Missia Posted March 29, 2017 #437468 Posted March 29, 2017 JEST TO STARY WYWIAD - ZOSTAŁ NAPISANY DLA FORUMOWICZÓW, WIĘC SZKODA GDYBY NIE MOŻNA BYŁO GO NIGDZIE ZNALEŹĆ. Poza tym uprzedzałam, że czasem wrzucę swoje stare prace, nie każdy musiał już go czytać przecież. Przepraszam z góry za nieaktualne informacje typu "aktualnie korzystam z ostatniego miesiąca wakacji". Witam gorąco wszystkich tu zebranych! Jako, że ostatnio mam wielką ochotę coś dłuższego napisać to postanowiłam spróbować zabrać się za wywiad. Chciałabym Wam przybliżyć osobę z bardzo ważną rangą - Technik TS3, mianowicie chodzi tu o Bene. Jest to mój oraz Adasia "pierwszy raz" więc proszę o wyrozumiałość. Miłego czytania! Kolorki:MissiaBene Hej Bene! Bardzo fajnie, że zgodziłeś się na wywiad. Jestem przekonana, że dużo forumowiczów chciałaby poznać Cię bliżej, a więc tradycyjnie na początek opowiedz coś o sobie. Jak większość wie, mam na imię Adam. Urodziłem się, mieszkam, pracuję i uczę się na stałe w Warszawie. Aktualnie korzystam z ostatniego miesiąca wakacji (pozdrawiam gimbazę, techbazę i licbazę). Interesuję się szeroko pojętymi militariami, bronią, pojazdami oraz II Wojną Światową. Aktualnie kończę studia I stopnia na kierunki Lotnictwo, wcześniej studiowałem dłuższa chwilę Logistykę, ale zrezygnowałem. Swoją przyszłość chcę zawiązać z Wojskiem Polskim ale do tego jeszcze spora droga. Szczytem ambicji byłoby się dostać do WSOWL. Można śmiało powiedzieć, że masz bardzo unikalne zainteresowania. Powiedz mi, dlaczego zrezygnowałeś ze studiowania logistyki? Oczekiwałeś czegoś i się zawiodłeś czy stwierdziłeś, że to po prostu "nie to"? Po prostu nie trafiłem na swoje wymarzone studia. Owszem logistyka jest bardzo dobrze zarobkowym działem, lecz ciągle te same zagadnienia, coraz dokładniej potrafią zmęczyć. Just in time! W porządku, każdy ma prawo wyboru. A jak podobają Ci się aktualne studia? Co prawda moje studia nastawione są na studia menadżerskie ale daje radę. Najgorzej z matematyką. Brr! Sama nie lubię matematyki, więc rozumiem Cię w stu procentach. Powiedz nam, masz rodzeństwo? Jak tak to ile mają lat, jak się nazywają (spokojnie nie będziemy zapraszać ich na facebook'u :D) i jak się z nimi dogadujesz? Dwójka rodzeństwa, brat Jan - obibok 19 lat oraz siostra Julia, którą sprzedałbym kiedyś do cyganów za pyskówki. Czasem ciężko się z nimi dogadać ale mam nadzieję że najgorsze już za mną. A druga połówka? Znalazłeś już? Od jakiegoś czasu płynę swoją rzeką. Po pewnym wydarzeniach dałem sobie spokój na jakiś czas, jednak bycie samemu też ma swoje wady, coraz większe niestety. Odbiegając od tematu, jak trafiłeś na MultiHeada? To było około dwóch lat temu, kiedy Bad ek`, stary fumfel, poprosił mnie o naprawę Team Speak'a po działalności ówczesnego prowadzącego go - Old'a. Niestety zastałem tam taki śmietnik w permisjach że łatwiej go było postawić od nowa. I tak oto TS3 Multi-Head.pl działa od dwóch lat pod moim okiem. Od ilu lat już bawisz się TeamSpeak'em? Około siedmiu. Nie pamiętam dokładnie. Dla zainteresowanych - instrukcja obsługi! A zawsze się zastanawiałam jak ktoś kto nie gra w counter strike znalazł się na tej sieci, teraz wszystko jasne. Jeżeli już wchodzimy na temat gier to powiedz mi w co lubisz sobie popykać? Grasz sam czy ze znajomymi? W tych czasach gra w Single Player staje się już przeszłością. Dominują teraz gry typowo sieciowe polegające na zabawie z innymi, realnymi osobami. Oczywiście że mam takie gry, zaczynając od CoD, CoD UO i CoD 2 (gdzie byłem wielkim fanem) a kończąc na CoD MW2. Potem gry się tylko zeźliły. Czasem pykałem w Diablo 2 i 3 ale moją jedyną miłością okazało się DayZ które było modem do gry Arma 2. Gra typowo post apokaliptyczna gdzie naszym zadaniem było... przeżyć. Na realnych około 400km kwadratowych (mapa 20x20) można było znaleźć przedmioty, bronie, ekwipunek. Ważne było przemieszczanie się skrycie, planowanie oraz odpowiednie dysponowanie zapasami by nie zostać złapanym i ugryzionym przez zainfekowane mutanty. Największym zagrożeniem stał się... człowiek. Po czasie "Hi, Im friendly" nastał czas "Hi, Im friendly - boom headshot". Wracając do współczesności to wg. mnie najbardziej realistyczna i dająca najwięcej frajdy gra to symulator pola walki (ale nie FPS!) - Arma 3. Kiedyś koniecznie musimy razem zagrać, gram tylko w cs'a i simsy, a jestem otwarta na różne gry. ;D Poznałeś już kogoś na sieci kogo możesz nazwać "bratnią duszą" ? Nie wiem czy można nazwać bratnią duszą kogoś z kim spędza się czas wyłącznie przy ekranie. Na sieci znam wiele wspaniałych osób bez których była by ona pusta, mam wielu znajomych ( i znajomek? forma żeńska:D) z którymi zabawa to cała przyjemność. Ale na palcach jednej ręki policzyłbym osoby którym naprawdę mogę zaufać. Super, że znalazłeś takie osoby z którymi możesz porozmawiać, pośmiać się i wyluzować. Czego słuchasz na co dzień? Cytując pewien film "Co Pan robi? Kradnę. Co pan kradnie? Co popadnie. Co w rączki wpadnie." Reasumując słucham w sumie wszystkiego co wpada w uszy, aczkolwiek od lat jestem amatorem metalu, głównie folk (Eluveitie), trash (Hammerfall i Manowar), operowy (Nightiwsh). Z polskich zespołów to głównie Hunter + Jelonek. Aktualnie w głowie mam utwór z koncertu Rammstein we Wrocławiu - RAMM 4.ELUVEITIE - A Rose For Epona NIGHTWISH - The Islander Ulubiona potrawa? Kashkaval pane, Kebapcze, Kiufte, pistacje! Zdradź forumowiczom największą tajemnicę związaną w Twoją osobą. Ile masz wzrostu? To jest największa tajemnica... bo nawet sam jej nie znam. Na dowodzie mam 195cm wzrostu lecz są to dane sprzed.. 6-7 lat. Masz jakieś zwierzę? Mam kota - Syjam. W rodowodzie ma na imię Milka. Reaguje jednak tylko na ... kiciuchna :l Jaką najgłupszą rzecz zrobiłeś w życiu? Nie wiem czy wsadzanie ziemniaków i kamieni do rury wydechowej oraz rzucanie z 10 piętra różnych przedmiotów pod nogi się liczy. Takim konkretnym wyczynem mogło by być skakanie na dachu 10-piętrowca z budynku na budynek. Nad 1.5-metrową przepaścią. Lubisz ogórki? Sok ogórkowy do alkoholu. Pycha. Ulubiony film? Green Mile Lubisz podróżować? Za młodu zwiedziłem prawie całą Europę. Od Hiszpanii na Włoszech i Grecji kończąc. Aktualnie co roku na wakacje podróżuję do Bułgarii więc można powiedzieć że tak - lubię podróże. Dziękuję Ci bardzo za wywiad. Może nie jest spełnieniem Twoich marzeń, ale starałam się i widzę, że Ty również. Na sam koniec: Czy chcesz kogoś pozdrowić? Tych pozdrowień było by za dużo mi mogło by nie starczyć dla wszystkich, dlatego tez pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i tych co chcą być pozdrowieni.
Bezzi Posted March 29, 2017 #437471 Posted March 29, 2017 Aaaaaa widzisz Misiu czasem fajnie wrócić do wywiadów albo artykułów, które są warte uwagi. PLUUUUS
Missia Posted March 29, 2017 Author #437472 Posted March 29, 2017 Chciałabym również powiedzieć, że jeżeli jest tu jakaś osoba z którą już kiedyś przeprowadzałam wywiad, który zniknął i chciałby abym wrzuciła go ponownie niech do mnie napisze. Posiadam wszystkie swoje artykuły/wywiady/gazetki więc nie ma najmniejszego problemu. Przypominam, ze jeżeli ktoś ma zamiar skomentować wywiad to wypowiedzi "fajne, like" nie wchodzą w grę. Proszę się rozwinąć.
Administrator VisTeR.' Posted March 29, 2017 #437474 Administrator Posted March 29, 2017 Warte przeczytania +1 dla Ciebie.
fluuoreQ Posted March 29, 2017 #437484 Posted March 29, 2017 No powiem przyjemnie sie czyta ++++++ ogromny w twoją strone
Guest vertisek Posted March 30, 2017 #437497 Posted March 30, 2017 W końcu się coś o Bene dowiedziałem ;D wywiad git malyna +
Mentosik. Posted March 30, 2017 #437513 Posted March 30, 2017 Bane napisał, żeby lajkować to lajkuje :vv Wywiadzik ciekawy, dużo zdjęć, co na pewno jest plusem (najlepsze pierwsze zdjęcie. :D)
Frost` Posted March 30, 2017 #437514 Posted March 30, 2017 Komentuje dla posta A tak serio to spoko wywiadzik widać że było włożone w niego dużo pracy.
yeeee boiiii ツ Posted March 30, 2017 #437597 Posted March 30, 2017 Bardzo dobry wywiad długi kolorowy i jest dużo zdjęć
Bene Posted March 30, 2017 #437603 Posted March 30, 2017 6 godzin temu, Mentosik. napisał: Bane napisał, żeby lajkować to lajkuje :vv Wywiadzik ciekawy, dużo zdjęć, co na pewno jest plusem (najlepsze pierwsze zdjęcie. :D) Bene mudzyn. @Missia a nie mówiłem że ludzie lubią zdjęcia xD Mam jeszcze więcej !
Dzikoslaw Posted March 30, 2017 #437690 Posted March 30, 2017 Fajnie się czyta. Lajk leci @Dzikoslaw Rozwiń swoją wypowiedź.
brOOk3n Posted March 30, 2017 #437721 Posted March 30, 2017 Wywiad co prawda drugi raz przeczytany lecz warto przypomnieć sobie o naszym techniku Plusik
Consecuente Posted March 31, 2017 #437756 Posted March 31, 2017 Sprawdź wywiad pod kątem ortografii. Coś się przydarzyło. W takim tekście błędy nie mają prawa się przytrafić. Nic nie jest ich wytłumaczeniem.
Bene Posted March 31, 2017 #437997 Posted March 31, 2017 14 godzin temu, Consecuente napisał: Sprawdź wywiad pod kątem ortografii. Coś się przydarzyło. W takim tekście błędy nie mają prawa się przytrafić. Nic nie jest ich wytłumaczeniem. Sam jesteś jak błąd
Natsu Dragneel Posted March 31, 2017 #438004 Posted March 31, 2017 Fajne, like (y) Wywiad w sumie spoko, paru ciekawych rzeczy idzie sie dowiedziec.
Consecuente Posted April 1, 2017 #438043 Posted April 1, 2017 7 godzin temu, Bene napisał: Sam jesteś jak błąd Inaczej bym Tobą nie rozmawiał
Bene Posted April 1, 2017 #438056 Posted April 1, 2017 3 godziny temu, Consecuente napisał: Inaczej bym Tobą nie rozmawiał Tatto, opowiedz o swojej przeszłości bo chyba coś ukrywasz
Consecuente Posted April 1, 2017 #438061 Posted April 1, 2017 35 minut temu, Bene napisał: Tatto, opowiedz o swojej przeszłości bo chyba coś ukrywasz Jesteś adoptowany
Bene Posted April 1, 2017 #438094 Posted April 1, 2017 2 godziny temu, Consecuente napisał: Jesteś adoptowany Od dziś płacisz mi alimenty
LOVASSS Posted April 1, 2017 #438104 Posted April 1, 2017 To nie jest temat, do prowadzenia dyskusji, jest po to, aby wyrazić swoją opinię. Więc, proszę, abyście poszli z tym na pw.
Th3End Posted April 1, 2017 #438159 Posted April 1, 2017 Czytając temat drugi raz wydaje się ciekawszy niż za pierwszym razem, "wybrałaś" (hehe) dość ciekawą osobę, z ciekawymi zainteresowaniami. Również się czasami zastanawiałem co przyciąga na sieci serwerów csa, poza csem - teraz już wiem. Super wywiad.
n-ty dzien Posted April 3, 2017 #438638 Posted April 3, 2017 Pracuję w dziale logistyki zewnętrznej w swojej firmie i nie narzekam na monotonię. Także tego, nie zgadzam się. Reszta bez zarzutu, chociaż nie doczytałem (lajk w ciemno, za zasługi). Pozdrawiam Misię, Blondynę Consecuente i nieroba Bene. zw na rok
eNt. To Ja Posted April 5, 2017 #438974 Posted April 5, 2017 fajnie @eNt. To Ja Rozwiń swoją wypowiedź.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
5
3
2
1
Popular Days
Mar 30
7
Mar 29
6
Apr 1
6
Mar 31
3
Top Posters In This Topic
Bene 5 posts
Consecuente 3 posts
Missia 2 posts
Bezzi 1 post
Popular Days
Mar 30 2017
7 posts
Mar 29 2017
6 posts
Apr 1 2017
6 posts
Mar 31 2017
3 posts