Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

moze by zmienic hosting do wrzucania ss czy demek z zippyshare na dysk google? obydwa dzialaja tak sam lecz na dysku google nie pojawiaja sie dzikie reklamy ktore ciezko zamknac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie na telefonie uzyskać dostępu do przycisku "ostatnio dodana zawartość" czy coś takiego, dodatkowo rozjeżdża mi się szablon. Da radę coś z tym zrobić? Bez tego magicznego guziczka oglądanie forum jest męczące :f

@Bezzi a gdzie w takim razie guzik do profilu, do panelu moderatora, do ustawień?:> Po to są te guziki żeby nie napjerd.. bzdurnymi linkami.

Screenshot_2018-06-17-08-19-55-745_com.android.chrome.png

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nadal brakuje baneru od najlepszego serwera na sieci ( oczywiście mowa o serwerze głosowym ) :) 

tabelka "partnerzy" mogła by być bardziej estetyczna, kiedyś były graficzne loga i wyglądało to duzo lepiej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Galeria działa jak off topic nie liczy postów dla składających w przyszłości podanie na grafika może być problem z wyrobieniem wymagań. Chyba, że to zamierzone ;p

https://multi-head.pl/profile/42947-akumu/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjk1ODczLCJpZF8yIjo1MTkyMDh9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.07.2018 o 12:15, Gość napisał:

Usunąć Rybsona

Zgadzam się. 

Osiągnięcia są dodawane przez administrację tylko po co skoro każdy może to zrobić? 

Screenshot_20180720-171520.thumb.jpg.798ecc81d03f721371908b2994ed4de5.jpg

Screenshot_20180720-171542.thumb.jpg.6a6d1c596ed330b53655ef78db61d3c6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś już chyba wyżej zgłaszał ale nic z tym nie zostało zrobione - wydaje mi się że powinni być tutaj wszyscy aktywni użytkownicy na sb/forum>

sgin48.jpg

@SUNN. kto aktualnie zajmuje się forum? Błędów jest pełno ale ostatnio straciłem chęci ich zgłaszania skoro i tak nikt nic z tym nie robi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może napisze o co chodzi. Forum jest przerabiane i będą występować błędy. Musicie poczekać aż wszystko będzie w 100% gotowe i potem je zgłaszać  ;) 

Teraz nie ma to za bardzo sensu jak połowa rzeczy jest zmieniana lub przerabiana.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w niektórych działach jak klikam,,wstecz" do strony głównej to strona nie chce mi się załadować. Jest siwe tło MH, a strona się ładuje i ładuje i końca nie ma. Nie wiem o co może chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po oznaczeniu kogoś w poście na samym początku nie mogę już nic więcej pisać, ani usunąć tego oznaczenia.
Po dodaniu Twojego onacznika w trakcie zdania @Rick jestem w stanie go usunąć ale tego na końcu zdania już nie (ponadto po oznaczniku na końcu zdania również nic nie mogę pisać, jedynie przed)
@Rick

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...