Skocz do zawartości
Doman

Wywiad z dzikim dzikiem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :D

Jakiś czas temu udało mi się namówić ważną osobistość MH jaką jest @Malu. Zapraszam! :) 

Malu

Doman

 

Witam Cię Robercie. Zgadzasz się na opublikowanie wywiadu z Twoją osobą?

Cześć, nie ma sprawy

 Tak jak dom ma swój początek tak i My zaczniemy od podstaw. Powiedź nam skąd jesteś oraz ile to wiosen za Tobą.

Pochodzę ze Górnego Śląska a dokładniej z Zabrza, miasta otoczonego większymi miejscowościami takimi jak Gliwice, Bytom, Ruda Śląska. Jeśli dalej ktoś nie kojarzy to Zabrze leży też blisko Katowic. Mam 20 lat w co niektórzy nie wierzą, bo brzmię na więcej :P 

Potwierdzam. Na ts brzmisz na nieco starszego :D Czym wyróżnia się Górny Śląsk na tle innych miast? Co możemy w nim znaleźć? 

Węgiel, dużo węgla :D Kiedyś te miasta słynęły z dużej liczby kopalń co powodowało duże zapotrzebowanie na pracowników a w zasadzie górników. Ludzie z całej Polski zjeżdżali się na Śląsk w poszukiwaniu pracy, geniuszem nie jestem ale przypuszczam, że przez to teraz Śląsk jest najbardziej zaludnionym województwem w naszym kraju. Widoków za dużo tutaj nie znajdziemy porównując Śląsk do rejonów górskich czy morskich, ale i tak to miejsce przyciąga. 

Górnik to trudny zawód. Słyszałem, że Ty również specjalizujesz się w tej dziedzinie. Dlaczego akurat górnictwo?

Skończyłem szkołę górniczą i miałem praktyki na kopalni, lecz nie poszedłem dalej w te strony. Wszystko przez niestabilną sytuacje w kopalniach. Do tej szkoły poszedłem z myślą o fajnych zarobkach, lecz jest jak jest i z kopalnią nie wiążę planów.

Strajki, cięcia to teraz można usłyszeć o górnictwie w TV. Na sieci masz, miałeś ksywę ,,dzik". Podejrzewam, że dużo ćwiczysz, prawda?

Nie wiem skąd wziął się ten pseudonim, wielki nie jestem. Od zawsze pracowałem nad rzeźbą, wytrzymałością i szybkością. No i mocnym uderzeniem :D Ważę niecałe 90 kilo co dzikiem mnie nie czyni. Kiedyś trenowałem kosza, co doprowadziło mnie na krótki okres do kadry Śląska, lecz czas pokazał, że lepiej czuje się w sportach walki. Lubię się bić, nie szukam zaczepki na ulicach, lecz jeśli są kłopoty to nie uciekam. Lubię ring i klatki, ale przez brak czasu aktualnie nic nie trenuje. W planach mam powrót do MMA i może to będą treningi i Michała Kity co wiąże się z dobrymi wynikami.

Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem? 

Mam 3 braci i siostrę, 1 brat jest starszy a reszta młodsi :P 

 Jakie są relacje między Wami? Miałeś kiedyś dość tego, że musisz zajmować się młodszym rodzeństwem?

Pomagam młodszemu rodzeństwu gdy trzeba, ze starszym bratem dogaduje się, lecz czasami ciężko :D 

Jakiej muzyki słuchasz na co dzień?

Od 2005 roku słucham Eminema, w domu, w samochodzie, w wolnej chwili. Innej nie słuchałem i nie będę :D 

Stanowczo! Tak trzymaj ^^ Jesteś administratorem sieci cs 1.6, a więc przypuszczać można, że grasz dużo w cs. Grasz tylko w counter strike czy wolisz czasami odpocząć i zagrać w coś spokojnego, mniej dynamicznego? 

Dużo grałem w 1.6, lecz aktualnie wchodzę na serwer tylko aby sprawdzić czy działa to co naprawiłem lub zepsułem. Aktualnie gram w CS:GO i czasem dla relaksu w mniej sławne tytuły, zależy od czasu, którego zawsze mało.

Dorosłość ma to do siebie, że już nie można poświęcać czasu na gry tyle, ile by się chciało :D Jesteś już pełnoletni, masz własne mieszkanie czy sytuacja zmusiła Cię do tego, że mieszkasz jeszcze z rodziną?

Nie, tyle własne co wynajmuje, mieszkam z @Ania ;) i naszym kotem :P 

Oooo kiciunia ^^ Jak się wabi? Opowiesz nam wszystkim jak zaczęła się ta historia miłosna i ile to już trwa? 

Kot wabi się Kermi, na drugie Januszek a na trzecie nie powiem jak go nazywam gdyż to niecenzuralne :D Historia zaczęła się 2 lata temu w styczniu, z Anią znaliśmy się na sieci jako administracja gdyż ja byłem s@ a Ania opiekunem cod 400, lecz kontaktu nie mieliśmy. Pewnego dnia napisałem do Ani na ts3 mimo, że tam się rozmawia :D Pisaliśmy dniami i nocami, a 3 miesiące później wybrałem się w podróż ponad 550 km na Mazury aby ujrzeć na żywo pierwszy raz moją ukochaną! Przez rok przyjeżdżałem do Ani na kilka dni średnio co miesiąc a następnie zamieszkaliśmy razem w Zabrzu. 

7hCpB9r.jpg (Studniówka Ani i Roberta)

Oooo pokonać niemal pół polski żeby zobaczyć osobę, na której nam zależy, urocze :wub: Jaki styl reprezentujesz? Wolisz luźno się ubrać w dresiku czy w dużej wadze przywiązujesz wagę do swojego wyglądu? 

Całą Polskę:D Zależy od okoliczności, na co dzień chodzę w dresach, w pracy 8 godzin spędzam w ubraniach roboczych :D Bardziej zwracam uwagę na komfort niż na wygląd mimo to nie ubieram się jak menel :D 

Czyli jeżeli gdzieś z Anią wychodzicie to koszula, krawacik, włoski ułożone, tak? :D 

Bardziej jeansy niż koszula i krawacik, jak pisałem wcześniej wszystko zależy od okazji. Przecież nie pójdę na pogrzeb lub wesele w dresie xD 

Hah też prawda ^^ Wcześniej wspomniałeś, że chcesz wrócić do MMA, zobaczymy kiedyś Twoją walkę w telewizji? :D 

Wątpię gdyż lubię walczyć, ale dla przyjemności, a nie zawodowo. Mimo to miło by było wystąpić na jakiejś większej gali.

Jaka praca by Ci sprawiała najwięcej satysfakcji? Obecna czy może coś innego? 

 W obecnej pracy czuje się bardzo dobrze, w firmie jestem doceniany ze względu na przykładanie się do powierzonych obowiązków. Jestem kierowcą jak i magazynierem, lecz codziennie dostaje jakieś zadanie dla złotej rączki co spowodowało, że mam szanse w przyszłości pracować jako instalator. Instalator pieców, kotłów, grzejników i podobnych robót z tym związanych. Mam dużą satysfakcje gdy coś uda mi się zrobić lepiej niż oczekiwano zatem nie zamieniłbym tej pracy na inną. No chyba, że @aquax zacznie mi płacić za bycie h@ :D 

A tak też może się zdarzyć :D Co robisz gdy masz zły dzień? Wszystko Cię denerwuje i nie masz na nic ochoty, jesz czekoladę? :D 

 Rzadko mam takie dni więc nie zwróciłem uwagi na to, jestem optymistą i staram się patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka. Łatwo mnie zdenerwować jeśli ktoś robi to specjalnie, lecz niesie to za sobą zawsze jakieś konsekwencje, bo jestem uparty i nie odpuszczam :P 

Jest bądź są jakieś nawyki, których próbujesz się wyzbyć? 

Przez długi czas paliłem papierosy, rzuciłem z dnia na dzień nałóg, lecz po roku wróciłem do fajek. Po jakimś czasie z dnia na dzień przerzuciłem się na e-papierosa ze względu na cenę. Zwykłe papierosy kosztowały mnie 400 zł miesięcznie, a teraz wydaje +/- 50 zł. Nie przeszkadza mi ten nałóg, a innym raczej nie mam więc nie mam czego się wyzbywać :P 

Teraz zadam Ci trudne pytanie, ale bardzo ważne. Co sądzisz o polskiej policji? Jak oceniasz ich działania?

Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka. Są potrzebni obywatelom. Wiadomo, że w każdej grupie znajdzie się czarna owca, w tej akurat jest całe stado. Je**ć ich. Bardziej martwią mnie kroki polityków niż policji.

Jeżeli mowa tutaj o polityce: jaką partię wspierasz podczas wyborów?

 Każdy ma swój pogląd w tej sprawie, każda partia ma swoje plusy i minusy dlatego każde wybory są trudne, bo te kukiełki mówią jedno, a robią drugie.

To pytanie może wywołać burzę w komentarzach, ale co tam: Co sądzisz o imigrantach w Polsce? :D 

Nie każdy imigrant to terrorysta, ale każdy terrorysta to imigrant. Jeśli spotkam to nie przejdę obok patrząc się w ziemie. Dlaczego? Stanowią oni zagrożenie dla naszych bliskich dlatego trzeba temu zapobiec.

 Masz czasami dosyć tego wszystkiego i ochotę wyjechać np. w przykładowe Bieszczady?

 Tak, lubię swoją prace lecz brak czasu na wszystko daje się we znaki. Czas spędzony na sieci czasami zabiera mi możliwość dłuższego snu, ale lubię to i nie żałuję. Myślę, że każdy kto pracuje, uczy się lub ma inne obowiązki czasami chce odpocząć. Nie wiem czy Bieszczady ale chciałbym czasami zaszyć się gdzieś daleko gdzie nie ma ludzi, nie jeżdżą auta, autobusy, pociągi np. w Sosnowcu albo Radomiu.

Masz lęk wysokości?

Nie mam, pracowałem kiedyś dorywczo rozkładając i składając rusztowania więc na wysokości ok. 40 m musiałem nauczyć chodzić się bez poręczy po lewej jak i prawej stronie :P 

Domyślam się, że nie było to łatwe. Jeżeli miałbyś wymienić, swoje słabe jak i mocne strony, co byś wymienił?

 ,,Be proud of who you are"~ Eminem. Nie chce się zmieniać :) 

Jakie jest twoje największe marzenie oraz dlaczego akurat takie?

Duży własny dom, w którym będę mieszkał z Anią i naszymi dzieciaczkami oraz pojechać na koncert Eminema, dwa oczywiste marzenia ;) 

Rozumiem. Jest jakieś miejsce na świecie, które za wszelką cenę chcesz zobaczyć?

Detroit jak i kilka większych miast w stanach.

Jakie filmy lubisz oglądać? Dlaczego akurat te?

Sensacyjne, thillery, komedie oraz horrory. Tytułów Ci nie podam bo jest ich masa :P 

Nie boisz się horrorów? Rozbawiają Cię niektóre tam sytuacje?

Jeśli horror jest słaby to nawet nie oglądam go do 10 minuty więc potem nie ma co mnie bawić gdyż eliminuje kiepskie filmy :P Jeśli jest klimat to mogą przejść mi ciarki po plecach, lecz nie będę bał się potem iść w ciemności do łazienki :D 

Którego nauczyciela najbardziej nie lubiłeś w czasach szkolnych?

Nie miałem problemów z nauczycielami, a przedmiotami. Niektóre były tak nudne i monotonne, że ciekawszym zajęciem było liczenie kratek w zeszycie.

Tytułem jakiego filmu możesz opisać swoje życie?

Turysta :D 

W gimnazjum byłeś uczniem buntownikiem czy raczej skorym do współpracy?

Umiarkowanym, aby grać mecze w kosza musieliśmy dobrze zachowywać się w szkole, trener był wzywany na wywiadówki więc wiedział kogo ma zawieszać w meczach. Dodam, że cała drużyna chodziła do jednej klasy.

Na jakiej pozycji grałeś w koszykówce?

Do pewnego wieku byłem najwyższy w drużynie więc jako center, lecz potem gdy zrobiłem się szybszy i zwinniejszy zmieniałem się z kolegami i wchodziłem na skrzydło lub czasami rozgrywałem.

Jesteś wysoki czy to celność czyniła Cię najlepszym?

 Nie byłem najlepszy z rzucających, lecz miałem największą liczbę bloków w meczach dzięki wyskokowi oraz zwinności. W wieku 16 lat nie było problemu abym robił wsady, miałem wtedy 185 cm wzrostu a obręcz zawieszona jest na 305 cm więc troszkę musiałem się namęczyć aby osiągnąć takie wyniki. Są o wiele lepsi lecz jest to jakiś wyczyn.

https://www.youtube.com/watch?v=kAGED5DwTbs

Masz mocną głowę do trunków czy raczej dosyć szybko odpadasz?

 

Rzadko pije, lecz nie padam jako pierwszy, trzeba wiedzieć kiedy przestać pić :P 

Jaka gra Cię wychowała? Metin2, Tibia czy może cs?

Stanowczo metin, grałem w to od 3 klasy podstawówki przez bardzo długi okres. Nie chce się chwalić wynikami, ale z wiedzy o metinie mógłbym pisać prace magisterską :D 

Którą postacią grałeś oraz, które z królestw zawsze wybierałeś?

Kont oraz postaci miałem wiele, mówimy oczywiście o oficjalnym polskim serwerze. 90 lvl surą bm, x2 80lvl wojownik body jak i mental, ponad 8 kont 75lvl z różnymi profesjami. Każde konto expiłem osobiście i nie wykorzystywałem pieniędzy oraz poziomów z innych kont, to zabiera całą zabawę. Były to dawne czasy, teraz ludzie grają w 3 osoby na jednym koncie ładując po 2k zł w itemshop. To nie dla mnie, ja grałem gdy o wszystko było ciężko i głupią zbroje robiło się pół roku. Wartość jej sięgała 2000 zł, teraz 20 zł. To nie te czasy.

,,Ale to już było, znikło gdzieś za nami" tymi słowami piosenki można opisać tą sytuację. Opowiedz teraz jak w ogóle znalazłeś się na MH?

Dawno temu gdy JB były jeszcze na topie przypadkiem wszedłem na serwer gdzie spotkałem @knoppcio mówiącego coś o Polonii Bytom (wrogi klub) troszkę się powyzywaliśmy lecz od dawien dawna mamy sztamę. To on spowodował, że zaglądałem na serwer, a wiele innych osób, że zostałem tutaj aż do teraz.

Jak wyglądała Twoja sytuacja awansów na MH? Od czego zacząłeś?

O kurcze, to było dawne temu i nie prawda, lecz z tego co pamiętam to najpierw byłem adminem jb>opiekun jb>s@+opiekun JB>s@+opiekun jb+opiekun cod 40k>s@>Emeryt>s@>opiekun sieci, a następnie h@.

Widzę małymi kroczkami do sukcesu. Czy była jakaś sytuacja, problem z MH, nad którym musieliście posiedzieć kilka nocy?

Nie wspinałem się na siłę w drabince rang, robiłem co swoje, o awans nigdy się nie prosiłem. Złożyłem w życiu jedno podanie i wszystkie moje kroki nagradzał aquax kolejnymi awansami. Czy robił dobrze to nie wiem, możecie napisać jakie moje kroki Wam się nie podobają i zmienię to :D Było sporo takich sytuacji gdzie nie mogliśmy oderwać się od pracy, ale większość roboty aquax i tak sam odwalał. Gdy jest praca na sieci aquaxa nie widać na forum, bo siedzi po nocach i coś wgrywa i naprawia, ja tylko pomagam lub działam na własną rękę w wolnym czasie. 

Za czasów gdy byłeś OP serwera, kto sprawował funkcję @h oraz opiekuna sieci?

Jako h@ aquax, @Consecuente, @n-ty dziendzień był opiekunem sieci a następnie awansował na h@ i nie było przez długi okres opiekuna sieci.

Za parę miesięcy odbędzie się zlot 2017, rozumiem, że Twoja obecność jest potwierdzona?

Tego jeszcze nie wiadomo, wszystko zależy od daty zlotu.

Którą osobę z MH wspominasz najlepiej, ale nie ma już jej z nami na sieci?

Jest sporo starych wyjadaczy, którzy opuścili nasze grono. Sporadycznie wchodzą na forum, ale brakuje na sieci takich osób jak np. n-ty dzień, Figter, Strajk.

 Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

Kotlety :D 

Skąd pomysł na nick ,,Malu"

W 4 klasie podstawówki miałem koszulkę koszykarza - Karl Malone. Wersje odczytywania nazwiska były różne, ale na końcu przyjęło się ,,Malu" i zostało tak do teraz.

I tak dobrnęliśmy do końca, chciałbyś coś dodać od siebie?

Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników jak i administracje działającą dla dobra sieci.

 

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wywiad, kolory fajne, dzik też dziki, jak do tego dzikiego wywiadu. Nie ma do czego się przyczepić.

 

p.s @Malu za te miłe słowa dasz supporta? :> :kappa: :trol:

@Doman innny kolor o tutaj ---> Dorosłość ma to do siebie, że już nie można poświęcać czasu na gry tyle, ile by się chciało  Jesteś już pełnoletni, masz własne mieszkanie czy sytuacja zmusiła Cię do tego, że mieszkasz jeszcze z rodziną?

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Doman napisał:

 W obecnej pracy czuje się bardzo dobrze, w firmie jestem doceniany ze względu na przykładanie się do powierzonych obowiązków Jestem kierowcą. W obecnej pracy czuje się bardzo dobrze, w firmie jestem doceniany ze względu na przykładanie się do powierzonych obowiązków. Jestem kierowcą jak i magazynierem, lecz codziennie dostaje jakieś zadanie dla złotej rączki co spowodowało, że mam szanse w przyszłości pracować jako instalator.

Popraw. Wywiad z najgorszym snajperem w CS:GO przypadł mi do gustu. Leci +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubię Eminema, ale jak ciągle tego sluchasz i tylko tego to współczuję @Ania ;):D(z odmianą jak coś)

Spoko wywiad jest co czytać, fakt faktem, że większość rzeczy wiedziałem z poprzednich wywiadów, ale są i nowości dlatego PLUUUUUS świry. (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Malu zacznijmy od tego że masz 18 lat dopiero :D^^ , jesteś rudy z tego co pamiętam , lubisz śpiewać pod prysznicem mówiła mi @Ania ;). :D

Kota ? a przecież zamiast kota mieliście mnie zaadoptować   @Ania ;) obiecała :( 

Wywiadzik fajny , dobrze się czytało , trochę się dowiedziałem o tym złym człowieku :D 

Za całokształt wywiadu leci plusik ale gdyby było więcej pytań  to fajnie by było ^^ . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły.

Fajnie się czegoś o Tobie dowiedzieć @Malu;)

Najwięcej życzę szczęścia i wytrwałości z @Ania ;) i oczekamy na zaproszenia na wesele! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad na poziomie  , można się  dość sporo dowiedzieć o naszym Dziku :P@Malu największy Plus dla Ciebie za to , że tak samo jak ja (nie wiem czy mogę tak powiedzieć) "Uwielbiasz" <3 Kotlety <3:D:D:D

Jeżeli chodzi o tych Imigrantów to widzę , że mamy podobne poglądy :).

PLUSSSSSSS :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...