Skocz do zawartości
Wywra

[ODRZUCONE][PODANIE] ZNIENAWIDZONY SŁUŻBISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wywrand

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): adminowałem tutaj przez chwilkę (dwa tygodnie chyba), na wielu innych sieciach w przeszłości

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8+

Staż w CS-sie: będzie 10-11 lat, od gnoja

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty:
pilnuję regulaminu bardzo konkretnie, wyzywający mnie gracze nawet po mojej rezygnacji są chyba tego dobrym dowodem :D Myślę, że OP nie był ze mnie niezadowolony przez ten krótki czas, gdy adminowałem. Odpuściłem, bo musiałem dorobić w cholerę nadgodzin i wiele innych spraw pozałatwiać, ale skoro mam to już za sobą i zostało mi standardowe 40h pracy tygodniowo, to mogę znowu wrócić i gnębić moje "ofiary", haha.
Poza tym wkurzyłem się dzisiejszym gadaniem przez 2 mapy do Przema, żeby zbanował wyzywającego mnie gracza, co on ewidentnie ignorował. Czasem nawet nockę zarwę, ale na COD400 ma być porządek i będę tego pinlować.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:

Kontakt: FB podałem w poprzednim podaniu, S0B0T4 i inni maja mnie na steam

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Wywrand/80.72.43.106:27022/

Uwagi: przez najbliższe 5-30 dni mogę nie mieć mikrofonu, to ode mnie niezależne, ale aktywność wróciła

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie pół na pół

Miales admina i zrezygnowales rozumiem problemy w szkole czy tam cos ale mozesz zglosic to czy tez napisac do @S0B0TA oon jest czlowiekiem i zrozumie i przymknal by troche oko na to czy cos ;) i jeśli dobrze pamietam to Twoje powody banow chyba byly troche dziwne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem problem z pracą, bo musiałem robić sporo nadgodzin. Teraz jest już normalniej, ale gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to byś to wyczytał w pierwszym poście, który chyba powinieneś przeczytać, jeśli się wypowiadasz.
Zresztą S0B0T4 był o wszystkim poinformowany, najpierw też brałem urlop i jakbyś kiedykolwiek musiał w życiu wyrabiać ok. 80h pracy w jednym tygodniu, a do pracy dojeżdżał po godzinie, to byś zrozumiał, czemu myślałem, że rezygnuję na zawsze. Oczywiście pod żadnym pozorem Ci tego nie życzę.

Co do moich powodów banów, dalej czekam aż którykolwiek z Was (adminów COD400) poda mi CHOCIAŻ JEDEN przykład niesłusznego bana, bo każdy gadać potrafi, a jak trzeba podać konkret to zmiana tematu :D Także, nie, nie pamiętasz dobrze. Tylko, że emotka z puszczonym oczkiem sugeruje takiego pewniaczka, może jakiś powód mi podasz..? ;)
Wydaje mi się, że gdyby tak było, to UBT oraz super admini widząc "powody banów", czy skargi zbanowanych graczy sami by mnie wyrzucili. A kojarzysz jakąkolwiek? 

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie 

1. - Nie wypowiadamy się w swoim podaniu to to już jako były admin powinieneś wiedzieć

2. - Brak znajomości podstaw choćby gdzie są tekstury

3. - Notoryczne łamanie regulaminu

4. - Kultura

5. - /+ Godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem sie drugi raz bo na telefonie mi cos sie wali z edytacja...

Jednak jestem na wielkie NIE !!

Koles za duzo szumu robi, i przez niego byla by zla atmosfera wśród adminow a do tego dopuscic nie mozna.

Za bardzo "cwaniakuje"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę Panowie boją się, że ktoś będzie za bardzo trzymał się zasad :) Bez obrazy ale to jest śmieszne, notoryczne łamanie regulaminu bo dostał 2 bany?Cwaniakuje bo pisze prawdę? O jakiej Ty atmosferze mówisz Monte skoro miał admina i problemów przynajmniej ja nie widziałem żeby coś było nie tak z nim. 

Pewnie bym to olał, ale jak wreszcie podanie daje osoba, która faktycznie przypilnuje serwer a nie będzie robiła wszystko byleby szybciej to Wy macie problem...bo mówi jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam jestem na Tak. Nie widziałem żeby w jaki kolwiek sposób łamał regulamin, przynajmniej jak był adminem to można było liczyć na jego pomoc, jak i zarówno było widać że był porządek na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE 

Popełniłem błąd dając na tak w pierwszym podaniu. Osoba przez którą są tylko spiny pomiędzy administratorami. Cwaniakuje, twierdzi że jest taki uporządkowany i ma czas sprzedawać adminów nawet jak większość czasu są niewinni, ale sam siebie czasami nie pilnuje. Już nawet wczoraj widziałem bana za txt ^^ 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

Nie przestrzega regulaminu, próbuje pozbyć się niektórych adminów nie wiem czemu, składa skargi na adminów bez przyczyny, a tak apropo wczoraj wbijał na txt chyba z 10 razy i se skakał po nich dostał bana od @Nodi i skarge odrazu złożył że dostał bana bez powodu nie był na żadnych txt czy coś takiego bo admin Nodi nie miał ss jak był na txt ale ja potwierdzam że on był wiec nie dziękuje za takiego admina na serwerze który nie przestrzega regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie Przemo, po co taki admin na serwerze, który nie przestrzega regulaminu? Nie toleruję koleżeństwa i przyczepiania się do kogoś jeśli samemu nie jest się idealnym, a Tobie do idealności brakuje duuuużo.

Ss z dzisiejszej mapy, jak to wspaniale przestrzegasz regulaminu, że hostów nie byłoby szans zabrać:

6D3776D24579942D352B7E974566A3F1798DFA6D

Szukać dalej? Jako gracz już byś dostał bana, no ale...przecież Ty regulaminu przestrzegasz zawsze i wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Przemo*_* napisał:

wbijał na txt chyba z 10 razy i se skakał po nich dostał bana od @Nodi i skarge odrazu złożył że dostał bana bez powodu nie był na żadnych txt czy coś takiego bo admin Nodi nie miał ss jak był na txt ale ja potwierdzam że on był

A Twoje słowo jako świadka mnie kompletnie nie obchodzi, nie ma wiary na słowo, żeby nie rozpleniało się kolesiostwo. Dlatego jak banujecie musicie mieć dowody na tego bana.

D-O-W-O-D-Y. Rzucacie mięsem na prawo i lewo a administracji nie było dane zobaczyć ani jednego demka czy ssa. Póki co jedyne co mogliśmy zobaczyć to brawurowo postawione sentry :]

Apeluję o spokój i odpowiednie motywowanie swojego głosu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam @SUNN. #URLOP, że napiszę we własnym podaniu, niestety jestem zmuszony. Zobacz co się dzieje na TS3, co pisze jeden z Waszych adminów :) ma urlop czy coś, bo go nie widuję, ale siedzą tam wszyscy admini i buntują tekstami "konfident, to podanie na nie". Naprawdę @S0B0T4, niech ktoś coś z tym zrobi, bo to jest szczyt szczytów, masakryczne kolesiostwo. Dlatego uprzedzam o kolejnych wypowiedziach "na NIE", inaczej nie mam jak tego zrobić, musiałbym robić nowy temat albo rozsyłać takie rzeczy całej administracji.

Cytuj

KreatywnyAli: widze ładnie na tsie o tobie gadać muszą :] kojarzysz wywranda?
21:02 - Kula  Multi-Head.pl: juz wszystko wiem xD
21:03 - KreatywnyAli: hmm?xd
21:03 - Kula  Multi-Head.pl: konfident i podanie na nie xD
21:03 - KreatywnyAli: kolejny...


Najpierw słysze, że zgłaszam ich za darmo, jakoś +1 dostali.
Potem słysze, że banowałem za darmo, ale skarg nie widziałem.
Potem dostaję bana za rzekome TXT, nie ma dowodów.
Potem słyszę, że łamię regulamin bez przerwy, ale dowodów dalej nie ma.
Teraz na TS3 coś takiego.

Siedzą tam w kilka osób, kółko wzajemnej adoracji i mnie wyzywają. Nie mam jak nagrać, bo nie mam sprzetu audio chwilowo, co zaznaczyłem u góry, ale jak oni mają być ponad prawem i takim dzieciakom powierzacie ważne funkcje, to naprawdę zacznę żałować, że trafiłem na ten serwer. A szkoda, bo gracze, mod, OP i forum fajne, tylko połowa adminów nie postępuje jak ludzie.

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, Nodi napisał:

Ja jestem na Nie 

1. - Nie wypowiadamy się w swoim podaniu to to już jako były admin powinieneś wiedzieć

2. - Brak znajomości podstaw choćby gdzie są tekstury

3. - Notoryczne łamanie regulaminu

4. - Kultura

5. - /+ Godziny

Pokaż mi chłopcze punkt w regulaminie zabraniający wypowiadać się w swoim podaniu. Banda koleżków sie zgrała w strachu o swoje dupsko, jak nie wywra to ja spojrze ma Waszą prace gdyż S0bota ostatnio rzadko tu bywa. Tylko zastanówcie sie czy tego chcecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi do czego to porównujesz tam chodzi o czysty spam scrooluj wyżej a zrozumiesz ;)

Skoro sie już wypowiadam w podaniu, bo poniekąd osoba wyżej mnie do tego zmusiła to jestem na TAK. 

Sam dużo zgłasza mi na steam znam sytuacje na COD 400 nie wiem czym wam aż tak bardzo zaszedł za skóre. 

Pewnie tym, że pilnuje porządku nie daje sobie wejść na głowe. Szczerze? Podziwiam go, bo jest bezstronny mówi wprost co myśli nie trzeba mu tłumaczyć co ma robić, poprzednio pełnił swoją funkcję wyśmienicie i wiem, że na pewno będzie dobrym adminem.

Powodzenia w podaniu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tylko trzymam się zasad które wyższa ranga ustala. Odkąd pamiętam zawsze było że wypowiadamy się w swoim podaniu i nie raz widziałem jak wyższa raga za to upominała .Proponuje na tym zakończyć bo to robi się już męczące nie róbmy sobie jaj tera wychodzi że ja to ten niedobry mści się i co jeszcze.Niech będzie wasza racia.

Przepraszam i na tym zakończe 

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Przemo*_* ile jeszcze raz napiszesz, że jesteś na nie? Raz wystarczy. To jest temat stworzony do oceny kandydata a nie bijatyki słownej pomiędzy adminami a graczami. Każdy kolejny post, który jest inny niż ocena kandydata będzie nagradzany +1. Temat do dyskusji proszę sobie założyć w dziale ukrytym serwera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje założyć nowy temat i tam się idzcie kłócić a nie w podaniu !

Każdy niby święty a spamujecie jak nie wiem :/ Z podania się zrobiła kłótnia, wypowiadacie się już nie na temat podania tylko spiny... 

Ps. @BeneWybacz ale musiałem to napisać a dopiero później zobaczyłem Twój post (umkło mi) ale jak coś to możesz dać do +1 Trudno...

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh, dalej psioczycie że się nadaję bez ani jednego dowodu na moje złamanie regulaminu albo niesłusznego bana? Jakoś Bezzi który jest szefem UBT i czasami z nim piszę nigdy ani słowa mi nie napisał o ani jednym moim niesłusznym banie. Gadać głupoty bez dowodów każdy może, a ja tego nie robię w przeciwieństwie do Was, bo bez dowodów byście +1 nie dostali. I za takie +1 buntujecie graczy na TS3, o czym dobrze wiem i sporo nagrałem. Banda wzajemnej adoracji pęka że strachu o swoje posadki, bo pojawił się ktoś, kto sumiennie pilnuje porządku na serwerze. Powinniście się wstydzić, że z takim czymś wyszliście do ludzi. I to, że zrezygnowałem, nie znaczy, że nie wrócę, bo są osoby wyższe ranga które przez mój krótki okres adminowania uznały że robię to dobrze i to tylko kwestia czasu aż nowe nagrania trafia do H@ i kolejny skończy z banem na TS3 jak Rafał W 

Akurat jego nagrania do H@ nie trafiły, żeby nie było niedomówień, ale to, że wszyscy się trzymacie razem i buntujecie, nie znaczy, że administracja wyższa rangą będzie pozwalać na takie rzeczy, które robicie. Bo to jest porządna sieć i zgraja małych adminków COD400 nie będzie dyktować warunków i jak tylko dostanę trochę wolnego i wrócę na PC, bo pisze do pracy z telefonu, to pewnie nagrania trafią do pewnych osób i się pożegnamy. Dobrej nocy wszystkim i chce jedynie dodac, że skoro OP uległ propagandzie i perfidnie olewa moje PW i wiadomości na Steamie od dawna, to rezygnuje z kandydatury do czasu aż pojawi się nowy opiekun. Ale rezygnować z gry ani dokumentowania waszych zachowań nie zamierzam, wiec życzę powodzenia.

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...