Skocz do zawartości
GrzesioEn

 zaakceptowane Podanie Klauusia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Klauusia :)


Wiek: 18


Doświadczenie (w byciu adminem): 3 krotnie admin na serwerach Jailbreak


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 (FTP mi nie straszne, jestem w technikum informatycznym, ale nie wiem jak to wygląda z pluginami cs 1.6)


Staż w CS-sie: 7 lat


Steam / NonSteam: Steam


Dlaczego Ty: Jestem osobą lubianą na serwerze, nawet bardzo. Nie mam wrogów, nie jestem konfliktowy. Szanuję każdego gracza, nie ważne czy go lubię czy nie, niezależnie od wieku. 

Adminów mamy całkiem sporo, ale mimo tego często zdarza się, że serwer stoi bez admina mimo sporej ilości graczy.  Jestem osobą obiektywną co moim zdaniem jest jedną z najważniejszych cech administratora. Nie lubię cwaniakowania, szczególnie jeśli ktoś daje mi wyssane z palca argumenty czy punkty regulaminu, które nie istnieją.

Na moim amxbans jest kilka banów, które zostały nadane prawidłowo (Niestety z mojej głupoty, ustawiłem sobie miny pod przyciskiem bocznym myszy i przez przypadek kliknąłem będąc w niedozwolonym miejscu), co do drugiego bana (Predator przed 7s), przyznaję błąd. Teraz regulamin mam w małym palcu, nie będzie z tym żadnych problemów.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Aktualnie gram tylko na naszym serwerze i jest to kilka godzin dziennie (jak GT wskazuje).


Kontakt: Steam/Discord/Forum


Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Klauusia%20%3A%29/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, 

 - Grasz 12 dni, to za mało =] 

- Konto pod podanie

- Nie znam Cię w ogóle, wiem, że ostatnie 2 lata same randomy grające kilkanaście tygodni dostawały admina (były wyjątki stałych graczy, np Junior, czy  Losik, Nodi, Abu) co nie zmienia faktu, że grasz zbyt krótko =]

+ Z kulturą nie widziałem/słyszałem nic złego

+ AMXX

Skoro dostawałeś bany, to dostawałeś, nie musisz się tłumaczyć =]

Pozdrawiam oraz powodzenia =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam jestem tak, ponieważ adminów potrzeba a im więcej tym lepiej, nie ma z nim problemów, fakt gra od niedawna i jest nowym graczem, ale jak ma chęci to czemu miałby nie zostać adminem. Forum nie jest aż takie ważne.

@CukierkowyMario @Aitler @oo7  @F4N4TYK

Edytowane przez -Damian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega  -Damian- napisał , że mimo tego iż jest z nami od nie dawna , to i tak dał się dobrze , poznać i grałem z nim dosyć sporo odkąd  wbił na nasz serwer i nie widziałem by gdzieś złamał regulamin , albo był niekulturalny. 

Po 2.  Adminów jest teraz mało , Nodiego np. w ogóle nie widać , namchu (nie wiem po co On ma admina skoro w ogóle Go na serwie nie ma) , ta sam sytuacja co z namchu to jest z śmiercionośnym ,  nie widać ich od dłuższego czasu na serwerze.

Jedyny porządny Admin to Roy , On często jest na serwie , a reszty adminów to dawno nie widziałem , więc chyba trzeba by było sprawdzić aktywność i Co po niektórym odebrać funkcje admina xD 

Więc jestem na Tak , ponieważ przyda się aktywny admin , bo teraz nawet reklamy te co wbijają na serwer to mają więcej czasu Online , od niektórych adminów.

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie za szybko to podanie daj się lepiej poznać i był bym na tak 

+GT widzę poprawione

-Konto pod podanie 

-/+ regulamin każdy popełnia błędy

+AMXX

+Kultura 

Jestem na ten momęt za okresem próbnym.

 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co od razu skreślać gracza , lepiej dać mu szansę , niech się pokaże z jak najlepszej strony , Jak dla mnie to zostaje przy okresie 2tygonie na początek ,
+ upomina graczy gdy nie ma adminów na serwerze ,
+ wiek 
+ Nie prowokuje innych 
+ widać że jest kumaty 
+ Ma działający mikrofon oraz pokazuje nowym graczom jak używać komend typu /freelvl /rs /klasa /perk itd
+ kulturalny na serwerze nie wchodzi w konflikty z innymi graczami 
Z tego co zauważyłem to się nadaje , każdemu należy się szansa .
Już nie pamiętam ile ale temat wisi już trochę czasu więc wypadało by coś z nim zrobić . ( Poczekał bym jeszcze 2 dni i go zamknął gdy by nikt się nie wpisał )
@NumberOne co o tym sądzisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Miałeś wpadki z regulaminem, ale to się zdarza. W ostatnim czasie zauważyłem, że jednak nie do końca wiesz, gdzie stawiać sg. Oprócz tego kultura oraz kontakt z graczami jest. Mimo to uważam, że szansa należy się każdemu. Jestem na małe tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak oczywiscie okres probny bardzo komunikatywny czlowiek duzo pomaga na serwerze co do wpadek z regulaminem kazdemu sie one zdarzaja jako stary gracz tego serwera uwazam ze wszystkiego mozna sie nauczyc 

JESTEM ZA OKRESEM PROBNYM aby nie bylo tak jak z namchu dostal adma i widac szczerze mowiac ze zlozyl podanie po to by miec klasy premium mam nadzieje ze w tym wypadku nie bedzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...