Jump to content
Bezzi

Najgorszy wywiad na sieci - Julia i jej świat.

Recommended Posts

Bezzi

*MiyaGu~

 

 

Bezzi: Cześć, na sam początek przedstaw sie nam, jak masz na imie, ile masz lat?

*MiyaGu~: Cześć! Mam na imię Julia, mam już 18 lat.

Bezzi: Czym sie zajmujesz, uczysz się pracujesz, czy może jesteś na zasiłku dla bezrobotnych?

*MiyaGu~: Na zasiłku dla bezrobotnych będę dopiero za kila lat haha :kappa: xD Nie no tak poważnie, to chodzę jeszcze do szkoły, a dokładnie do 3 LO. ;)

Bezzi: Dlaczego taki kierunek, a nie np. Technikum lub Zawodówka?

*MiyaGu~: W sumie bardzo dobre pytanie, ale do technikum nie chciałam iśc, ponieważ miałam taki tok myślenia, że to prawie to samo, tylko o rok dłużej. A jak miałam iśc do szkoły zasadniczej, to nie wiedziałam na jaki zawód. A tak to ogólniak został, zastanawiałam się nad szkołą wojskową, ale jednak został ogólniak. ;)

Bezzi: Nadal możesz rozwijać się w kierunku wojskowym po skończonej szkole, @Bene będzie zadowolony :D Opowiedz nam, co najbardziej Cie denerwuje na sieci?

*MiyaGu~: Najbardziej na sieci irytuje mnie kolesiostwo, jak każdego. Człowiek się stara, robi co w jego siły, "staje na głowie" by pokazać na co go stać, a i tak tego nikt nie doceni. To mnie najbardziej denerwuje i śmieszy zarazem. ;)

Bezzi: Dlaczego uważasz, że na sieci jest "kolesiostwo?" 

*MiyaGu~: Dlaczego uważam? A to proste, ponieważ po niesłusznych awansach. Nickami nie będę sypała. ;) 

Bezzi: No to ciekawie:> Zostawmy na chwilę forum. Wiele osób uważa, że jesteś fejkiem, dlaczego tak jest?

*MiyaGu~: Wiele osób uważa mnie za fejka, ponieważ nie mam mikrofonu i to tym jest spowodowane, a nie chce mi się specjalnie mikrofonu kupować, by uwierzyli. Ja wiem swoje, oni swoje. Tak szczerze, to nie "rusza" mnie ich zdanie. ;) 

Screenshot_20171128-201415.thumb.jpg.41fa5fd28ec6dc46e85652123d180c16.jpg

Bezzi: Dokładnie ważne, co Ty myślisz nie inni w 100% to popieram. Kontynuując, na forum zawsze jesteś takim śmieszkiem, a po samym wywiadzie widać, że jesteś osobą "inteligentną", co sprawia, że lubisz sie wygłupiać? Wiele osób myśli, że serio jesteś stuknięta :D 

*MiyaGu~: xD

Bezzi: Rozwiń wypowiedź : D

*MiyaGu~: Dziękuję za miłe słowa, aczkolwiek jestem pozytywnie "pizgnięta" :D Sam mnie znasz baardzo długo i wiesz jaka jestem ;) Ale moje śmieszki heheszki robię tak po prostu z nudów. Ubzduram sobie w głowie, że na czacie sama do siebie będę pisała i pisze. Poprostu mam taką naturę śmieszka i nic na to nie poradzę :>

Bezzi: Nie wiem jak Twoi rodzice z Tobą wytrzymują, musi być zabawanie :D Okey, skoro już mowa o rodzinie, masz siostrę, brata?

*MiyaGu~: W sumie sama się im dziwię, jak oni ze mną wytrzymują :D Tak mam siostrę Kasię (zajęta), która jest ode mnie strasza o 3 lata. ;)

Bezzi: Nie musiałaś wspominać, że zajeta wielu by sie ucieszyło xD. A Ty masz chłopaka/dziewczynę?

*MiyaGu~: Chciałabym mieć dziewczynę, ale by się mnie rodzice wyrzekli i spalili na stosie. No tak, mam chłopaka. Marcin ma na imię i ma 20 lat. :>

Bezzi: Pora najwyższa coś zmienić w swoim zyciu, może chłopaka? :kappa:Okey! Posiadasz jakieś zwierzątka?

*MiyaGu~: No tak oprócz siostry to mam Klakiera Popusia, psa Lole, świnke morską (Knur). Miałam kanarka, ale siostra otworzyła otwarte drzwiczka i słuch po nim zaginął.

Bezzi: Pewnie jest szczęśliwym kanarkiem wraz ze swoją żoną i dziećmi. Mówiliśmy co Cie denerwuję na sieci teraz przejdźmy do tego co Ci sie najbardziej tutaj podoba. Zaczynaj :P

*MiyaGu~: Najbardziej mi się tutaj podoba atmosfera i ludzie, który "budują tę sieć". Czyli konkursy, zloty, idole na ts'ie. To jest coś czego nie da się opisać. Sieć się rozwija, nie stoi w miejscu; czyli, że w życie forum są wdrążane nowe pomysły i nowy wygląd forum. Ostatnio zostały dodane serwery do gry CS GO, a tak to były same modyfikacje do CS'a 1.6. To mi się właśnie w tej sieci podoba, że każdy jest miły i pomocny. 

Bezzi: Jest na sieci jakaś osoba którą darzysz zaufaniem i którą szanujesz za to co robi?

*MiyaGu~: A jest taka osoba i właśnie prowadzi ze mną wywiad. Od dawna patrzę na to co robisz. Pomimo upadków, wstajesz i robisz nadal to samo, ale o wiele lepiej. Inni będą mówić, że jesteś rangowcem i wgl, ale poprostu robisz to, co umiesz. Masz duży wkłąd w życie forum. Bardzo dobrze radziłeś sobie jako UBT, a teraz masz OP UBT, jak moderator, admin cod 200 i cs go mod#1, support admin, redaktor i redaktor fp wypełniałeś swoje obowiązki, co przyniosło owoce Twojej pracy. Nie olewasz żadnej rangi i za to masz propsy, oby tak dalej nygusie. ;) :* 

Bezzi: Nie myślałem, że napiszesz właśnie o mnie, ale dziękuję za miłe słowa. Za słodko się zrobiło :D
Jak wysoko mierzysz na sieci czy obecna ranga Cie zadowala?

*MiyaGu~: Proszę bardzo. ;) Nadal próbuję i staram się o moderatora forum, jeśli się znowu nie uda, to odpuszczam sobie i postaram się o opiekuna na serwerze, ponieważ na to mam o wiele większe szanse. ;) 

Bezzi: Trzymam za Ciebie kciuki w takim razie :) Zdarzyła Ci sie kiedyś jakaś zabawna przygoda? Jak tak to opowiedz :)

*MiyaGu~: No tak i to wiele, ale najbardziej bekowaa była z nauczycielem od wosu. Bo ja lubię siedzieć na lekcji i używać telefonu, nooo i nauczyciel do mnie mówi, żebym mu go oddała. To ja śmieszek heheszek dałam mu, ale gumowe etui, a że nauczyciel jest starszej daty, to się nie kapnął, a ja nadal na telefonie. W ogóle się jeszcze pytał co to ten telefon taki lekki, a ja pękałam z śmiechu, dopowiadając, że z Ameryki telefon. xD 

Bezzi: Widzę, że spryciula z Ciebie :D Albo nauczyciel tak głupi. Jak masz zamiar spędzić tegoroczne święta?;> Słyszałem, że masz do mnie przyjechać xD

*MiyaGu~: No nie powiem, niekiedy inteligencja mi się włączy, oj Karolku, a w tej bajce były smoki? Święta, jak zawsze. Spędzamy w domu z rodziną, jest bardzo miła atmosfera w tym czasie. 

Bezzi: Powiedz, jak trafiłaś na sieć?

*MiyaGu~:  Na sieć trafiłam przypadkiem, bo szukałam serwera, gdzie są skurki do broni, a szczególnie niebieskie i  fioletowe *_* I trafiłam na serwer CS GO MOD #1, gdzie opiekunem był EvO. No i zaczęłam na nim grać, jest to mój taki drugi dom, który został niedawno zburzony, ponieważ serwer nie kręcił. grałam na nim przez 4 lata, aż w końcu upadł. :(

Bezzi: Jakie miałaś rangi dotychczas na forum? :)

*MiyaGu~: No to lecimy od początku. Na samym początku był admin cs go mod#1, potem zrezygnowałam i znowu dostałam admina. Następne rangi to UBT, redaktor i Opiekun Serwera, którego miałam przez rok. ;) Szkoda, że serwer nie kręcił. Potem emigracja na cs:go mod #4, zrezygnowałam z pewnej przykrej przyczyny, a teraz kto wie, może powrót i OP po pewnym czasie? Na wszystko jest czas. ;)

Bezzi: A co z pochylnią? Jak wiemy byłaś tam nawet super adminką. Masz zamiar tam jeszcze wrócić?

*MiyaGu~: Ohoho z pochylnia to inny temat, ale opowiem. Na poszke trafiłam tak samo, jak na Mh, bo szukałam serwa z skinami. Napisałam podanie na nieistniejący już serwer CS GO MOD FF'a gdzie op był aquax, a potem DoMAR. następnie poleciałam na serwer CS GO MOD. Potem na poszce nastąpiła nieprzyjemna sytuacja, gdzie większość super adminów i modów zrezygnowało z swoich rang. To ja spróbowałam swoich sił i mi się udało. Wychodziło nie najgorzej, ale dobrze. Uważałam na to co robiłam, aby błędów nie robić. Zostałam zdegradowana z rangi S@, ponieważ napisałam podanie o admina na Mh, a obie te sieci są sieciami aquaxa... :) Za jakiś okres czasu, wróciłam tam za zgodą aquaxa by pisać wywiady i pochylnia news. Pochylnii nie wspominam za dobrze, aczkolwiek tragedii nie ma. Może wrócę tam, kto wie.

Bezzi: Dobrze, mówisz o redakcji, może czas zacząć coś skrobać na mg? :) 

*MiyaGu~: Możliwe, że zawitam tam kiedyś znowu, ale to jest dla mnie zbyt czasochłonne. Tu gdzieś wyjście, tu coś się dzieje. Możliwe, że wrócę. Zobaczymy za jakiś czas. ;)

Bezzi: Praca w redakcji nie zajmuje sporo gdy jest dużo osób do pomocy:) Zaskocz nas czymś czego nie wiemy!

*MiyaGu~: Rano zjadłam śniadanie i wypiłam herbatę xD

Bezzi: Jakieś pikantne szczegóły może? XD

*MiyaGu~: Łyżka mi spadła i się musiałam schylić :kappa:

Bezzi: A co miałaś na sobie? xD

*MiyaGu~: Ciuchy? Co Twoja wieś taka biedna, że w reklamówkach chodzicie? :kappa:

Bezzi: To sie wytnie (jednak nie xD)

Bezzi: Skąd pomysł na nick?

*MiyaGu~: Hmm mój pomysł na nick wziął się z pewnego filmiku na yt, gdzie pewna kobieta mówiła "Mija Gu" I tańczyła wokół ogniska, więc postanowiłam go przerobić. 

Bezzi: Jakiej muzyki lubisz słuchać?

*MiyaGu~: Ostatnio do gustu przypadł mi rap. Lubię też pop i trochę discopolo, tzn to co mi wpadnie do ucha. :D A najbardziej te piosenki:

 

Bezzi: U Ciebie to akurat normalne - nyygaaaa rap. Masz jakieś pasje?

*MiyaGu~:  Tak mam, wkurzanie bezziego i całej społeczności mh. 

Bezzi: Tym miłym akcentem zakończymy wywiad. Dziękuję za jakże piękne odpowiedzi i jeszcze lepsze pytania. Chcesz kogoś pozdrowić?

*MiyaGu~:  A dziękuję, dziękuję nie ma sprawy. Pozdrawiam mame, tatę i rodziców.

Bezzi: Dołączam sie do życzeń trzymaj sie mordo!
*MiyaGu~:  Fak ju!

Link to comment
Share on other sites


Mi się bardzo dobrze to czytało :) Mamy coś wspólnego ja również mikra nie używam, głos jak dziewica ??? na ts kilka razy, ale bawiłam sie mutacją haha (żartuję). Wielki +++ za ten wywiad. Super wyszło, @Bezzi a Ty ciekawski co miała na sobie jak musiała się schylić po łyżkę hahaha ??? .

Link to comment
Share on other sites


"Bezzi: Dlaczego uważasz, że na sieci jest "kolesiostwo?" 

*MiyaGu~: Dlaczego uważam? A to proste, ponieważ po niesłusznych awansach. Nickami nie będę sypała.  "

Polski język, trudny język. :D

Poza tym wywiad spoczko, taki jak większość - standardowa długość, standardowa osoba, standardowe pytania.. Dałam plusika obojgu! :* 

Link to comment
Share on other sites


Guest vertisek

Wywiad bardzo fajny. Na podróż do szkoły w sam raz. Jula jak zawsze z humorkiem i nawet pod koniec się trochę uśmiałem = D dałbym plus ale limit wykorzystałem.. :(

Link to comment
Share on other sites


1.thumb.jpg.863b93e9e9b29b0298aaee4d0d087c8d.jpg

Nikt nie zgadnie kto to.

Każdy weźmie linijkę zmierzy brew.

Włosy po piorunie (lub czymś innym) 

Julia mnie nie zabije

#Nofilter #NoMakeUp #RealFoto #Mg

2017.11.17 18:59 ding dong.

W dniu 29.11.2017 o 14:08, ~MiyaGu* napisał:

Jedno takie zrobiłam dla wywiadu, fak ju no, fak. :kappa: 

Ju tu :kappa:

Link to comment
Share on other sites


Guest vertisek
13 minut temu, Bezzi ^_^ napisał:

1.thumb.jpg.863b93e9e9b29b0298aaee4d0d087c8d.jpg

Nikt nie zgadnie kto to.

Każdy weźmie linijkę zmierzy brew.

Włosy po piorunie (lub czymś innym) 

Julia mnie nie zabije

#Nofilter #NoMakeUp #RealFoto #Mg

2017.11.17 18:59 ding dong.

Ju tu :kappa:

Serio to Jula :o? Jakby jakaś inna dziewczyna hehe.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...