Skocz do zawartości
~MiyaGu*

[ODRZUCONE] Mod Julka #3?

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jest.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Również jest.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Nie ma.

 

 

Imię: Julia.
Wiek: 17.
Czas spędzony na forum: 1.5 roku.
Doświadczenie w moderowaniu: Pełniłam podobną funkcję.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie, nie obslugiwałam panelu moderatora.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na  forum?: Miałam chyba jedno, jak się nie myle. Za napisane zbyt wielu użytkowników do konkursu. Zamiast dwóch, to napisałam trzech.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Na forum poświęcam około 2/3h dziennie.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dlaczego ja? Ponieważ chciałabym się wykazać i pomóc. Rola opiekuna serwera nie jest taka ciężka. Redakcja to samo, więc jak by się udało w niczym by to nie "kolizowało". Jestem osobą, która się nie poddaje, w sumie widać. Większość z tego siedząc na telefonie. Zależy to od okoliczności i od chęci. Jestem aktywna i pomocna. Mam bardzo dużo czasu wolnego. Myślę, że "dojrzałam" do pełnienia tej funkcji.

Pozdrawiam! ;)

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK. 

+W tej grupie przyda się dziewczyna. 

+Wymagania spełnione. 

+ Aktywna. 

Powodzenia.

 

@Missia Im więcej tym lepiej. :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Julcia, ale dla Twojego dobra jestem na nie. Mniej więcej znam Twój stan, czy dajesz radę itp. i sądzę, że kolejna ranga przy dość poważnych rangach jakimi są redaktor forum, opiekun serwera a miałoby dojść moderator? Według mnie to będzie dla Ciebie za dużo, zwłaszcza że jak każdy z Nas, mamy swoje życie prywatne, realne, które powinno być na pierwszym miejscu. Jak wspomniałem wyżej, jest to dla Twojego dobra, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jako OP serwera radzisz sobie dobrze , jesteś bardzo kulturalna , oraz cierpliwa (chyba ,że za mało Cie znam xD). Bardzo ciężko jest wyprowadzić Cię z równowagi ,więc za to duży plus. Zawsze kiedy miałem jakiś problem i zwracałem się z tym kłopotem do Ciebie , to jeszcze ani razu mnie nie zawiodłaś  a wręcz przeciwnie  za każdym razem wytłumaczyłaś /wyjaśniłaś mi wszystko. Spełniasz wszystkie wymagania , więc  co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Widziałem , że składałaś już kilka podań na Moderatora forum  , i mimo tego ,że były one odrzucane ty  piszesz kolejne i się nie poddajesz, to się ceni. Reasumując dałbym dziewczynie szansę :).

Życzę Ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Julia, jako OP serwera z tego co widzę radzisz sobie bardzo dobrze, aczkolwiek coś w  redakcji Cię ostatnio mało, popracuj nad tym i przy następnej rekrutacji złóż podanie. Na tę chwilę na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Julka, zawsze pomocna dziewczyna. Świetna opiekunka serwera. Składa kolejne podanie jak widać walczy o to stanowisko. Długi staż na forum jak i doświadczenie. Często ją widzę na forum. Każdemu należy się szansa. Stanowisko opiekuna tak jak napisałaś wyżej nie jest aż tak ciężka. Musiałabyś troszkę więcej czasu poświęcić w redakcji, ale myślę że dla Ciebie to żaden problem.  Tak ;)

Powodzenia :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic do Ciebie Julka nie mam ale z tego co wiem to brakuje Ci troszke kultury :) są lepsi kandydaci na to stanowisko, popracuj nad sobą a przy następnej rekrutacji bedziesz mocnym kandydatem, póki co jestem na Nie. Zycze ci wszystkiego dobrego. 

 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Just NoOne, jesteś osobą miłą, sympatyczną, nie widzę konfliktów z Tobą, swoje funkcję wypełniasz w miarę możliwości, nie ma nic do zarzucenia. Redaktorze, ciężko mi oceniać, bo wróciłaś w okres gdzie powstała gazetka świąteczna i jak @Missia określiła że teraz macie chwilową przerwę. Więc w tym temacie, tej rangi nie oceniam. Patrząc na sb, nie widzę konfliktów w skargach, problemach też. Kultura jest pełna parą, to mi się także podoba. Język, składnia też na wysokim poziomie. 

Jestem na duże tak. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Julio tak jak się umawialiśmy, tak za tak. A tak całkiem serio to jestem na TAK z jasnych powodów:

+ można z tobą porozmawiać na pełnym luzaku

+ jeżeli po raz kolejny składasz podanie to na pewno zależy Ci na tej posadzie

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam tu rozdarte serce:

 

Na TAK bo Wrocław oraz nie widze skarg, jesteś aktywna i rozpoznawana.

Na NIE bo widze lepsza kandydaturę, jesteś bardzo młoda i boje się o rzetelność i sprawiedliwość.

 

Jestem na NEUTRALU - jednak jak dalej tak pójdzie i nic nie przeskrobiesz - to następnym razem odpowiedź będzie inna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

- Bardzo dobra aktywnosc na Forum

- Kazdemu stara sie pomoc

- Posiadasz dwie wazne rangi, dajesz z siebie 100% i wywiazujesz sie z nich, to powinno sie wziac pod uwage :)

- Jesli piszesz, ze dasz rade i udzwigniesz ciezar jakim jest MODERATOR, to czemu nie? Szansa sie nalezy kazdemu.

- Kazdy juz raczej zauwazyl jak Ci zalezy na tej randze, nie poddajesz sie, taka pomoc sie napewno przyda :)

Nic innego mi nie pozostaje jak zyczyc Ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze sobie radzisz jako opiekun i tego się trzymaj, na tym stanowisku niestety Cię nie widzę. Myślę, że ostatnio nieco zaniedbałaś rangę redaktora - moderator to kolejny, jeszcze większy obowiązek. Moim zdaniem jeszcze nie zapracowałaś sobie na tę posadę. Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Uważam, że nie nadajesz się na moderator i nie podołasz obowiązkom tej rangi. Kandydatury pozostałych dwóch osób przekonały mnie bardziej. Jesteś dobrą opiekunką i niech tak na razie pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Julcia, Julcia mogłaś sie bardziej wysilić pisząc to podanie, ale powiem coś od siebie, bo znam Cie na wylot i wiem jaka jesteś. Moim zdaniem gdybyś dostała tą range wykorzystałabyś swoją szanse w 120%, jesteś pracowita, sumienna i zawsze służysz pomocną ręką. Masz swoiste poczucie humoru, które nie każdy rozumie, ale gdy przychodzi co do czego to potrafisz podejść do rzeczy z prawdziwą powagą, dlatego ode mnie masz tak

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinnaś się wstrzymać się z kolejnymi podaniami i bardziej się zaangażować. Od poprzedniego podania, zbytnio nic się nie zmieniło. Masz ogromny potencjał, ale dla mnie to za mało. 

Powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...