bakari Posted April 11, 2017 #440600 Posted April 11, 2017 Cześć , mam na imię Łukasz mam 22 lata i właśnie zaczynam grać w CS 1.6 zaczynałem od source po globala i stwierdziłem , że w 1.6 też coś popykam mam nadzieje ze będzie mi się dobrze grało Cześć
ROMANIKOV Posted April 11, 2017 #440606 Posted April 11, 2017 Cześć W wolnej chwili wpadnij na CS:GO MOD #8
Xiaulin Posted April 11, 2017 #440664 Posted April 11, 2017 Witam zapraszam także na serwer dd2/inf .
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Apr 11
13
Apr 13
1
Top Posters In This Topic
Ripton 1 post
Th3End 1 post
aureox 1 post
bakari 1 post
Popular Days
Apr 11 2017
13 posts
Apr 13 2017
1 post