Skocz do zawartości
Kanron aka Sextasy

[ZAMKNIĘTY]Anioł Nowa Klasa Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Anioł (Premium)

Inteligencja : 40

Zdrowie : 45

Wytrzymałość : 20

Kondycja : 35

Opis klasy : 

Bronie: MP5 , Glock

Opis: Posiada 2 duszki  , 1/2 na zadanie obrażeń+int z HE ,  + 10DMG z MP5 , 3 skoki

 

Wiem możecie być przeciwni że znów klasa która może zabić na odległość , aczkolwiek daję taką propozycję w obronie tych klas , ponieważ zostały strasznie osłabione , aczkolwiek rakieta to 200DMG max , zeby zyskać to DMG trzeba miec ok, 100lvl i ciągle ładować w INT. a HP zostaje bez pkt i do powiedzmy 100lvl zostajemy z hp na poziomie 140 ! ;/

 

Prosze o opinie :)  @EvO , @Nodi , @JAKoB , @FunnyPuma , @Surim Samuraj Charemu , @MoNt3 , @Maja. , @Wicevil , @Assaseall , @Tazor , @HardeQ , @Kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można by było zabrać te HE+int, zostawić  te 10 dmg do mp5 i zrobic jako nonpremium 

@FunnyPuma Może by w końcu pomyśleć o nonpremium klasie a nie same premki tylko dodawać :P 

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym dał +15 DMG z mp5 skoro to ma być premka.

Zabrałbym te HE+int i zamiast tego dał np. rozrzut/szybkostrzelność zależną od kondycji. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odebrałbym mp5 bo to strasznie przewałkowana broń, w zamian dodałbym p90 +10 dmg i minimalnie zmniejszonym rozrzutem (oczywiście nie "eliminator", a trochę zmniejszony).

Poza tym wydaje się okej, aczkolwiek dużo tych klas "obszarowych" się zrobiło, ja bym pomyślał nad jakąś raczej nową mechaniką, a szczególnie przy premkach, na które już nie starsza flag :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem czy kolejna premke robic? Nie klepiej na podobnej zasadzie tylkoze zmniejszonymi mozliwosciamy jako non premium? Np +5dmg zamiast mp5 i p90 to dac famasa lub mac, i z 2 skoki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie można pomyśleć nad nową klasą, ale non premium i taką której jeszcze nie ma, aby wprowadzić coś nowego na serwer, ponieważ jest już dużo podobnych klas.

Moją propozycją jest :

Wampir:

Inteligencja : 0

Zdrowie : 20

Wytrzymałość : 15

Kondycja : 25

Bronie: famas, deagle

Opis: przez zadawanie obrażeń innym odnawia swoje hp, famas +5 dmg i 2 skoki.

Dajcie znać co o tym sądzicie :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kanron aka Sextasytwój pomysł jest taki sobie gdyż pojawia się mp5, a to już przereklamowana broń, coś innego tutaj wstawić. A i zamiast 1/2 HE też coś innego wstawić, jak Puma powiedział.

@Surim Samuraj Charemunwm czy sens kolejną klase robić, bo już ich trochę za dużo się robi, można myśleć ewentualnie o nerfy i buffy tych klas

Edytowane przez Wicevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kanron aka Sextasy Ja bym proponował zastąpić tą klasą ruska albo ruska lepiej ulepszyć ,tą ewentualnie zrobić nonpremium ( np. posiada 2 duchy 1/9 na odbicie pocisku Bronie: P90 , famas ) Jest już zeus i rusek ja bym pomyślał nad nowością a nie robienie klas na tej samej zasadzie ;) tak to widzę .

@Surim Samuraj Charemu wampir kojarzy mi się podobna klasa truciciel ale no można by dodać nową a wywalić jakąś starą bo za dużo ich jest ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak naprawdę rakiety i duchy działają tak samo, różnią się jedynie modelem, więc byłyby 2 prawie identyczne klasy. Skoro parę osób jest zgodnych co do ulepszenia ruska, pójdziemy w tym kierunku, a szczegóły zostaną ustalone w tym temacie "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...