Skocz do zawartości
Missia

[ODRZUCONE]Podanko Missia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Missia, Missiulka na tsie

Wiek: 17

Doświadczenie  w pełnieniu podobnej funkcji: Byłam już Moderatorką naszego TS'a przez okres 8-9 miesięcy.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

Dlaczego własnie Ty?: Bardzo często ludzie zwracają się do mnie z prośbą o pomoc widząc rangę "M", która wygląda jak Moderator TeamSpeaka, choć jest to ranga "Moderator Forum". Chętnie bym pomogła i wiem jak, mając już w tym pewne doświadczenie, lecz z powodu braku rangi nie jestem w stanie i muszę prosić o pomoc aktualnych Moderatorów. 

Staż na sieci: 2 lata i 3 miesiące.

Co wprowadzisz na naszego Ts?:  Myślę, że aktualnie nie ma potrzeby niczego nowego wprowadzać. Od dłuższego czasu wraz z @Mikus organizujemy konkursy i chciałabym to kontynuować. 

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Zostałam nie raz zbanowana na kilka sekund bo moderatorzy się wygłupiali. :D

Dziękuję, pozdrawiam. :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lepszego podania Majster i Bene nie mogli chyba sobie wymarzyć.  Z Michaliną spędziłem bardzo dużo czasu i jestem święcie przekonany, że poradzi sobie na tym stanowisku. Mam tą przyjemność współpracować z nią jako Moderator forum i mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy w życiu kimś takim jak ona nie pracowałem. Jest bardzo odpowiedzialna, rozsądna, bardzo ciężko ją wyprowadzić z równowagi i generalnie jest to bardzo pozytywna osoba.

Siedzi na tym Ts codziennie po kilka godzin, gdy jest taka potrzeba wytłumaczy to i owo, zawsze służy pomocną dłonią. 

Powodzenia Missiu :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arłełox, nie zesraj sie :* i trochę śmiechłem z "nigdy w życiu z kimś takim nie pracowałem" - to nie jest praca tylko wolontariat/zabawa. Musze tylko przyznać rację, że wydaje się osobą rozsądną i dość stabilną emocjonalnie ale przydałoby się jej więcej bezstronności i umiejętności stawiania na swoim, i byciu w tym konsekwentnym, choć wiem, że na forum sobie z tym radzi. Ze względu na już minione doświadczenie jestem na tak, tym bardziej, że faktycznie przesiaduje na TSie połowę swojego życia i faktycznie wiele osób zwraca się do niej z prośbami myśląc, że jest moderatorem TS3. Kolejnym argumentem jest fakt, że jest kobietą, niektórzy chętniej zwrócą się o pomoc kobiety i myślę, że byłoby to najzwyczajniej miłe urozmaicenie. Powodzenia w wygraniu bitwy o moda!

Pozdrawiam i całuje.

Mąż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Varg napisał:

przydałoby się jej więcej bezstronności

o to to to, po za tym ostatnimi czasy coś Cię nie widać ani na forum ani na ts'ie ale być może się mijamy.
Byłaś już modkiem ts'a i nie było z Tobą lipy dlatego z jednej strony jestem na tak ale z drugiej jestem na nie, bo być może warto dać komuś innemu szansę?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałaś rangę moderatora i wiem że byś dała radę. Ale jestem za innym kandydatem, który jest świeży i bardzo się stara o tą rangę. Sorki @Missia ale lubię Cię bardzo ale jestem na pół tak pół nie totalny neutral. Wiem jakie masz doświadczenie, jesteś bardzo lubiana przez wyższe rangi jak i niższe, ale jak mówię dałbym szansę komu innemu tym razem. Skup się na nauce głównie, bo wiem jak masz i powinnaś się zabrać za siebie! Pozdrawiam gorąco. 

 

aa p.s- @Missia nie myśl że specjalnie piszę czy co, ale chce dla Ciebie jak najlepiej. Możesz mieć rangę, ale jak mi obiecasz że poprawisz naukę bo zeszły rok był drastyczny i przerażający. 

Edytowane przez initium novum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Droga Michalinko, byłaś cenionym członkiem moderacji ts3 i płeć tutaj (wg niektórych jest niestety inaczej) nie ma znaczenia. Znam Twoje plusy i minusy, chęć pomocy i przerywania zabawy coby tylko odpisać komuś lub kogoś wspomóc. Z braku czasu nie mogłaś w pełni pełnić tej funkcji, mam nadzieję że teraz tego czasu uda Ci się więcej pozyskać (nikt nie każe być mną i siedzieć 24/7!)

Smutno mi czytać to falę nieczułości od moich kolegów wyżej oraz od innego Moderatora TS3. Jest duża konkurencja na tą posadkę, a wiem że nie będziesz nadużywać powierzonej Ci funkcji do własnych celów, lecz wykorzystywać ją w 100% z przeznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, bo byłaś już moderatorem na Naszym ts - daj szanse innym, świeżym. A po drugie to nie chcę abyś znów musiała pisać pożegnania oraz tego żeby koledzy mówili że nie wychodzisz na dwór i że nie masz życia prywatnego. Tak jak to kiedyś było i co? I nadal zbierasz rangi, jestem na nie.

 

///

"ta" podejście i odpowiedź moderatora tego forum, co Ty się obraziłaś?

 

MISIULKA NO :(

Edytowane przez wazeliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...