Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od warnów - Kagi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dziś
Nick gracza: sunn
Dowody: -
Świadkowie: -
Uzasadnienie:

http://topmasters.pl/

"Witam, piszę w sprawie moich 5 ostrzeżeń za reklamę innej sieci. Chciałbym napisać, że ta sieć już dawno nie istnieje tak jak serwer, który chyba był tam podany. Po prostu napisałem do senor nazwę, żeby potwierdzić czy o tą sieć mu chodziło. Nie była to natrętna reklama, czysty spam tylko raz napisana nazwa na SB, zero upomnień ze strony warnującego. Chciałbym też wspomnieć o Bezzim, który prowokował mnie na shoutboxie do zareklamowania jeszcze raz, a z tego co wiem jest to zakazane w regulaminie. PS. Nawet nie mogę odrobić warnów bo mam blokadę na posty. Dodam także, że ta sieć daaaaawno nie ostnieje (link ;>http://topmasters.pl/ - ) Według mnie żadna reklama bo kto ma tam przechodzić? Przepraszam za swoje zachowanie i nie chciałem aby to tak wyszło. Zasługuje na drugą szanse?"

 

Chyba każdy wie czemu pisze za Kagiego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahhhahahaahahahahaahhahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahhahahahaha okey skoro o mnie wspomniałeś to się wypowiem napisałem "powtórz co reklamowałeś" (coś w ten deseń) i teraz mi powiedz kto na ludzki rozum kto to powtórzy? XD Super prowokacja z mojej strony brawo WY ; ) P R O W O K A C J A po całości xD kisne jak ogórek w piwnicy.

Co do samej reklamy sie nie wypowiem, bo nie.

 

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@dzejki mam nadzieję że Lovas się Tobą zajmie za ten spam.

@Bezzi+++ fakt faktem to trochę podpada pod prowokację, zresztą chwilę wcześniej/później Seniora upominałem za podobne podlotki.

Co do Kagiego:
Wbiłem przelotem na główną i zastałem coś takiego*, tą sieć kojarzę ale wrzuciłem w google, wypluło mi ich JB (ale się w to nie zagłębiałem) więc zaserwowałem +1 warn. Po chwili zreflektowałem się że zapytam o ilość, skonsultowałem warna z @LOVASSS, który stwierdził że za reklamy daje niezmiennie +5 (co też uczyniłem). Fakt, serwer nie istnieje, dlatego warny i odwołanie pozostawiam reszcie w mocy działania bo sam nie jestem do nich przekonany. Niemniej Kagi wziął całą sytuację na poważnie, przejął się reklamą i odrabianiem tych warnów (zwłaszcza jak się dowiedział, że można odrobić ich ograniczoną ilość, a reszta ostrzeżeń zostaje na jego koncie dożywotnio).

Cytuj

Nie była to natrętna reklama, czysty spam tylko raz napisana nazwa na SB, zero upomnień ze strony warnującego.

Tutaj są drobne nieścisłości. Po pierwsze, jest zakaz reklamowania a nie natrętnego reklamowania. Po drugie, Kagi upomnienia wykorzystał - nie jest z Nami od wczoraj, zna regulaminy (przynajmniej powinien je znać) i swoje pierwsze warny ma już za sobą (miał 4 warny na koncie w momencie dodania kolejnych 5), więc tym bardziej powinno go to skłonić do przestrzegania zasad.

*reszta linków: http://imgur.com/TP2nNKY http://imgur.com/TP2nNKY http://imgur.com/TP2nNKY

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN.  Skoro to co napisałem "podchodzi" pod prowokacje :D  

To ja zapytam czym to jest? :)

Screenshot_20170825-232424.thumb.png.bcd38ac9b606de9e887747bb7cba75b4.png

Screenshot_20170825-232434.thumb.png.c2443ac680f6a7da9bd4acad2bb92076.png

Screenshot_20170825-232506.thumb.png.cb720563bb5d973bc0983b380a66f1bd.png

Screenshot_20170825-232519.thumb.png.b023ff0f8c922dd65679e1515502392d.png

Obraza i perfidne kłmastwa ;3 Mam być barankiem dla takich osób? Nie, nie, nie.

@Malu rozmawiałem o tym z Tobą :)

Tak @señorku spłakałem się;* 

Żenada.

 

 

Edytowane przez Bezzi+++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reklamując jakąkolwiek sieć narażacie się na srogą nagrodę. Nikt nie będzie sprawdzał czy istnieje czy nie. Część z Was mogła zapomnieć o tym padle i chorej administacji ale przypominam, że kolega z TM okradł nas na niezłą sumkę i zniszczył nam parę serwerów. Jeśli zamierzacie tam grać to proszę bardzo. Nikt Wam nie zabroni ale na rangi tutaj nie ma co liczyć. Reaktywowany ich serwer dalej polega na nieudolnym niszczeniu mniejszych sieci. Jak wiadomo, gracze Tworzą serwer czyli grając na tym syfie wspomagacie bandę oszustów i złodziei.  
Nie wiem jak wygląda sprawa z ip lecz jeśli było do aktualnego serwera to warny zostają 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, Bezzi+++ napisał:

@SUNN.  Skoro to co napisałem "podchodzi" pod prowokacje :D  

To ja zapytam czym to jest? :)

Screenshot_20170825-232424.thumb.png.bcd38ac9b606de9e887747bb7cba75b4.png

Screenshot_20170825-232434.thumb.png.c2443ac680f6a7da9bd4acad2bb92076.png

Screenshot_20170825-232506.thumb.png.cb720563bb5d973bc0983b380a66f1bd.png

Screenshot_20170825-232519.thumb.png.b023ff0f8c922dd65679e1515502392d.png

Obraza i perfidne kłmastwa ;3 Mam być barankiem dla takich osób? Nie, nie, nie.

@Malu rozmawiałem o tym z Tobą :)

Tak @señorku spłakałem się;* 

Żenada.

 

 

No obsrales zbroje co moge powiedziec i to nie pierwszy raz na tym forum. Co do tego co napisalem, to jest zwykla wypowiedz poprzedzona wolnoscia slowa ktora panuje(?) na tym forum. Nie bedzie mi tutaj jakis pseudo alwaro co zarywa przez neta do kazdej dziewczyny na sb podjudzal dobrego ziomka jakim jest kagi do zrobienia kolejnej "reklamy" i w konsekwencji dostania bana ;]

Edit: Moderatorzy oraz inne osoby ktore moga nadawac warny, wiem ze ten post nic nie wnosi i raczej dostane warna, ale przynajmniej chcialbym informacje w postaci notki ze owy warn dostalem ;/

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi senorku Twoje "obsrałem zbroje" było pytaniem do Malu czy coś takiego miało miejsce, że niby pisałem o mojej degradacji, bo podważają moje deczyje :) 

Co oczywiście jest nie prawdą i totalnym kłamstwem z Twojej strony. Co do słów o Alwaro nie zaprzecze, ja w tym widzę zabawe nic więcej kto mnie zna ten wie :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Malu napisał:


Nie wiem jak wygląda sprawa z ip lecz jeśli było do aktualnego serwera to warny zostają 
 

"To IP nie działa, podeśle Ci Wandi jest na steama, po prostu nie działa.. a z resztą skoro nie działa to dam je tutaj. To bardzo złe i dziwne że dostałem warny i nikt nie sprawdził tego ip przed ich nadaniem.."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zwykle w każdym temacie, dochodzi do takich sytuacji. Smutne jest to, że na forum panuje taka atmosfera, jednak, niech każdy spojrzy na siebie i na swoje poczynania. Co z tego, jak napiszę, żebyście się ogarnęli, skoro to nic nie da? Pilnujcie się, tylko tyle wam mogę napisać. 

Za liczne prowokacje, spiny, będą odpowiednie kary. 

 

Warny słuszne, reklama serwera = 5 warnów niestety. Kagi, za błędy trzeba płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...