Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAAKCEPTOWANE]Redaktor Bezza

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- minimum 100 sensownych postów na forum. +

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. +

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego. +

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki. +

- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum. +

 

Imię: Karol
Wiek: 24
Staż na forum: 2 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Miałem już redaktora, ale przez brak kompetencji poprzedniego naczelnego byłem zmuszony zrezygnować. Wybacz @Doman, ale to prawda. Chcąc zabrać się za cokolwiek musiałem czekać dniami na odzew, stąd decyzja o odejściu.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8 popełniłam błędy, ciągle sie uczę :)
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Jestem prawie cały czas na forum, myślę, że 3-4h.
Napisz coś o sobie: Jestem osobą ambitną, potrafię wywiązywać się ze swoich forumowych obowiązków. Uważam również, że można na mnie polegać w każdej sytuacji jaka jest mi powierzona. Na daną chwilę pomagam redakcji przy tworzeniu gazetek multi-head'owych, tworze zarazem nowy artykuł, który mam nadzieję spodoba sie społeczności multi kupy. Będzie także wywiad, który sie przyciąga ze względu na lenia osoby odpowiadającej :kappa:
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): 

Nie posiadam wywiadu w najbliższym czasie powstanie jeden z ważną osobą na forum.

Jest w trakcie realizacji :)

Był również inny artykuł, lecz przez awarie forum poszedł w niebyt.

Dziękuję za wszystkie NEGATYWNE jak i POZYTWNE głosy. 

Pozdrawiam :zwyciestwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak:

Bezzi angażuje się bardzo w działanie redakcji, nigdy nie odmówi pomocy czy to przy redakcji czy w kwestiach prywatnych. Jeśli czuję się na siłach, żeby wrócić w Nasze progi to jestem jak najbardziej na tak, a prace pisze na wysokim poziomie.

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@wandiho Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz. 

Oczywiście, że jestem na tak. Stara się, jest aktywny i pisze ciekawe artykuły. Najważniejsze trzy warunki spełnia, brać go. ;) 

@senor Siedź cicho bo jesteście siebie warci. Zrozumcie w końcu, ze każdemu działacie na nerwy takimi bezsensownymi wypowiedziami. Kiedyś walczyliście tak o "kolesiostwo", a jesteście idealnym przykładem jak to działa. 

@senor Co ma moderator do tego? Mówię to co słyszę od paru dni na TeamSpeaku. Ludzie nie rozumieją Was, nie rozumieją Waszych wypowiedzi. Jak chcesz być takim chamem dla wszystkich to tylko świadczy o Tobie. No i o Wandim bo robicie to samo. Nie będę siedzieć cicho jak wszyscy tylko powiem to tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


18 minut temu, Missia napisał:

@wandiho Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz. 

wolnosc slowa kolezanko, wandi moze pisac co chce i gdzie chce, a to ze za takie cos warny sie dostaje to druga mniej wazna sprawa
ja swojej wspolpracy z bezzim w ogole nie widze, bo pamietam co odwalil gdy bylem w ubt ;]
ale ze knopa to moj dobry ziomeczek i wiem ze potrzebuje kogokolwiek na redaktora to jestem na tak i @Knopa wisisz mi browarka
Edit: @Missia myslisz ze jak masz moderatora forum to mozesz kazac kazdemu sie zamknac bo tobie to nie odpowiada? XDDDDDDDDDDDD smieszna jestes
@LOVASSS pls nie warnuj, nikogo nie  wyzywam :(

Edytowane przez senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem oczywiście na tak, po pierwsze już byłeś redaktorem, po drugie doświadczenie jest. Jesteś mądry, masz dużo pomysłów i wiem że z tą funkcją sobie bez problemu poradzisz :)

Powodzenia :x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm..Powiem tak, masz sporo rang i wydaje mi się, że czasem to za dużo dla Ciebie, skup się na czymś konkretnym i to rób. Widać, że chęci masz, ale na chęciach nie opiera się praca. Czy jesteś kreatywny, ciężko mi to określić, czas pokaże. Masz mało prac swoich, z których mało co określić czy dasz radę tutaj się wykazać. Tak samo zwalanie winy na inne osoby jest dziecinne, skoro nie dawał odzewu, wychodzisz sam z pomysłem i dodajesz :) Mam nadzieje, że nie odwali Ci od rang. 

Podsumowując, wszystko zależy od wywiadu. Jeśli będzie on ciekawy, fajny i z pasją to będę na tak. Aktualnie jestem za okresem próbnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...