Skocz do zawartości
RYBSON

[ODRZUCONE]Rybson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rybka <3

Wiek: w październiku 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak ale szybko się uczę 

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście 

Dlaczego własnie Ty?: Przesiaduje na team speaku całymi dniami. Dużo się tam dzieje i często nie ma moderatora pod ręką co powoduje opóźnienie w działaniu w wszelakich sprawach np. Nadanie rang czy utworzenie kanału. Chcę pomoc aktualnym moderatorom w utrzymaniu porządku oraz usprawnieniu w wszelkich działaniach dotyczących naszego ts'a, co polepszy opinie o nim wśród użytkowników oraz zachęci do spędzania na nim czasu.

Staż na sieci: Ponad roczek na tym koncie wcześniej jakieś było ale nie bardzo się udzielałem

Co wprowadzisz na naszego Ts? Napisane wyżej. :)

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie przypominam sobie. 

EDIT. 

Co do mojego "cwaniakowania" wytykanego mi przez jedną osobę, to ani dowodów nie ma na to, ani tym bardziej nie można w pełni uważać tego za prawdę jeśli mówi to osoba która zbiera notorycznie ostrzeżenia na forum :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za krótko na forum jesteś, a na teamspeak'u nie każdy ciebie kojarzy. Nic do ciebie nie mam, bo nawet da się z tobą porozmawiać, ale muszę być na nie.

Pozdrawiam.

P.S warto nauczyć się obiektywizmu ;) 

edit: Przyniosę sobie popcorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK dużo osób Cię kojarzy widzę Cię na TS prawie 24 godziny na dobę, na forum ponad rok więc wystarczy (widać niektórzy nie potrafią czytać ;)) Zna Cię na pewno dużo osób bo siedzisz na różnych kanałach, a na pewno jesteś kojarzony pozytywnie.

 

P.S. 

Fakty nie podlegają obiektywnej ocenie :) Rok wymagany ma :) 

Edit.

Siedzi na jednym kanale i ten kanał ma różne numery i nazwy :D

1. Bimbrownia (wcześniej Elita codziarzy)

2. Ekipa biznesmenów monopola (wcześnie ekipa)

3. Na ukrytym kanale koncik bodajże

4. Na publicznych COD 200 i COD 400

5. Castales

6. Domena zabójczych parówek

7. Jeszcze był kanał Kucyk grafik

No na prawdę na 1 kanale siedzi :D:D:D 

Edytowane przez koksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie.

Krótko jesteś na sieci, poza tym, po tym co obserwowałem "zapuszczasz" się, tylko w najdalsze zakątki tsa, siedzisz na swoim (lub kolegów) kanale i tam przesiadujesz i czekasz na powolną śmierć. :D Daj się poznać, "skacz" gdzie tylko się da, pokaż, że Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej wspomina siedzisz na tsie, ale mało jesteś widoczny bo najcześniej "wkopany" tam na dole w jeden kanał :D Osobiście uważam że kulturę zachowujesz, nie wdajesz się w kłótnie z innymi,można fajnie z Tobą pogadać,pośmiać się,aczkolwiek na tą chwilę jestem na Nie gdyż mało osób Cię kojarzy. Daj się poznać innym i wtedy złóż podanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. ;/

Rybson nic nie mam do Ciebie ale akurat dużo osób ma rację z tym że jestes z nami krótko na ts :/ A jeżeli jestes to własnie na jednym kanale :/ Także mam nadzieję że do kolejnej rekrutacji dasz się poznać i nie będziesz siedział na jednym kanale ;D 

 

Edytowane przez Gustaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że poznałam Cię od tej "drugiej strony" to muszę być na nie. Nie dlatego, że uważam, że się nie nadajesz czy nie dałbyś rady, tylko dlatego, że moim zdaniem jest to troszkę za wcześnie. Obsługa moderatora ts'a nie jest trudna, więc z tym nie byłoby problemu następnym razem. Chcę widzieć Twoje podanie przy następnej rekrutacji. Powodzonka :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak siedzi cały dzień na ts widać że mu zależy. Poznałem go trochę wydaję się osobą odpowiedzialną i godną zaufania.Każdemu należy się szansa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szymonie jestem na NIE

Spytasz się mnie czemu? A ja cie własnie odpowiadam o tutaj ;) Jesteś od niedawna tak naprawdę (nie patrząc na datę założenie konta) jakoś od maja jak dostałeś admina, zacząłeś wchodzić na ts'a oto jest własnie główny powód w skrócie #JesteśOdniedawnaTutaj jak napisałem u góry ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...