Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z Bezzim

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Bezzi. ;) 

 

Julka

Bezzi

 

Cześć Kajoj! Zgadzasz się na udział w wywiadzie?

Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych. ;p

Więc standardowo. Mógłbyś nam coś o sobie napisać?

Tak, więc mam na imię Karol. Mam 23 lata w lipcu już 24 (I tak jestem młody i mogę nadal Cie wyrwać). Pochodzę z małej miejscowości Świętajno, lecz obecnie mieszkam w Łomży, bo tutaj pracuje jako kontroler jakości okien.

Jest coś ciekawego w Twojej okolicy, co można zwiedzić?

Moja okolica to istne zadupia, jedyne co można zwiedzić to lasy i pola nie zapominajmy także o oczyszczalni ścieków. :D  

Do jakiego miasta/kraju najchętniej byś się wyprowadził?

Najchętniej wyprowadził bym się do Nowej Zelandii. 

Czemu właśnie Nowa Zelandia, a nie przykładowo Afryka?

Ze względu na krajobraz. Wystarczy wpisać w google samą nazwę i każdy będzie wiedział o co chodzi.Dlaczego nie Afryka? Ponieważ nie znoszę upałów, sądząc po mojej karnacji wezmą mnie jeszcze za któregoś z nich. :D 

Mógłbyś napisać czym bardziej zajmujesz się w pracy?

Nie wiem czy kogokolwiek to zainteresuje. xD W skrócie sprawdzam każde okno czy nie mu uszczerbków rys na szkle, czy profil jest w prawidłowym kącie, albo czy listwy przyszybowe są takie, jak trzeba. Powiem tyle, że bardzo nudna robota, ale bardzo lekka.

 Mógłbyś napisać, jaką szkołę skończyłeś?

Skończyłem liceum, ale bez matury.  

Przejdźmy do czasów szkolnych. Czemu liceum, a nie technikum, lub też szkoła zasadnicza?

Dlatego, że nie uważam aby szkoła zawodowa czy technikum dały mi większą wiedzę. Powiedz mi, kto pracuje w zawodzie, którym sie uczył? No właśnie dlatego taki wybór, którego wcale nie żałuje.

Jakie były Twoje lubiane i mniej lubiane lekcje szkolne?

Ulubiony oczywiście w-f lubiłem startować w różnych szkolnych jak i poza szkolnych zawodach. Dlatego ten przedmiot pozwalał mi się rozwijać w tym kierunku. Nienawidziłem matmy i nadal jej nie nienawidzę, bo totalnie jej nie rozumiem.

Jakim uczniem byłeś? Lubiłeś się uczyć czy byłeś hultajem?

Byłem hultajem dokuczałem każdej dziewczynie. Razem z kolegami często wagarowałem, raczej wyszło mi to na dobre. Wolałem się bawić niż uczyć.

Jaki był Twój największy przypał zza czasów szkolnych?

Było to na początku czerwca. Pewnego dnia z kolegami i koleżankami postanowiliśmy nie iść do szkoły i tak zrobiliśmy. Kupiliśmy alko i wybraliśmy się nad jezioro. Wracając łapaliśmy stopa i zatrzymała się Straż Pożarna. Wsiedliśmy a oni nas podwieźli pod sam budynek szkoły, gdzie czekała dyrka. Później przyjechała policja i było fajnie. xD

To niezłe wagary. XD Utrzymujesz kontakty z kolegami z młodszych lat?

Niestety tylko kontakt przez fejsa. Teraz już się z nimi nie widuję. Większość, albo pracuje gdzieś za granicą, lub się ożenili i siedzą w domu, jak pantofelki. ;] 

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Lubie grać w cs'a. Pisać z moją lubą (Julką). xDDDD Lubie też gotować, od małego interesowałem się kuchnią. ;D

Od jak dawna interesujesz się gotowaniem?

Tak jak wspomniałem od małego, jak miałem 7-8 lat. Zawsze pomagałem mamie w kuchni, a później mnie to zafascynowało.

Interesujesz się jakimś sportem? Masz jakieś hobby?

Oczywiście, piłka nożna wiadomo, jak każdy mam swój ulubiony klub. Moim jest nim Bayern Monachium. Nie ze względu Lewandowskiego śledzę ten klub, bo już kilka dobrych lat. Mam hobby jest zbieranie starych monet, moja najstarsza moneta jest z 1898 roku.  

Czemu właśnie zbieranie starych monet, a nie moich zdjęć?  

Bo Ty zajmujesz zbyt dużo miejsca na moim dysku, a je mogę schować w szufladzie. xD

Mam rozumieć, że jestem gruba? :kappa: Jaki jest Twój wymarzony typ kobiety?  

Jesteś szczupła, ponieważ widziałem Twój brzuszek XD. Trudne pytanie. Nie mam wymarzonej dziewczyny, bo takich nie ma.

W jakim wieku chciałbyś wziąć ślub i mieć dziecko?

Jakbym spotkał tą jedyną (którą już spotkałem na forum ;D), to za jakieś 4-5 lat ślub żeby się "dotrzeć" :kappa:.  A dziecko za rok, lub dwa po ślubie. 

Co byś zrobił gdybyś się dowiedział właśnie w tym momencie, że zostałeś tatą?

Uciekłbym z Polski.  A tak na serio zaakceptowałbym to i starał się, jak najlepiej dla dziecka.

Przejdźmy dalej. Jaki dostałeś najlepszy prezent na Pierwszą Komunię Świętą i pod choinkę?

Pierwszy pamiętny prezent to komórka. Była czarno biała, ale za moich czasów był to mega szpan na wiosce. xD

 Masz rodzeństwo czy jednak jesteś jedynakiem?

Mam siostrę, która jest 2 lata ode mnie starsza

 Jakie są relacje między Wami?

Bardzo dobre. Jestem chrzestnym jej córeczki Maji.

Przejdźmy do rzeczy związanych z cs, oraz forum. Jak znalazłeś się na sieci?

Szukałem ciekawego serwera i znalazłem sie na COD 200. Bardzo mi się spodobał, więc napisałem podanie na admina i się udało. :>

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike?

Jako jeszcze dzieciak szukałem strzelanki do zabicia czasu. Znalazłem cs'a na ns i  pobrałem go. Z czasem mi się spodobał i zacząłem w niego grać, tak zaczęła się moja historia. 

Mógłbyś wypisać swoje rangi, jakie miałeś? 

Rangi, jakie miałem to: Admin cod 200, Admin dd2 #2, Redaktor, Redaktor fp, Admin cs go 1, UBT i opiekun UBT. Dla sprostowania nie jestem rangowcem. Chciałem spróbować swoich sił, ale jednak ranga UBT jest tą unikatową. Lubię to co robię po prostu.

Czemu zrezygnowałeś z tamtych rang?

Zrezygnowałem, bo to nie było dla mnie. Chciałem spróbować swoich sił, ale tego nie czułem, to nie było to czego chcę, ale nie żałuje, że spróbowałem.

Co w roli OP UBT, jest najtrudniejsze?

Nic nie jest trudne jeśli robi się, to co lubi. Dla mnie jest, to czysta przyjemność sprawować tą funkcję.

Mógłbyś opisać każdego z wyższej administracji? 

Okey zacznijmy od aquaxa. @aquax jest bardzo pracowitym nocnym markiem, bardzo duża działa w nocy, gdy czegoś od niego potrzebuje. Zawsze służy mi pomocą. Nie mogę na niego narzekać.

@Malu jest takim trochę trollem mh z bardzo pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi. Zawsze jest pewny swego co się ceni.

@Ania ;) #URLOP jest bardzo pomocną osobą na której mogę zawsze polegać, miła, szczera zawsze stanowcza.

 @Danke:* oj o Madzi mógłbym ksiązke napisać. Jest bardzo miłą, wrażliwa osobą, która jest zarazem świetną opiekunką swojego serwera, ma bardzo dobre serduszko czasem aż za dobre (ona wie o czym mówię) trudno jej nie docenić.

@happy pozytywny świr ma odpwiedź na każde pytanie, jest także moim cichym idolem, ponieważ zazdroszczę mu sposobu bycia, luźny, spokojny zawsze opanowany.

@SUNN. widać jego zaangażowanie w życie forum jak u nikogo innego, zawsze stanowczy, ma odpowiedź na każde pytanie. Jego wiedza jest ogromna i dużo się od niego uczę.

@LOVASSS oprócz tego, że jest siwy, to często ma swoje dobre rady. Moim zdaniem świetnie sprawuje się na swojej funkcji i pomimo krytyki zawsze stawia na swoim.

@Freezu to śmieszek mh świetny "technik", który potrafi z niczego zrobić coś taki magik m-h.

@LOLSON pomocna osoba bardzo dużo robi na m-h. Jako technik sprawuje się bardzo dobrze.

@Bene oj Benego z całego forum znam chyba najmniej dlatego, że każdy wie i nie jest to tajemnicą nie przepadam za ts. Co nie zmienia faktu, że jest bardzo w porządku osobą ze swoistym poczuciem humoru.

@Master król ts'a. Osoba zawsze pozytywnie nastawiona z mega poczuciem humoru no i moja mordka z cod 200. On wie o czym mówię. 

Kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, lub kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić całą społeczność mh. Bez wyjątków nie chce nikogo wyróżniać.

Dzięki za udział w wywiadzie i życzę miłego dnia! :>

Wzajemnie kotecku! <3:D 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kontroler jakości okien? Cokolwiek XD fajna praca XDD

Wywiadzik fajny, tylko nie ma 50 pozdrowień jak to zwykle bywa XDDD Aha i tak wiemy, że jesteś leniem i skrytym dyktatorem :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie polecam tego użyszkodnika, straszny z niego wieśniak. :kappa::D

Super wywiad, ciekawe pytania, mimo iż znam Kajoja już dość długo to dowiedziałem się o nim kilka rzeczy. Dobrze dopasowane kolorki, dobra robota Julcia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tego dziecka @Bezzi piłeś coś ? :D Ty i ojciec? nigdy w życiu bym ci takiej roli nie przyznał , tobie dać jedynie lalkę ale ona też dla ciebie za trudna by była :D

Co do całego wywiadu oczywiście pięknie napisane przez @Just NoOne bo ją uczyłem :D , treść za....bista , dużo się o tej mendzie dowiedziałem ^^ ,Leci wielki plus !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, happy napisał:

@Bezzi jestem cichym idolem twoim? Zaraz dawaj tyłek dam Ci autograf.

Julcia wywiad dobry, fajnie się czytało szkoda że bez zdjęć :grozny: 

Wywiad prowadzony po % więc byłem za bardzo wylewny XD Także odejmij sobie troszkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Frost` napisał:

Wywiad dobry, dużo informacji, tylko jedna wada, brak zdjęć :D

Czego oczy nie widzą temu serca nie żal :kappa: Juli sie nie chciało czekać na zdjęcia, bo fejm sie jej nie zgadzał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak pisać, żebyś w końcu prosiła o jakieś zdjęcia. Może spróbuje bo hebrajsku הוסף תמונות נוספות

Nie robię Ci na złość, ale takie wywiadu są po prostu suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i bjuti :D, wywiadzik ładnie napisany ,  można się bardzo dużo dowiedzieć o tym Bananie Bezim :D ,jednak jak wyżej zostało wspomniane brakuję zdjęcia tego pulpeta :P

Leci PLUSSSSSSSSSSS

@Just NoOne brawa za pomysłowość,  i zaangażowanie w swoją pracę 

Pozdrawiam :D

 

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiady - tym bardziej że ciągle z tymi samymi osobami - zaczynają mnie nudzić...
Daję plusa za włożoną pracę ale jak dla mnie czytanie tego samego po raz trzeci jest trochę słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie zgadzam się trochę z Panem Komisarzem, dużo jest tej powtarzalności w tych wywiadach, brakuje mi tego 'WOW'. Nie mówię, że wywiad jest zły, bo jest na dobrym poziomie, fajnie i przyjemnie się czyta. Jednak liczę na coś więcej. Pozdrawiam was oboje. Dobranoc! :D 

 

Ps: Dziękuję za miłe słowa, Karolanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


spoko wywiad ze spoko mordeczka ;) trochę znam tego Pana Bebzika, chyba od początku jego dołączenia do MH, poczatki byly ciezkie ale Bezi to idealny przyklad ze prace, upór i chęci moga doprowadzic bardzo daleko,  serdecznie Cie pozdrawiam ;)

 

 Troszke Julka niektóre pytania nie zbyt przypadły mi do gustu, na szczęście Bezik ratuje całość swoimi odpowiedziami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...