Skocz do zawartości
Werid *-*

Kontunuacja turnieju - może teraz się uda

Głosowanie  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak gramy?

    • 5vs5
      25
    • 4vs4
      3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 08/04/17 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zagłosowaniem zapoznaj się z treścią tematu bądź skonsultuj się z @.:Aga:. lub @Th3End,gdyż każdy głos oddany przed przeczytaniem, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu! :D

Jak większość wie z turniejem, który miał się odbyć, były pewne problemy. Mianowicie jeden z organizatorów się obraził, bo dostał warna, za to inne osoby zrezygnowały z niewiadomych przyczyn.

Tak więc pytanie do Was, czy są jeszcze w ogóle osoby chętne do zagrania owego turnieju?

Jeśli tak, to zgłoście się w tym temacie, a najlepiej gdyby osoby, które chcą wziąć udział wysłały mi link do profilu steam tutaj, na pw albo dodały bezpośrednio na steam -> қςιεzηι¢zқα ღ

Przewidywana data to 12-13 sierpnia (sobota, niedziela) albo zaczniemy już w piątek, jeśli będzie to pasowało uczestnikom. Przypominam, jest to turniej ONLY STEAM!

 

Przebieg, małe zmiany:

Teamy zostaną na nowo złożone, nie będą to duże zmiany ale jednak trzeba to zrobić, aby nie było drastycznych różnic w doświadczeniu, bądź czasie przegranym w cs. Krótko mówiąc: będzie się liczyła taktyka, jak i łut szczęścia, no i może też te doświadczenie :D

Gracze do teamu będą przydzielani pod względem przegranych godzin, dlatego potrzebne mi są Wasze konta.

W rozgrywce praktycznie nic się nie zmieni, grane będą trzy mapy. Oczywiście gramy do przewagi dwu-mapowej, może zdarzy się comeback i faworyt meczu zostanie wyeliminowany.

Wszyscy spotkamy się na ts3, aby tam ustalić jakie mapy będą, jak i ich kolejność. Na serwerze jest wgranych pięć: DUST2, INFERNO, NUKE, MIRAGE oraz TRAIN. Kapitanowie ustalą wraz z drużyną, którą wyrzucić i gramy te trzy, które zostaną.

Będzie 30 rund, włączony friendlyfire, runda trwająca 2 minuty, jak i czas od zaplantowania bomby do jej wybuchu, który wynosi 35 sekund.

Gdy dojdzie do wyniku 16:X osoba nadzorująca, zmieni mapę na następną. Jest wiadome, że gramy do dwóch zwycięstw, żeby było trochę trudniej :D 

Najprawdopodobniej wszystko będzie się rozgrywało pod wieczór, lecz zawsze można zmienić godzinę.

 

Ankieta:

Jak sami widzicie jest ankieta, w której zadecydujecie jak rozegra się ten turniej, co prawda w dużej mierze zależy to od tego ile osób się zgłosi, ale mam nadzieje, że tym razem się uda!

Jeśli liczba graczy nie będzie odpowiednia żeby np: zagrać 5vs5, to będziemy zmuszeni zagrać te 4vs4, ale liczę na Was! :x

Prosiłabym, żeby w ankiecie wypowiadały się osoby, które są zaciekawione turniejem, jak i chcą brać w nim udział. Żeby to chociaż jakoś wyglądało, a nie 35 głosów, a tylko 12 graczy. To osoby biorące udział w tym turnieju mają o tym decydować.

 

Czas na zgłoszenie się, jak i głosowanie w ankiecie macie do 04.08.2017 do godziny 23:59, po tym czasie razem z @Th3End'em jak i @LOLSON'em zbierzemy wszystkich i ustalimy jak będą wyglądać teamy. Jeśli ktoś się zgłosił, a to z kim jest mu nie pasuje, to już nie miejcie pretensji do Nas tylko do osób przez które trzeba było robić to na nowo.. 

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany albo był, a teraz nie chce grać, wszelkie komentarze niech zachowa dla siebie tym bardziej te, które z turniejem nie są związane, gdyż będą one uważane za spam ;)

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli dałoby się faktycznie zagrać to tego 11'tego to zgłaszam się. Jeżeli jednak 12-13 sierpnia to odpadam bo wyjeżdżam. Więc nie wiem jak to zaplanować, mi pasuje tylko piątek. 

Steam: /missiulka69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgłaszam się i postaram się nie strzelać swoim w plecy :)

edit:

 co do drużyn to najlepiej wybrać drużyny 6-7 osobowe... komuś coś wypadnie coś się urodzi( moja żona ma na 4-tego termin) komp się popsuje net zdechnie

Edytowane przez sypkilopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...