Skocz do zawartości
elo elo 350

 odrzucone [MODERATOR TS3] elo elo 350 v5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: 21, stary jestem :FeelsStrongMan:
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem ponad rok moderatora ts3, ogarniam większość :D
Posiadasz mikrofon?: Tak, jak najbardziej
Dlaczego własnie Ty?: A czemu nie, zrezygnowałem we wrześniu z powodów prywatnych i nie tylko (kwmtw), byłem moim skromnym zdaniem dobrym modem, miałem jedną skargę na forum ale trochę dziwna była jeśli miałbym być szczery. Ciągle (nawet podczas teamfight'u w lolu) jak byłem przy pc to sprawdzałem helpdesca, czy nawet jak ktoś wbił na ts3 bez rangi to potrafiłem po 5 sekundach dodać zarejestrowanego/ą (@Missia potwierdzi, nawet jej pomagałem i ona mi <3) Kto mnie zna, ten wie, że do tej rangi się meeeeeega przykładałem, więc czemu nie :D Pozdrawiam, człowiek depresja.
Staż na sieci: No z 5 latek na samym forum :D
Co wprowadzisz na naszego Ts? Nie wiem, mogę wprowadzić szybką reakcję najwyżej :D
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie (troll bany od Femarixa i innych się nie liczą)

Ps. Daj na tak to 100 zł przelewem powędruje na Twoje konto:Kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Neutral

+wiek

+doświadczony

Przez 3/4 tygodnie nie przesiadywałeś  na teamspeaku i forum, dopiero po tym jak ci dałem znać, że będzie otwarta rekrutacja wróciłeś do systematycznego uczęszczania na forum i teamspeaku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

Ogólnie nie mam pojęcia dlaczego ta rekrutacja ma miejsce, gdzie z tego co pamiętam poprzedni czwarty moderator był na zasadzie "dwóch dobrych podań w jednym czasie". Do tego czasy są zupełnie inne patrząc pod względem użytkowników. Mała frekwencja na komunikatorze świadczy, że bez sensu jest na siłę wciskać kogoś do roboty, której wcale nie ma - bądź która i tak nie zostanie wykona dokładnie jak na ten moment. Samo podanie dla kolorku mija się z celem jak i pisanie podania przez tę samą osobę po raz n-ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm i co by tu zrobić... 

Z tego co wiem byłeś dość pracowity, starałeś się o tą range jak nikt inny(jedyna ranga na której Ci zależało) zawsze byłeś dostępny i PRAWIE ŻE bezkonfliktowy, tam coś się trafiało. 

Widać że ci zależy, może dlatego że siedzisz na ts i trujesz mi dupe kiedy będzie otwarta rekrutacja... Męczydupa

 

Z jednej strony jestem zdania borna(chodź nie chętnie) aleee mimo tego wydaje mi się że zasługujesz na tą range i jestem na duże tak bo nikt tak jak ty nie pomaga (adi i jego 3/4 dni afk ciągle)

TAK

 

PS. Przelej na numer telefonu 

Imgur: The magic of the Internet polecam zajrzeć 


czytając to aż skomentuje

@kameleonn lubię cię ale tak wchodzisz w dupe Visterowi że przez gardło cie jego widać a coś pi*******z o innych, naprawdę poziom spadł i to w ch*j.

 

Edytowane przez pemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Na ts wieje ch***m i nie ma tam już stałej frekwencji 90+ tylko ledwo 50 w peaku dnia 

Dodatkowo podanie złożone przez osobę, która co chwile się czegoś łapie i po czasie rzuca bo czemu nie 

Imo nie ma potrzeby kolejnego moda na ts. To już nie te czasy jak to napisał. @Born

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

Płaczesz więcej niż to warte, nie potrzebna kolejna marionetka w moderacji potężnego administratora, która nigdy nie będzie bezstronna, cringe zachowanie, lizanie du*y za atencje to twój zawód, zmieniasz te rangi jak rękawiczki, z plusów to tylko, że kiedyś miałeś te rangę i niby ogarniałeś. Pozdrawiam serdecznie Kubuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ode mnie Patryś masz TAK!

Doświadczenie masz jak nikt inny! I odkąd się znamy kojarzysz mi się tylko z moderatorem TS3, dlatego nie widzę innego kandydata na to stanowisko ? posiadasz dużą kulturę osobistą, której niestety większości brakuje. 
Zawsze służy pomocą czy dobrą radą. 
Aktywny i komunikatywny, wiem że nie zawiodą się na Tobie użytkownicy TeamSpeaka! ❣️ 


Przy okazji pozdrawiam potężnego Pana Czerwonego @LOLSONka! I cieszę się, że niektórych opinia jest warta tyle co nic. ☺️ 

Powodzonka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK
Jesteś osobą miłą, uprzejmą, pracowita oraz doświadczoną (ale nie tolerancyjną – blacha >:() która zawsze wyciągnie pomocną dłoń do drugiej osoby. Masz pełną kulturkę za co się ceni taki osoby, poświęcasz dużo czasu na forum, jak i na chatboxie – co widać 11k wiadomości?! Wariat. Jestem pewien, że po dostaniu się na stanowisko moderatora ts3 będziesz bardzo dobrze się tam sprawował i nikt nie będzie miał do ciebie zastrzeżeń. Trzymam kciuki, aby się udało i powodzenia. :peepolove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Japierdole większego lizania dupy na tym forum od dawna nie widziałem. Otwieranie rekrutacji na martwym Tsie to pierwsze ale porządkownie rzeczy na nim to drugie. Martwy serwer na którym nic się nie dzieje i ludzi jest z 3x mniej niż rok temu i do tego potrzeba kolejnej osoby? Dobrze że rangi na prywatnym kanale z dupy były zabierane ale to już kij.  Po postach wyżej można zobaczyć rozjebanie tego forum i wpierdalanie się w dupę jak tylko się da. Nie wiem co niektórzy chcą przez to osiągnąć ale mogę powiedzieć że to się nie uda na dłuższą metę.  Co do podania kiedyś był bym na tak ale teraz zachowujesz się jak za przeproszeniem śmieć i zdania nie zmienię. Jednak aktualny poziom tsa może potrzebuje takiej osoby jak ty i dlatego tą rekrutacje otwarli. Nie ja zamykam podania więc tylko pisze posta na NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


je***y atenciusz szuka na nowo kolorku aby zrezygnować po 2/3 tygodniach 
cenzor na dc. Nwm czy poradził sobie z wszystkimi problemami ale myślę ze nie 
a co do tego tematu to śmiech na sali siec staje się powoli martwa a wy rekrutacje otwieracie wszędzie gdzie się da nwm na ch**a wam to może najpierw pomyślcie jak rozruszać ta siec a dopiero potem dajcie rekru na nowych członków bo to jest śmiech na sali 

wchodzenie w dupe wszystkim szczególnie temu atenciuszowi czy wy myślicie bo wydaje mi się ze nie 

chłop i tak pewnie za tydzień zrezygnuje bo znowu mu  sie odpali jakiś debilzm w tym glupic czerepie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...