpracowało mi się z Tobą fajnie =]

Grasz dużo

Lubiany chyba jesteś XD

Brak adminów

Na tak

Dajesz tajke/platyny od razu edytuję i daje więcej + :KappaPride:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co ma na to odpowiedzieć okres próbny tu nawet nie starczy musisz dodać od siebie więcej , ja zapraszam do złożenia podania za 2 tygodnie , GT słabe , doucz się regulaminu , to moja wypowiedz do tablicy zapraszam @oo7@JAKoB @Nodi @Kula @A3ro @Born @Smiercionosny321 @-Damian- @FunnyPuma @Roy Keane @F4N4TYK @JugoL^^

Edytowane przez CukierkowyMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, CukierkowyMario napisał:

Nie wiem co ma na to odpowiedzieć okres próbny tu nawet nie starczy musisz dodać od siebie więcej , ja zapraszam do złożenia podania za 2 tygodnie , GT słabe , doucz się regulaminu , to moja wypowiedz do tablicy zapraszam @oo7@JAKoB @Nodi @Kula @A3ro @Born @Smiercionosny321 @-Damian- @FunnyPuma @Roy Keane @F4N4TYK @JugoL^^

ja regulamin znam na pamięć kolego więc nie wiem skąd te stwierdzenie bym się jego uczył mogę się założyć że lepiej niż nowi admini proszę od odp panie @CukierkowyMario

Edytowane przez DzikuXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co jak co ale pograne trochę ma , regulamin zna amx też , jest znany i lubiany na serwerze , kultura +/- , generalnie tylko musi godziny poprawić , no ale zacząłeś grać zpowrotem jakieś 3-4 dni temu tak ze to jest taki okres próbny z przymrużeniem oka .

Edytowane przez JAKoB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim  skromnym zdaniem , lepiej pograć dłużej i później podanie złożyć , by Cię wszyscy poznali a nie tylko Ci starzy wyjadacze .Ale to już wyższe Rangi zadecydują czy Ci dać posadę Admina. 

Więc jak na razie jestem niestety na NIE

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no chłopie z czym do ludzi.
Jestem na totalne nie, gt to tragedia, a na wcześniejszych laurach nie dostaje się funkcji.
Pograj jeszcze trochę i pokaż, że Ci zależy ;) 

Przy okazji jak masz doświadczenie w składaniu podań to jestem ciekawy, gdzie się podział Twój link do GT. Szukajcie a znajdziecie jak to mówią chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...