Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie na telefonie uzyskać dostępu do przycisku "ostatnio dodana zawartość" czy coś takiego, dodatkowo rozjeżdża mi się szablon. Da radę coś z tym zrobić? Bez tego magicznego guziczka oglądanie forum jest męczące :f

@Bezzi a gdzie w takim razie guzik do profilu, do panelu moderatora, do ustawień?:> Po to są te guziki żeby nie napjerd.. bzdurnymi linkami.

Screenshot_2018-06-17-08-19-55-745_com.android.chrome.png

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Galeria działa jak off topic nie liczy postów dla składających w przyszłości podanie na grafika może być problem z wyrobieniem wymagań. Chyba, że to zamierzone ;p

https://multi-head.pl/profile/42947-akumu/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjk1ODczLCJpZF8yIjo1MTkyMDh9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś już chyba wyżej zgłaszał ale nic z tym nie zostało zrobione - wydaje mi się że powinni być tutaj wszyscy aktywni użytkownicy na sb/forum>

sgin48.jpg

@SUNN. kto aktualnie zajmuje się forum? Błędów jest pełno ale ostatnio straciłem chęci ich zgłaszania skoro i tak nikt nic z tym nie robi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może napisze o co chodzi. Forum jest przerabiane i będą występować błędy. Musicie poczekać aż wszystko będzie w 100% gotowe i potem je zgłaszać  ;) 

Teraz nie ma to za bardzo sensu jak połowa rzeczy jest zmieniana lub przerabiana.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po oznaczeniu kogoś w poście na samym początku nie mogę już nic więcej pisać, ani usunąć tego oznaczenia.
Po dodaniu Twojego onacznika w trakcie zdania @Rick jestem w stanie go usunąć ale tego na końcu zdania już nie (ponadto po oznaczniku na końcu zdania również nic nie mogę pisać, jedynie przed)
@Rick

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...