Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Missia #URLOP Ja nie wiem jak tam ten Twój Pisior, wydaje mi się, że on lekko wstawiony. Pogadaj z nim na spokojnie, bo coś z nim nie halo. xD

edit: @Missia #URLOP To współczuję, z całego serca.

Edytowane przez Th3End

Bt Missia,

On już tak ma, przyzwyczaiłam się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Pisior45162894987561556458 Nie potrafię już się śmiać serio xD Super Ci to wyszło, posiadasz w sobie talent :D A co do pytania lepiej zachowam to dla siebie xDD nie żeby coś, tylko tam będzie najlepiej :)

@RYBSONTak został wychowany przez mamusie :x Wiedziałam że kary pomogą :D Love xD

@Karolinaa ja czekam już 3 tygodnie na wiadomość sprawie dziecka xD Dzięki xDD

@Ripton

Hahahaha xD bekaaa xDD 

Edytowane przez M a m c i a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Pisior-cztery-pięć-jeden-sześć-dwa-osiem-dziewięć-cztery-dziewięć-osiem-siedem-pięć-sześć-jeden-pięć-pięć-sześć-cztery-pięć-osiem. 
Fajne filmiki. 
Pozdrawiam Cie Pisior-cztery-pięć-jeden-sześć-dwa-osiem-dziewięć-cztery-dziewięć-osiem-siedem-pięć-sześć-jeden-pięć-pięć-sześć-cztery-pięć-osiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem, rób dalej to co robisz bo jesteś w tym dobry :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko robota XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Napisano (edytowane)

Gościu jesteś BOGIEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

NA BROWCA TO PRONTO ZE SIE OGARNIEMY

Pozdrawiam cieplutko. :D

Edytowane przez RYBSON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem, wszystko ładnie pięknie, ale musisz mi powiedzieć Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem kim jest ów słynny @SUNN., bo oprócz tego, że jest czerwony i lubi molestować kotki to nie wiem nic. 

Mimo wszystko pozdrawiam cieplutko Pisior cztery pięć jeden sześć dwa osiem dziewięć cztery dziewięć osiem siedem pięć sześć jeden pięć pięć sześć cztery pięć osiem i życzę Ci dużo zdrowia i motywacji do działania.  

Nie no mistrzowskie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mistrz kur... mistrz no nic innego nie mogę napisać przy końcówce myślałem że spadnę z fotela, gratki i oby więcej takich filmików :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ty papuszko niewydymko, lizaczku, pączusiu, dziureczko" XDD No normalnie rozwaliłeś mi łeb typie XD Pozytywna dupa z Ciebie, tyle powiem. :D

Właśnie, dobrze mówisz @Wredna "fajne kajzerki", piekarzu. :D XD

Mi się podoba i czekam na ten wspólny stream z @aquax, wejdę na wszystkich multi kontach. :D

Pozdro świrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...