Skocz do zawartości
Bezzi

Krótki wywiad z Pisior45162894987561556458

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo że, wywiadzik krótki, to fajnie się go czyta. Ode mnie leci plusik za chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Haha jak można było zdeptać wiewiórkę? XD Nie udało się jej jakoś uratować? :)

Wywiadzik krótki, przyjemnie się go czytało oczywiście jak najbardziej zostawiam plusik :x

@Pisior45162894987561556458Dziękuję za pozdrowienia śmieszku :x

Edytowane przez M a m c i a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad trochę krótki, jednak dobrze się go czytało. Mam nadzieję, że następny będzie jednak trochę dłuższy. ;d 

Plusa po sobie zostawię. 

Aha i pozdrawiam wiewiórkę. XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko, czytelnie i na temat, może następnym razem jakiś dłuższy wywiadzik? bo przyjemnie się je czyta i jest kilka osób na sieci które mają ciekawą osobowość. Pozdrawiam! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny wywiad, Pisiorze, skoro jesteś z Olsztyna to musimy gdzieś wyskoczyć, czy to w majówkę, czy w wakacje wspólnie, mamy do siebie 60km. :D Ja już planuje, jak coś.

Fajny wywiadzik, z humorem, to mi się podoba. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad bardzo treściwy to przede wszystkim :) , a poza tym to bardzo dobrze się go czyta. Oczywiście leci + Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad krótki, ale mam nadzieję, że będzie kiedyś dłuższy :D Przyjemnie się czytało, kolorki nie rażą w oczy, można się czegoś dowiedzieć, oczywiście plusik się należy ^_^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej coś się o Tobie dowiedziałem pomimo tego, że krótki wywiadzki to spoko :) Dlatego, że krótki to nie zanudził, a dowiedziałem się pare rzeczy o Tobie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

radze zapoznac sie z definicja slowa troll, bo to co ten pisior odwala to co najwyzej robienie smieszkow, i to na dodatek juz nudnych
ogolnie co, wywiad jak wywiad, kolory sie nie mieszaja, dlugosc wywiadu ok, wielkosc liter rowniez spoko
dobra robota
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzależniony ode mnie, nie ma co :D Przeczytałam w całości, a to rzadko się zdarza. Kolory, osoba i długość wywiadu jak najbardziej odpowiednia. Plusika łapiecie ode mnie chłopaki za robotę. ;* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Krótko, zwięźle i na temat. Bardzo przyjemnie mi się go czytało, może to wina tych kolorów :kappa: . Pozdro i plusik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od kiedy bezzi ma redaktora , jest to w ogole redakcja czy jakis bonus  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Bt Bezzi,

Nawet bonus trzeba umieć czytać "krótki" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiadzik elegancki z powiedziałbym dość tajemniczą osobą, no już właściwie nie tajemniczą bo sporo o sobie powiedział :P Nie mniej jednak plusik, fajnie się czytało, kolorki dobrze dobrane no i ta perfekcyjna fota :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...